Mildík Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 No kdo umí,umí. Asi zjistim kdo to je, aby mi to taky nějak vylepčil Citovat
Qcko Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 Sorac za:xvul, ale uz sa tu asi 10 minut smejem na Mildikovom avatare a neviem preco:aut [upravil dne 1.7.2009 Qcko] Citovat
wooody Odesláno 1. červenec 2009 Autor Odesláno 1. červenec 2009 jinak pekny blinkry v zrcadlech Citovat
wooody Odesláno 1. červenec 2009 Autor Odesláno 1. červenec 2009 jako lidi ale tedko sem nasel perlu..... Citovat
Qcko Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 Na tej oktavke to nahodou niesu origo svetla z WRC:myslim Citovat
Pa.vlos Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 No tak tohle snad neni ani možný to jdu do kolen Se nevidí co s tím dokážou borci udělat Citovat
Boulik Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 asi nejakej slepej kterej ma strach ze za tmy neuvidi Citovat
wooody Odesláno 1. červenec 2009 Autor Odesláno 1. červenec 2009 a jeste jeden borec..... poznáte??? Citovat
Voighta Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 Ještě mi k tomu chybí uši na střechu a vypadá to jako prasátko GRiMx : jsi my to vyfouknul [upravil dne 1/7/09 Voighta] Citovat
Mildík Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 Ta spešl úprava na zrdcátkách je vyfocená dneska žádnej internet, a k tomu avataru, je to čokoládovej zajíc, k velikonocům 2004 a ještě stojí. Poživatelnost asi 0. Čauky v Šebetově Citovat
marko306 Odesláno 2. červenec 2009 Odesláno 2. červenec 2009 tak ten škodabavor je úžasný pardón za výraz, ale čistý sedlák:bojim Citovat
309GT Odesláno 2. červenec 2009 Odesláno 2. červenec 2009 Nemáte někdo fotku toho superbu za světla?Třeba to nebude tak strašný jak to vypadá,ta fotka je blbá Citovat
foxo Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 no ta ochcávka vypadá, jak keby mala na kapote nádor :D:D Asi nejaka zhubna choroba skodovek :P Citovat
ladosak Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 :D:Dtak už jsem se dlouho nezasmál. ¨Napřed vidím fotku a říkám si že to vypadá jako prase a pak si čtu vaše připomínky a smněju se ještě víc. Wooody skus to vyfotit přes den jak to vypadá jako celek. Asi je to DIESEL a majitel si říkal že je to CHROCHTÁVKA. chro chro Citovat
Fusion Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 Po Brně jezdila Omega/BMW taky s takovým předkem. Lidi mají prostě nesmyslný představy. Můžeme děkovat, že existují architekti, projektanti apod. protože kdyby podobní jedinci mohli udělat RD podle svých představ, nevím jak by ten svět vypadal. (i když ti arch. mají taky občas úlety) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.