222johny222 Odesláno 17. prosinec 2014 Odesláno 17. prosinec 2014 Blbost, třívalce v době vyroby toho Lanosu byli v plenkách, je v tom nejspiš 8mi ventil čtyvalec 1,5 Máš pravdu,blbě jsem se podíval na fotku motoru. Citovat
Nick406 Odesláno 24. leden 2015 Odesláno 24. leden 2015 Slo by to smazat? Me z mobilu nejde vlozit ta fotka, nebo vydrzte ja jh sem kolem 5 dam z pc, aspon budete napnuty omlouvam se, ale driv sem se k pc nedostal... at zije globus tuning [upravil dne 31/12/08 wooody] [upravil dne 28/12/09 wooody] Řekl bych že na chlup stejně stylovou Fabku jsem potkal v Kuřimi jen byla šedá a hatch. a co mě nejvíc zaujalo že neměla na kufru snad žádnej lak jen samý nálepky a bylo jich tolik že jsem nestihl všechny zaznamenat a k tomu všemu se sotva plížila... Citovat
Nick406 Odesláno 24. leden 2015 Odesláno 24. leden 2015 Někdo to rád divoký ale k tomu zbytku ani nevím co bych řekl....snad mě jen nepadá že to někdo nemohl myslet vážně. Citovat
Nick406 Odesláno 24. leden 2015 Odesláno 24. leden 2015 Něco takovýho už ani nelze vystihnout slovem cirkus... Citovat
Guest Džůny Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 No a představte si, že někde do něčeho nabourá. "Nehoda se stala na 52 kilometru úseku Brno, Kroměříž. Podle situace na místě a věcí rozházených po okolí lze předpokládat, že osobní vůz Škoda Favorit v plné rychlosti narazil do vietnamské tržnice. Zbytky stánků však nejsou k nalezení, stejně tak vietnamští obchodníci pravděpodobně prchli z místa činu." Citovat
Guest servisman Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 Na toto už člověk nemá slov . Citovat
OK406 Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 Za co soudruzi !!! Co komu Škoda Favorit udělala? Citovat
Guest StibTo Odesláno 25. leden 2015 Odesláno 25. leden 2015 Skoda Favorit je auto hnusny jak prdel i bez techto trhovnich cingrlatek... Citovat
odee Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 StibTo, to chce nadhled, v době ze které pochází nevypadal Fanda vůbec tak blbě, jako dnes Citovat
Háček Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 (upraveno) Fazoli měl děda než mu jí ukradli pak si pořídil fajný stejšn 405 kombi kerej řídím dnes já, on si milostpán pořídil 307mičku ... jináč tady jeden odkaz na test favorit vs 309... škodovka neměla šanci, a nemá ani dnes http://auto.idnes.cz/hit-mototechny-1989-kontra-vekslacky-kocar-f1c-/auto_ojetiny.aspx?c=A091116_111902_auto_ojetiny_fdv PS_ nejlepší je tenhle odstavec :Jízdně ovšem favorit vůbec nepřesvědčil: jeho 43 kilowattů není papírově tak málo, ale motor je zřejmě špatně zajetý, a táhne mizerně. Neporadí si na pětku ani s dálničním kopečkem a nadělá přitom hluku dvakrát tolik než francouz; navíc má mnohem tužší řízení, takže je skoro problém s ním zaparkovat. Zdroj:http://auto.idnes.cz/hit-mototechny-1989-kontra-vekslacky-kocar-f1c-/auto_ojetiny.aspx?c=A091116_111902_auto_ojetiny_fdv Upraveno 28. leden 2015 uživatelem Háček Citovat
Guest StibTo Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 odee : V roce 87 kdy slo Favo na trh byla automobilka Skoda tak dvacet let pozadu za zapadem.... Reputaci si zacli vylepsovat az v roce 96 uspesnou prvni generaci Octavie ... Ale to uz bylo pod taktovkou koncernu VW. Tolik k tomu nadhledu. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 nevěděl jsem kam to dát, ale dneska na facebooku jsem objevil tohle koukněte na ty pravidla a tady se lidi vztekaj že dostanu banána za urážení a pomalu vyhrožování smrtí Citovat
Guest StibTo Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 Míza : no asi jedině do sekce Cirkus jj ale stejne bude kazdej tvrdit jak si tady modi delaji co chteji a ze tu mame KGB praktiky a podobne ... Citovat
HonzaRez Odesláno 16. únor 2015 Odesláno 16. únor 2015 nevěděl jsem kam to dát, ale dneska na facebooku jsem objevil tohle koukněte na ty pravidla a tady se lidi vztekaj že dostanu banána za urážení a pomalu vyhrožování smrtí Tak to je hodně LOW... Citovat
Rikic339 Odesláno 25. únor 2015 Odesláno 25. únor 2015 Co říkáte na tohle? to auto vídám bohužel skoro denně.. Citovat
Rikic339 Odesláno 25. únor 2015 Odesláno 25. únor 2015 A kdyby jsi viděl jak je s ním zacházeno.. chudák auto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.