Pazoutak Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Zdravím. Při otáčení volantem, volant vrže, čím to? Je to docela nepříjemný. Má někdo taky tento problem? Citovat
AnotherOne Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Máš dobre nasadené plasty okolo volantu - neopierajú sa o volant? Citovat
Pazoutak Odesláno 28. květen 2009 Autor Odesláno 28. květen 2009 Původně zaslal: AnotherOne Máš dobre nasadené plasty okolo volantu - neopierajú sa o volant? Vrže i když sem měl vše kolem sundané Citovat
pavka1407 Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 A nemůže se to přenášet až od řízení? Citovat
AnotherOne Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Tak choď po volantovej tyči a sleduj či sa niekde niečo o ňu neopiera. Citovat
Pazoutak Odesláno 28. květen 2009 Autor Odesláno 28. květen 2009 Hledal sem kde se dalo, co by to mohlo dělat, ale nic sem nenašel, zkusim znovu. Kdyby se našel aspon ještě někdo komu to dělá teda ne že bych to někomu přál Citovat
MJSytic Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Taky už se to tu řešilo. Loni jsem to mazal. Je to někde podél tyče od volantu. Je to usazený v nějakým \"jakoplastu\" nebo v čem a to vrže. Už se přesně nepmatuju kde to je, ale když budeš hledat, tak to najdeš Citovat
ozzy56 Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 zkus stříknout Silkal do uložení (plast. ložiska) volantové tyče Citovat
OK406 Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Bohužel, i mě to nepříjemně vrže. Není hlasité, ale slyšet to je. Dívali jsme se na to s Honzou406, ale stále vrže! Takže se musí důsledněji!! Prostříkával jsem to a nic!!! Citovat
BV406 Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 taky me to vrze, tedy spise piska, nebo tak nejak je to zretelnejsi, kdyz stojim na miste nebo jen pomalu popojizdim Citovat
alternativ Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Me to taky vrze pri otaceni, ale jeste jsem nemel cas na to mrknout. O vikendu se na to podivam a kdyz na neco prijdu, dam vedet:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.