oni Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 http://www.autosport-tuning.cz/cs/i-tuner/hlasujte-pro-auto-mesice/detail/?vote=636&id=636 a je to danny s WV polo GTI dekuji vsem... Citovat
jaudax Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 přidáno. Hele bylo to auto ve světě motorů? V sekci tunning? Citovat
Neon Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Mně to píše: V této anketě jste již hlasovali. Maj tam asi nějakou botu, tak má kamarád smolíka ... Citovat
čakom Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Původně zaslal: Neon Mně to píše: V této anketě jste již hlasovali. Maj tam asi nějakou botu, tak má kamarád smolíka ... mě taky:myslim Citovat
Petra XSI Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: Neon Mně to píše: V této anketě jste již hlasovali. Maj tam asi nějakou botu, tak má kamarád smolíka ... mě taky:myslim Musím se přidat k ostatním, ale mě taky Citovat
f3Rd@ Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 me to taky pise, ale jinak bych hlasoval, ma to pekny... nemeckej cistej styl... Citovat
wooody Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Mě taky, tak sem zkuste hodit odkaz na ten seznam aut a z něj to třeba pude, já bych ho sem hodil aje na mobilu.... Citovat
BoneDaddy Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Jsem na tom stejně. Hlasovat nemůžu. Ale auto vypadá pěkně. Citovat
Driver Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Mě taky nejde hlasovat, ale auto se mi nelíbí takže bych stejně nehlasoval Citovat
oni Odesláno 15. leden 2009 Autor Odesláno 15. leden 2009 no me to pise taky a nevim cim to je! Citovat
mila2831 Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Hm, no, mě to taky nejde. Ale kdybych měla pro někoho hlasovat, tak to by byl určo on, se líbí Takže má takovej jeden nepřipočítanej hlas navíc Citovat
mifa Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Opakování je matka moudrosti,ale v tomto případě i matka neúspěchu.Že by soudruzi z NDR udělali chybu? Citovat
Dave405 Odesláno 15. leden 2009 Odesláno 15. leden 2009 Zdá se, že už jsme všichni hlasovali. Stejně se mi nelíbí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.