Cluber808 Odesláno 9. listopad 2015 Odesláno 9. listopad 2015 ten musel být z vytunění nadšený Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 9. listopad 2015 Odesláno 9. listopad 2015 přišel k autu ještě s hladinkou a málem si cáknul Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. listopad 2015 Odesláno 17. listopad 2015 (upraveno) Jezis co to je ??? :o Upraveno 17. listopad 2015 uživatelem StibTo Citovat
chuck11 Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 To je origo z výroby nebo je to nějaký svařenec z několika aut Citovat
JVT Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 Taky mne zajímá, co je to za značku. Pod zrcátkem to vypadá na boční blikač z Peugeota. Citovat
Aluška Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 To je tak ošklivý, až je to skoro hezký Citovat
c.WO.k Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 doufám,že tu bude ještě stát,abych se podival co je to za auto... Lidi už blbě koukali,když jsem to fotil z auta a ještě jsem si couvnul Citovat
Grlik Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 není to nějaká verze toho auta pro 15 teté? Axiam třeba? Citovat
Almanil Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 Já bych si tipnul, že to bude Kei car. Citovat
KingSpade Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 Almanil: Kei car to bude typově, ale ne značkově. Citovat
brixtr Odesláno 28. listopad 2015 Odesláno 28. listopad 2015 Škoda že sem nevyfotil i předek ten byl ještě lepší ale tak někomu se to líbit může Citovat
vendelinek Odesláno 28. listopad 2015 Odesláno 28. listopad 2015 c.WO.k ,kde jsi to vyhrabal,nemit to sikmou antenu,hledal bych predek Citovat
c.WO.k Odesláno 28. listopad 2015 Odesláno 28. listopad 2015 Hele se ženou jsme taky na to koukali a ona mi řikala, že to mám vyfotit a dát to sem :-D Tapatalk Vodafone Smart ultra 6 Citovat
Háček Odesláno 30. listopad 2015 Odesláno 30. listopad 2015 trochu mi to připomíná Aixam ale bude to splácanina ze všeho možnýho asi jakoo většina asijskejch aut Citovat
Guest StibTo Odesláno 16. leden 2016 Odesláno 16. leden 2016 Za ten předek bych lámal ruce ... http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/rcz/16469380 Citovat
Almanil Odesláno 16. leden 2016 Odesláno 16. leden 2016 To se někdo docela vyřádil. Teď to vypadá jako sršeň po čelním nárazu. Citovat
Aluška Odesláno 16. leden 2016 Odesláno 16. leden 2016 V první chvíli jsem si myslela, že je to nějaká hračka na dálkový ovládání Ale je dobrý, že to má celopolep, pokud je tam od začátku, tak po sundání bude auto, jako nový Citovat
Guest StibTo Odesláno 16. leden 2016 Odesláno 16. leden 2016 To jo ale bez sundani polepu to nikdo nekoupi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.