Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

a to je právě ten důvod proč bych ji nechtěl,ono těch důvodů je víc:mrk ale když jedu na parkoviště před obchod,tak takových jako mám já tam potkám max. 3 a oktávek min. 30 a proto jsem rád že nás jezdí tak málo:D nemám rád nic co je tuctový

Odesláno

Škodovky mají v ČR přeci jen delší tradici než Pežot, stejně jako Francouz si vozí zadek převážně ve francouzských autech, stejně tak v Itálii potkáte na silnici mnohem víc FIATů než ve zbytku Evropy (o německé lásce k německým značkám se snad vyjadřovat netřeba).

To, že Škodovku koupil VW a díky tomu je většina dílů německých (u nás se vlastně Škodovky \"jen\" kompletují) samozřejmě přispělo k tomu, že se ceny ND dostaly na úroveň ostatních značek, zato servisní síť je ve srovnání s pažoutem či kteroukoli jinou značkou úplně někde jinde - škodovku prostě opraví na každém rohu a o to prostě většinovému uživateli auta jde především.

Trochu mě mrzí jak často na našem fóru zcela zbytečně napadáme škodovkáře - je jen jejich rozhodnutí jaké auto si koupí a že v ČR budou převažovat auta \"české\" značky je snad úplně normální.

Odesláno

Trochu mě mrzí jak často na našem fóru zcela zbytečně napadáme škodovkáře - je jen jejich rozhodnutí jaké auto si koupí a že v ČR budou převažovat auta \"české\" značky je snad úplně normální.

je to jen můj názor:roker

oktávky a všeobecně škodovkyprostě nesnáším:blicismajlik

[upravil dne 26/5/09 4000006]

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Rozdíl kombík sedan je dle auta 50-80kg, nevím proč je obecně mezi lidma pocit, že kombík je náklaďák.

třeba proto že se do něho víc vejde??:aut:D

Odesláno

Medvede, jestli myslis me, ze napadam skodovkare, tak to ne, nenapadam konkretni spoluobcany, jen jsem deklaroval, jak to v realu vetsinou je....

jinak, at si kazdy jezdi v cem chce, vzdyt o nic nejde ;)

jeste bych jeste dodal, to, ze se tady nekteri navazeji do \"skodovkaru\" te nemusi zase tak mrzet, staci si projit CESKY internet, kde ve vetsine diskuzi ci forech jsou francouzska auta neustale napadana mnohem vic, asi uz tak nejak ze setrvacnosti ... a myslim si, ze jakousi averzi na produkty z MB zivi i media tim, jak nam je neustale predhazovano, ze skodovka zvitezila v tom ci onom testu atd.... ale o tom uz tady bylo vlaken a vlaken.....

a na zaver bych chtel opravdu rict, ze se do nikoho konkretne nenavazim a opravdu nijak neshazuji majitele skodovek, protoze vim, ze nekterym ani nic jineho nezbyva, zvlaste, kdyz maji octavii treba jako sluzebak atp... to mlcim a naprosto chapu. HOWGH :D

[upravil dne 27/5/09 BV406]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...