Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu ROBERT CHODURA ,neautorizovaný servis OSTRAVA


Recommended Posts

Pan Chodura je mezi některými členy již známý a jako jeden z mála partnerů je i řádným členem tohoto klubu.

Sleva pro řádné členy po předložení platné a řádně vyplněné kartičky byla dohodnuta na:

Náhradní díly 10%

služby a práce 10%

víc info o novém partnerovi naleznete na

www.autochodura.cz

v brzské době bude zřízeno i vlákno v sekci servis určené tomuto partneru .

[upravil dne 17/3/09 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 6 měsíců později...

Klima zase nefunguje, volal jsem p. Chodurovi. Velmi vztřícný přístup. Mrknou se proč to tak brzo uniklo. Tak pak dám vědět jek to dopadlo.

S druhým atuem jsem byl měnit rozvody a nějaké gufera. Jsem spokojen, osobně vysvětlí co to mu bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak spoluprace pokračuje i v roce 2012 a dovolim si informovat o rozšířené nabídce služeb,

které pan Chodura nabízí.

viz www.autochodura.cz

myslím, že pro členy z moravskoslezského kraje je tento servis se svými službami velmi zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, pravidelně využívám. Sem tam je obtížnější domluva, protože je dost zaneprázdněn a na domluvené kontrole pak není, ale má tam šikovné mechaniky, příjemné paní na přijmu, takže stejně většinou platí to co řeknou na provozovně a to co domluvíte po telefonu tak na 80%. Dělají všechny značky a přijde mi že od peugeotu trochu upoštějí. Dříve měli v pujčovně samé Peugeoty a teď myslím 2. Pujčení auta se musí domluvit dost dopředu, jsou dost vytížené. Díly většinou klasika z Autobenexu (febi, salti...) asi podle svých zkušeností, např Meyle (se kterými jsou tu na foru dobré zkušenosti) tam neberou. Ceny MO z AtB... trochu to zamrzí, když vidí cenu dílů o 20-30% větší než na naši kartičku v kelly nebo AtB, ale zase berou záruku. Měl jsem měněný silenblok a byl vadný po pul roce, výměna za nový zdarma. Kdybych měl svůj, tak si zaplatím práci vymontování, namontování a ještě musím řešit reklamaci. Práci odvedou dobře. Mají tam pár VIP mechaniků :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se ti nezda, naposledy co jsem s nim mluvil, tak rikal, ze uz od peugeotu pomalu ale jiste ustupuji, to ovsem neznamena, ze je na ostravsku jednim z nejzkusenejsich servisu na francouze ...

taky jsem mel od nich naposledy pujcenou fabii a ne puga :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Tak dnes sem navštívil s 206 tento servis na repas zadní nápravy , za 6 hodin vše opraveno , jednání velice vstřícné...doporučuji...

PS: poprvé za 6 let sem využil čl.kartu na slevu:D:D:D

Tak proto ses vyprdl na fitko:o téda:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...