PatoRS Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 Ahojte zacina sa mi ozyvat zadna naprava pukani vrzani tak to asi budu tie ihlickkove loziska. 1. Moze sa nieco stat ked to nevymenim a budem tak chodit nejaky cas? myslim tym poskodenie tych ploch na polnaprave alebo vo vnutri tej rury? 2. kolko stoji taky repas ked si to chcem urobit sam? cize ihlicky a dalsie veci co ktomu treba?. 3. Prihodte niekto nejake foto kto ste uz tento ukon absolvovali. Dik Citovat
Ferry Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 jj muze vyreznout cep ramene, pripadne pak pouzdro loziska v napravnici, oboji se pak spatne nebo vubec neda opravit ceny jsou asi takove http://www.autodomin.cz/indexcd3d.html?id=repase&lang=cz Citovat
pug Odesláno 27. květen 2009 Odesláno 27. květen 2009 Původně zaslal: PatoRS Ahojte zacina sa mi ozyvat zadna naprava pukani vrzani tak to asi budu tie ihlickkove loziska. 1. Moze sa nieco stat ked to nevymenim a budem tak chodit nejaky cas? myslim tym poskodenie tych ploch na polnaprave alebo vo vnutri tej rury? 2. kolko stoji taky repas ked si to chcem urobit sam? cize ihlicky a dalsie veci co ktomu treba?. 3. Prihodte niekto nejake foto kto ste uz tento ukon absolvovali. Dik doma to urobis jedine ak mas doma lis-na vylisovanie/zalisovanie lozisk a ak treba menit aj cap (vacsinou trebaked uz to vrze)- tak aj na vylisovanie/zalisovanie capu z/do ramena, plus je to celkom slusna makacka, torzky idu pomerne tazko (resp musis vediet ako efektivne s nimi von). n aSlovensku z ato chcu vacsinou 400EUR minimalne (praca aj material) Citovat
Capy Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 lis nepotřebuješ stačí větší závitovka a vysoustružit si prřípravek do kterýho padne to ložisko pak ho tam přes závitovku natáhneš. Citovat
slimo Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Ja som daval robiť repas zadnej nápravy asi pred týždňom, stálo ma to 400 EUR. Chlapík v servise povedal, že už to bolo na poslednú chvýľu. Že by už odyšla aj nápravnica a to by bol prúser. Spravili mi to za jeden deň a som spokojný. Auto už nesedí ako kačka. Citovat
whizz80 Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 slimo: a kde si si ju dal repasovat? Citovat
dolly1010 Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Tady máš další odkazy http://www.autoservis-konecny.cz/ http://www.renovacenaprav.cz/index.php Citovat
306xn Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Původně zaslal: slimo Ja som daval robiť repas zadnej nápravy asi pred týždňom, stálo ma to 400 EUR. Chlapík v servise povedal, že už to bolo na poslednú chvýľu. Že by už odyšla aj nápravnica a to by bol prúser. Spravili mi to za jeden deň a som spokojný. Auto už nesedí ako kačka. No tak ja som daval robit napravu a vymenil tam vsetko capy loziska a proste vsetko co treba. Stalo to 450€ ale to uz vymenil aj brzdove valce (vzadu). A bolo to v Novakoch u chlapika ktory robil veduceho v Peugeot-Rapide Prievidza:super Citovat
Tunny Odesláno 28. květen 2009 Odesláno 28. květen 2009 Nemate nekdo neco blizko Vychodnich cech, nebo aspon idealne kam dovezu cely auto a druhej den si pro nej prijdu? Citovat
pug Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Původně zaslal: Capy lis nepotřebuješ stačí větší závitovka a vysoustružit si prřípravek do kterýho padne to ložisko pak ho tam přes závitovku natáhneš. capy, lisom som myslel aj zavitovku - to je tiez lis len amatersky:-) aj ked funkcny, nemyslim ze ludia maju bezne doma 2 metrovu zavitovu tyc a ak ju aj kupia je to tiez par korun plus pritlacak zo zavitom vyrobit - ak to doma mas super ak nie tak by som siel do servisu za 6tis Kc aj z materialom ked to u vas v CR robia Citovat
cejkoun Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Zdarek. Zadní nápravy repasuje chlapík ve Strakonicích v jižních čechách.Tady dyžtak na něho číslo 776579141 Citovat
standa Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Ty jo, 400 EUR za repas je celkem dost ne? U nás to stojí kolem 6tis. Na Slovensku asi s Eurem podražilo co? Příští rok chci jet na dovču do SK tak doufám,že mě tam neklekne auto abych se z toho nepo..... . Citovat
Medvěd Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Původně zaslal: Tunny Nemate nekdo neco blizko Vychodnich cech, nebo aspon idealne kam dovezu cely auto a druhej den si pro nej prijdu? Nevím odkud přesně jsi, ale zkus třeba servis DOMIN v Humpolci http://www.autodomin.cz/ [upravil dne 31/5/2009 Medvěd] Citovat
309GT Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Přesně tak,v Humpolci to dělají http://www.mapy.cz/#x=135208944@y=133966656@z=16@mm=ZP@ax=135208592@ay=133963264@at=Auto%20Domin@ad=Repase%20n%C3%A1prav%0D%0A nebo http://www.autodomin.cz/ Citovat
309GT Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Jo,dělají to tam i výměnným způsobem,dáš špatnou,dají novou,i s montáží Citovat
Sagic Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: Tunny Nemate nekdo neco blizko Vychodnich cech, nebo aspon idealne kam dovezu cely auto a druhej den si pro nej prijdu? Mně dělali repas zadní nápravy minulý týden v Auto Lion Náchod. Přišlo to na 7 tis, auto si vzali v pátek ráno a měli ho přes víkend. V pondělí po obědě to bylo hotový..Jestli chceš, tady je na ně telefon:491814693 Citovat
PatoRS Odesláno 2. červen 2009 Autor Odesláno 2. červen 2009 no som z vychodneho slovenska tak do cech asi jezdit nebudu..............ale nejsme doma levy a tak by sme to mohli udelat i sami...onoked je pokazeny ten cep polnapravy ten sa da kupit taky zvlast jak na jeho vymenu? je to tam nejak nalisovane? alebo drazky?....unas stoja loziska na jednu stranu cca 45 Eur a oska polnapravy jedna tiez okolo 40 Eur a komplet repasnuta naprava na vymenu od 400 do 600Eur a to momentalne nemam lebo rekonstruujem dom.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.