Edison Odesláno 25. květen 2009 Odesláno 25. květen 2009 Jak to budu mít, popíšu... ;-) A to by bylo, aby nešla. btw imho... Stálá elektrika jít musí všude, kde je byť jen CZ. Jinak klidně prozradím, jak z CZ dostat info o režimu odemykání a zamykání zvlášť. ;-) [upravil dne 25.5.2009 Edison] Citovat
Šalda Odesláno 25. květen 2009 Autor Odesláno 25. květen 2009 to doufám že to půjde,ale tohle už nechám lepší hlavičce,totiž edisonovi:D Citovat
marko306 Odesláno 25. květen 2009 Odesláno 25. květen 2009 Původně zaslal: Edison Ano, tázati se, je výsadou moudrých. :-) že sa vam do toho miesam, co je to tázati Citovat
marko306 Odesláno 25. květen 2009 Odesláno 25. květen 2009 Původně zaslal: Edison Dotazovat se, ptát se... ;-) a mam dalsie slovicko. Dík Citovat
Edison Odesláno 25. květen 2009 Odesláno 25. květen 2009 A co je to \"drevokocůr\"??? :-D Sri za OT... ;-) [upravil dne 25.5.2009 Edison] Citovat
zzipCZ Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 a od osvětlení klik volně přecházíme k českoslovenščině:D:roker Citovat
marko306 Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 tak uz takto ked sa zvrhne vlakno:D vsak nas zamknu :roll Citovat
zzipCZ Odesláno 26. květen 2009 Odesláno 26. květen 2009 tak pánové už mě svítí i vzadu za řidičem:D je to pakárna musím tahat dráty od předních dveří ale natahl jsem rovnou dva jeden na osvětlení prahu;) Citovat
Šalda Odesláno 26. květen 2009 Autor Odesláno 26. květen 2009 tak sem si dneska koupil silnější odpory,a pro jistotu hned troje-1k , 1,5k a 2k jen abych nemusel zase přes ucpaný Brno:D ještě že jsou za babku,Jak to tam dám tak napíšu jakej tam šel,oni to v obchodě propočítávali a měl by to být ten 1,5k tak uvidíme.Ale dám to tam asi až o víkendu,a hned i do těch zadních dveří.Jinak s tím sovětlením prahu ještě nevím,prý dioda samotná by svítila málo,mám se podívat na ty LED pásky,tak zjistím ceny a ještě jak budu mít rozmontovaný dveře tak zkusím jestli fachčí ten dveřní spínač.A pro edisona--- koupil i smršťovací bužírky,aby to bylo udělaný profesionálně:super Citovat
zzipCZ Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 tak dnes jsem to vše dodělal už mě svítí všechny kliky i osvětlení prahů:super:potlesk Citovat
Peter86 Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Tak už i já svítím..zatím bohužel jen vpředu.. Citovat
Peter86 Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Dělal jsem to nadvakrát,protože odpor těch 900ohm bylo moc,takže to svítilo málo..takže teď tam mám těch 56O a je to OK:super Citovat
marko306 Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: Peter86 Dělal jsem to nadvakrát,protože odpor těch 900ohm bylo moc,takže to svítilo málo..takže teď tam mám těch 56O a je to OK:super odfot to po tme. Inac si prva lastovicka s 306:D budes tahat aj dozadu? Citovat
mmmb Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 pánové, můžete tu dát nějaké fotky jakto vypadá u toho zámku, odkud z jakého drátu jste vzali + z jakého - ? nebo jste museli tahat mový drát přes dveře? Citovat
zzipCZ Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: mmmb pánové, můžete tu dát nějaké fotky jakto vypadá u toho zámku, odkud z jakého drátu jste vzali + z jakého - ? nebo jste museli tahat mový drát přes dveře? je to foto hned na první stránce ale pozor na barvu drátu já ji mám jinou tak na to moc nespoléhej:myslim [upravil dne 1/6/09 zzipCZ] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.