Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roleta panoramatické střechy


blaza3

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 6 měsíců později...
Původně zaslal: PPK

....... nebo taky existuje silikonový mazací prášek do dveřních zámků, který nevzlíná a tudíž se nemusíte bát potom strčit klíče do kapsy, že budete špinaví. ......

kde se dá sehnat nebo název....dík,když se ptám někde,tak na mě čučej jak jelita.

Teda mě nabízejí silikon ve spreji ...to je stejné?

[upravil dne 6.8.2010 John_Ice]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

chtěl bych se zeptat na ta kluzátka: SADA KLUZÁTEK: obj.č. 8401EX - 1.063,-Kč

v sadě je jich 16 ks - jsou všechna stejná? nebo mají různé velikosti?

Roletu mám také zaseknutou - asi jsou tam na výměnu ta kluzátka - nezbyla někomu po opravě?

díky

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, tak po precteni prispevku si se strechou radsi moc hrat nebudu a maximalne si udelam vyhled do nebe na delsi trasu... Ikdyz pro me vlastne ani ne, maximalne tak pro spolujezdce :) Jinak tez dopredu dekuji PPK za navod, budu doufat, ze ale strech bude fungovat co nejdele to pujde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 4 týdny později...

darec pánové , můj problém s roletou na 307 sw viz odkaz

...sháním črné vodící plastové díly jakou jakou na fotkách. Nemáte je někdo, nebo nevíte, kde se dají sehnat? Peugeot to prodává s celou deskou jednu desku skoro za 10tis Kč.. Jinak rozebrat to není až takovej problém, většina platů drží na pár šroubcích, nabou jsou jen nacvaknuty, Trochu problém je dostat díly z drah aby se nepoškodili, ale s trochou citu to jde... díky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

ahojte, tak jsem podle návodu, který tady koluje celou střechu rozebral. Je to opravdu jednoduché i pro nešiky jako jsem já. Zainvestoval jsem a měl jsem připravenu i sadu kluzátek pro výměnu. 1 kluzátko bylo na kaši, ale co víc plastové držáčky kluzátek na jednom panelu byly celé polámané. :( teď jezdim s otevřenou střechou a sháním 1 panel ze střechy. Nemáte někdo radu či tip kam se poohlédnout?

v několika peugeot servisech, které jsem navštívil mi prodají pouze celou novou střechu - 4 panely obj. č. 8401SK za 8500 Kč a to je docela ranec. Pokud někdo víte o nižší ceně budu vděčný za tip.

Obávám se však, že po panelech se to nedá sehnat. Pak mi jedině zbývá koupit ji za 8500. Pokud by měl někdo stejný problém, můžeme střechu koupit společně a panely si podělit, kromě 1 panelu jsou ostatní stejné. Zbydou mi i volná kluzátka, která také mohu nabídnout k dispozici.

:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte,

trochu jsem updatoval návod na rozebrání střechy od PPK, pro laiky je již sám o sobě velice dobře a srozumitelně napsán.

Do návodu jsem doplnil fotky, které jsem pořídil při rozebírání.

Má to 15mb takže to mohu poslat zájemcům pouze e-mailem. Kdyžtak napište.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Dobrý den, tak se po dlouhém přemýšlení odhodlal rozdělat celou střechu a vše vyměnit. Není to tak složité jak jsem původně myslel. Vše funguje ... zatím :)

Pokud bude mít někdo zájem mohu nabídnout pár dílů, které my zbyly: balík fungl nových kluzátek, neponičené panely, rám panoramatické střechy s předním panelem, funkční motůrek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...

trosku som behal po youtube a našiel som video ako sa opravuje panoramatická strecha......

hádam vám to pomôže, za chvilku sa do toho budem musieť pustiť aj ja, ale ja mam asi polámané tie držiaky (pacičky) čo sú na nich tie bledé bežce.

[Edited on 17/1/14 17:25 by Majo0777]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...