Joe67 Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 Co odporucate tankovat do nasich zlaticok, resp. co tankujete?? Citovat
Joe67 Odesláno 30. duben 2009 Autor Odesláno 30. duben 2009 No, ja kludne do svojej benzinovej natankujem diesel. Ale co s tym potom? Citovat
ozzy56 Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 tankuj to,co je psáno v TP. Všechno ostatní je k ho.nu. Citovat
Joe67 Odesláno 30. duben 2009 Autor Odesláno 30. duben 2009 Původně zaslal: ozzy1956 tankuj to,co je psáno v TP. Všechno ostatní je k ho.nu. Dobre, skusim inak. Nie som debil, ani idiot, nieto este imbecil Rad by som sa vsak dozvedel, ci je lepsie tankovat Natural 95 alebo 98, z pohladu ekonomickeho, kvalitativneho, vykonoveho, v skratke, ci ma zmysel tankovat 98cku alebo nie. [upravil dne 30.4.2009 keyboard] Citovat
ozzy56 Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 odpovím taky jinak:)--jestli je motor stavěný na 95, tak 98 neumí zužitkovat--využít... Citovat
Joe67 Odesláno 30. duben 2009 Autor Odesláno 30. duben 2009 Dakujem za odpoved. Tak, nadalej budem tankovat 95X:super Citovat
Gitarista001 Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 Ty vole tema otvorena o 09:52 a uzavreta o 10:26 . A co sa tyka benzinu tak treba skor patrat na ktory to ma lepsie prdy. [upravil dne 30.4.2009 Gitarista001] Citovat
Joe67 Odesláno 30. duben 2009 Autor Odesláno 30. duben 2009 Původně zaslal: buga co je taa 95X ?? X ? to kde je take ? V-power (Shell), Carrera (OMW), Natural 95 + aditiva Texaco (Jurki). Citovat
Gitarista001 Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 Shell ze vraj dovaza ten zlty benzin zo Slovnaftu a cerveny je ich produkcia. Ved sa staci pozriet na tie sklene haluze na stojane a clovek si sam rozmysli ktory bude tankovat. Citovat
Ferry Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 stejne je nesmysl tankovat benzin 98 a > oktanu do auta, ktery na to neni staveny a nema to napsany ve specifikaci, senzor klepani na motoru a RJ motoru to stejne nepoberou Citovat
Joe67 Odesláno 30. duben 2009 Autor Odesláno 30. duben 2009 Původně zaslal: Hauke Ivo Co mas za motor? Ja mam 1.4 8V. Ak natankujem vylepsenu 95ku, chod motora je tichsi, kultivovanejsi a prejde o 60 - 70 km viac, ako ked natankujem \"klasicku\" 95ku. Citovat
Gitarista001 Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 Původně zaslal: keyboard Původně zaslal: Hauke Ivo Co mas za motor? Ja mam 1.4 8V. Ak natankujem vylepsenu 95ku, chod motora je tichsi, kultivovanejsi a prejde o 60 - 70 km viac, ako ked natankujem \"klasicku\" 95ku. Moja rec Citovat
Hauke Ivo Odesláno 30. duben 2009 Odesláno 30. duben 2009 do 1.4 nema cenu lejt 98, to až do těch větších objemů, já měl 1.6i a lítala na OMV Carrera 100 jako trefený prase :-) Citovat
pastorek Odesláno 1. květen 2009 Odesláno 1. květen 2009 Do moderného motora s elktronickým riadením nemá zmysel dávať 98 oktánový benzín. Iná je situácia pri starších motoroch. Osobne som to praktizoval pri niekoľkých a výsledkom bola menšia spotreba, lepšie štartovanie a skôr sa motor zohrial. Je to už pár rokov ale vtedy mi to vyšlo že zníženie spotreby pokrylo zvýšené náklady na benzín a ekonomicky to bolo temer rovnako. Už na 405ke s viacbodovým vstrekovaním nebol poznať rozdiel. Citovat
Gitarista001 Odesláno 1. květen 2009 Odesláno 1. květen 2009 Ja zas neviem v com je taky rozdiel v oktanovom cisle. V literaturach sa uvadza ze je to rychlost horenia. Ale pravdu povediac ked som davnejsie jazdil na starej skode 105 tak foter zvykol tankovat 76 oktanovy benzin urceny do lietadiel ktorych motory mali velky obsah valcov ale nizky zdvih. Jediny rozdiel ktory sme pocitili bolo ze sme sa nemuseli trepat do mesta na benzinku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.