Jump to content

ibalu

User
 • Content Count

  24
 • Joined

About ibalu

 • ID člena
  14680
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 01/07/1975

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2005

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Loděnice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mé drahé polovičce zapadl prstýnek přes držák nápojů do středového tunelu. Zkoušel jsem se tam dostat přes manžetu ruční brzdy... Máte někdo schéma, jak středový tunel rozebrat? Obrázky tu asi dřív byly...
 2. Stahovačka objednaná. Má někdo přístup do servisboxu na montážní návod? [upravil dne 10/2/10 ibalu]
 3. Včera se mi zaseklo pravé zadní sklo ve dveřích. Začalo v něm šíleně \"praskat“. Okno zůstalo pootevřené. Nešlo zavřít ani otevřít. Po odstranění krytu dveří a demontáži motorku bylo vymotané lanko z plastového navijáku. První bylo skřípnuté na začátku, druhé v 1/4. Seženu lanko a pustím se do reinstalace. Jaký zvolit postup při instalaci lanek do dveří a namotávání na plastová kolečka? Jak zabezpečit správné napnutí?
 4. U spolujezdce na levé spodní straně mi vyčuhuje neznámý konektor. Odšrouboval jsem plastový kryt. Zjistil jsem, že je tento kabel veden za spolujezdcovu odkádací skříňku. U středového tunelu jsem protikus konektoru nenašel. Ví někdo, co je to za kabel a kam patří zapojit (pp205 má jistě zkušenost). Domnívám se, že se jedná o kabel k rádiu.
 5. TO Mišák 306: Kamarád má stejný interiér - (RT5...). Barva středového panelu je originál - krásně černý lesklý povrch.
 6. TO Fiktik and Hampl70: Dnes dorazily světla. O víkendu bych se mohl pustit do montáže. Budu se řídit radami: Přímo ve světlech pod gumovou krytkou štípnu vodič (hnědý nebo šedý) od parkovaček. Doplním konektory (musím koupit v GESU), kterým spojím štípnuté konce kabelů s kabelem od blokování denního svícení. Nápájení spínané klíčem nemám ještě vyřešení odkud vezmu. Jak jsi napojil kabel na pojistku č.9? popř. Jak jsi přesně řešil napájení z korekce světlometů? Máte foto? Mínus napojím přes stávající šroub instalovaný vedle baterky. Tam jak je udělaná \"centrální\" konstra - přišroubováno několik kabelů přes oka. Ubrousím kus svislé mřížky a připevním světla. Nevím zatím jestli ze spohu, shora, nabo ze zadu.
 7. to Fiktik: Kde jsi zapojil napájení (přímý +) a kde máš napojeno plus od obrys svítidel?
 8. TO PKR: Díky:super Dnes se zastavím v servise a objednám... Dám vědět, jak dopadla oprava.
 9. Byl jsem teď v servise objednat bílé kluzáky. Bohužel je pán nenašel v e-katalogu. Zná někdo jejich Part.NO.?
 10. ibalu

  Repro P 407

  Jurko, jak jsi na to šel?
 11. kluci, kamoš chce koupit také 407. Prověříte mi prosím km, výbavu... VIN: VF36ERHRH21273045 Děkuji
 12. ibalu

  Výměna oleje

  Známý mi sehnal Total 5W30. Víte jaký je rozdíl oproti 5W40?
 13. Shemiku, kde jsi nasel ten \"designovej\" LED pásek
×
×
 • Create New...