sucram® Odesláno 16. leden 2009 Odesláno 16. leden 2009 Jak jsem již avizoval zde , jsem v kontaktu s člověkem z polského aukra (allegro.pl) Zmínil jsem se o tom, že jsem zaregistrovaný na fóru tohoto klubu, takže mi nabídl gumové koberce pro Peugeoty - primárně jsou uvedeny modely 106, 306, 406 - v případě zájmu o jiné modely jej stačí oslovit Cena je stanovena na 450 Kč za sadu, tj. 2x přední + 2x zadní ... osobně myslím, že to není špatná cena (rychle jsem projel zbozi.cz a sortiment gumových koberců). Při větším odběru je sleva, kolik prozatím nevím, záleží na počtu případných zájemců. S komunikací z mé strany není problém, s dopravou taky ne (bydlí ode mě cca 30 km) Pro adminy nebo pro případné členy fóra, jež pravidělně komentují každý příspěvek dopředu uvádím, že se nejedná o komerční inzerci, pouze o jakési zprostředkování, podobně jako tady [upravil dne 16.1.2009 sucram®] [upravil dne 24.1.2009 sucram®] [upravil dne 24.1.2009 sucram®] Citovat
Tornado Odesláno 17. leden 2009 Odesláno 17. leden 2009 A co zasterky? Dival jsme se ze je tam nabizeji za nejakych, po prepoctu, 312kc za predni i zadni. Ty by neslo pres nej sehnat? Citovat
sucram® Odesláno 17. leden 2009 Autor Odesláno 17. leden 2009 takže dostupné jsou koberce pro tyto modely: 106.306,307,107,205,206,307,309,405,406,407,607,partner - obyčejné nebo originálni petex Tornado: PM Citovat
olda Odesláno 17. leden 2009 Odesláno 17. leden 2009 Náhodou deflektory oken na 308 SW v kouřové barvě by se nedali sehnat?Viděl jsem je tam za 82 zl.To mi přijde jako rozumná cena za přední a zadní. Citovat
Y2K Odesláno 17. leden 2009 Odesláno 17. leden 2009 A je aj niekde link na tie koberce? Teda nie ze by som ich chcel prave som dostal ine...ale tak pozriem si Citovat
sucram® Odesláno 17. leden 2009 Autor Odesláno 17. leden 2009 Původně zaslal: olda Náhodou deflektory oken na 308 SW v kouřové barvě by se nedali sehnat?Viděl jsem je tam za 82 zl.To mi přijde jako rozumná cena za přední a zadní. myslíš asi tyto že? Jo problém se zasláním by nebyl. Připočítej k tomu poštu, plus něco pro zprostředkovatele za převod a něco pro mě za cestu k němu a zpět pro zboží a pisni mi PM. Reálně to vidím tak až ten další týden po 26.1. kdy budu mít trošku volněji Citovat
OK406 Odesláno 17. leden 2009 Odesláno 17. leden 2009 A na 205 3dv. by byli také? A co zástěrky přední a zadní (205,307)?? [upravil dne 17/1/09 OK406] Citovat
Y2K Odesláno 17. leden 2009 Odesláno 17. leden 2009 To by sa mi asi v coupe nepacilo... Ale dik za obrazok. Citovat
sucram® Odesláno 17. leden 2009 Autor Odesláno 17. leden 2009 toto téma jsem založil hlavně kvůli koberečkům ... OK406: koberečky jiště ano co se týče lapačů nečistot - zástěrek ... tak by bylo zapotřebí, aby se domluvilo více lidí. Já seženu prodejce, který by nabízel všechny požadované typy a nechal bych to poslat mému kolegovi z Polska, jež mi nabídl pomoc s koupí předmětů z allegra, resp. s jejich dodáním (velká část prodejců neumožňuje zaslání do zahraničí) TADY jsou zástěrky pro Peugeoty [upravil dne 17.1.2009 sucram®] Citovat
sucram® Odesláno 17. leden 2009 Autor Odesláno 17. leden 2009 k těm zástěrkám ... tak kdybych počítal cenu za 10 kusů po 45 złotych a kurz bych bral 6,7 Kč .. tak vyjde 10 kusů na 3015 Kč + pošta 120 Kč + jsem si říkal cca 200 Kč tomu známému z Polska. Tj. na złote nejakych 497 złotych > takze 500 złotych = 3350 Kč > 335 Kč za kus na polské straně, tj. cena kteoru bych platil znánému z Polska ... možná bych vyjednal ještě nějakou slevu. Záleží na zájmu ... Citovat
vix Odesláno 17. leden 2009 Odesláno 17. leden 2009 Na 205 3-door mám takové \"skoro.tkané\" dole pogumované koberce, a spolu se sedačkama se do interiéru docela dobře hodí. Poměrně dobře se udržují (vysát, vyklepat) a zelený koberec co mám na podlaze je i po těch letech OK. Gumu do 205? Si se zbláznil? Kam by se pak poděl veškerý francouzský šarm Citovat
MJSytic Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 O gumový rohože bych měl zájem na 406, ale jde mi o to, aby byly dost přesný Citovat
Dave405 Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 Tak přesně tyto rohože jsem si před pár dny pořídil v polsku do 405 a jelikož si potrpím na přesnost, tak tyhle mi tam pasujou parádně a troufám si říct, že sedí líp, než přesné koberce, které jsem pořizoval do 406 v peugeotu. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 Původně zaslal: sucram® Tak Demo odpověděl už za mě Asi nemyslis DEMA ale DAVE 405 ze ? Citovat
sucram® Odesláno 20. leden 2009 Autor Odesláno 20. leden 2009 omlouvám se ... nevím proč jsem napsal DEMO .. [upravil dne 28.1.2009 sucram®] Citovat
MJSytic Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 OK, tak co mám pro jejich nákup udělat? Nějaká registrace někde - objednávka? Ještě by mě zajímalo, kolik stojí origo sada v P (ty origo koberce na 406 mám a přijdou mi OK:myslim) Citovat
Demo Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 uz jsem se lekl... z polska nechci nic... po 4 letem souziti s divcinou z Ceskeho Tesina jsem si udelal nahled na veci z Polska... Jidlem pocinaje a svickama na vanocni stromek konce.... Citovat
sucram® Odesláno 20. leden 2009 Autor Odesláno 20. leden 2009 Zatím jste pouze 3 zájemci ... počkám ještě nějaký ten den ... řekněme do neděle jestli se neozve více zájemců. Během týdny případně založím topic, podobný tomu s řadičkama. O zástěrky má zájem OK406 a Tornado, tam bych to řešil prvně domluvou s prodejcem a následně bych uvedl cenu atd. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.