odee Odesláno 19. duben 2014 Odesláno 19. duben 2014 Taky jeden expert:D, ale na dálinici by to asi nebylo, protože to křídlo musí při 130ti generovat takovej přítlak, že by mu to vzadu překroutilo torzky:D Citovat
John Odesláno 19. duben 2014 Odesláno 19. duben 2014 odee : co ty víš třeba je to nějaká brutus přestavba v obyč kabátě sedanu Citovat
poldiss Odesláno 22. duben 2014 Odesláno 22. duben 2014 Panebože fuj :D co to je to vzadu? Květináč na palmu? :D Citovat
Návštěvník Odesláno 22. duben 2014 Odesláno 22. duben 2014 Nevím jestli se smát nebo brečet, když vidím auto s tažným a takovýmhle tuzingem. Vůbec extrém když to auto vidim i s vozejkem. Citovat
Mathush Odesláno 27. duben 2014 Odesláno 27. duben 2014 http://300zmista.eu/2014/04/zajimava-prestava-mercedesu-clk/ názor si urobte každý sám, za mňa rozhodne nevkus. kopa roboty a montážnej peny zbytočne... Citovat
kovy_s Odesláno 27. duben 2014 Odesláno 27. duben 2014 http://300zmista.eu/2014/04/zajimava-prestava-mercedesu-clk/ názor si urobte každý sám, za mňa rozhodne nevkus. kopa roboty a montážnej peny zbytočne... tak u toho bych asi porodil... Citovat
Návštěvník Odesláno 27. duben 2014 Odesláno 27. duben 2014 Kdyby to aspoň nějak vypadalo.. ale ty tvary jsou fakt humus. Citovat
poldy Odesláno 27. duben 2014 Odesláno 27. duben 2014 nieco podobne robil blaupunkt alebo alpine s otocnym sedadlom v strede auta, vyzeralo to teda lepsie ... Citovat
Guest Džůny Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 To muselo dát práce… a přitom taková blbost. Citovat
lukascichy Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 neni to moc vidět, ale větší prasárnu sem snad neviděl, felicie maska ala pletivo s rámečkem z ohnutýho plechu:D no a vedle troška historie, to k nevkusu nepatří [upravil dne 28/4/14 16:26 od lukascichy] Citovat
lukascichy Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 byl to kombík a docela dost na kaši, a neni to na prodej, je to parkoviště v Praze na blešim trhu:) Citovat
Návštěvník Odesláno 28. duben 2014 Odesláno 28. duben 2014 Taková levná oprava rozflákanej masky no Nevim, já mít felinu a chytnout třeba srnu, tak tam taky přidělám tahokov nebo jinou mříž co bych měl po ruce, a je mi jedno že to vypadá tak jak to vypadá, ono je to samo o sobě hnusný auto. I když kdo ví, třeba to tam má fakt jako \"tuning\" Citovat
Mizlerek007 Odesláno 29. duben 2014 Odesláno 29. duben 2014 šílenej hnus http://www.ebay.co.uk/itm/181389070284 Citovat
Háček Odesláno 29. duben 2014 Odesláno 29. duben 2014 hmm to komplet zahlazení je už moc na tý 406ce no :/ ... čeho je moc toho je příliš Citovat
KingSpade Odesláno 29. duben 2014 Odesláno 29. duben 2014 Jsou i horší Coupéčka na světě..tohle je tak na pomezí vkus/nevkus..je to hold \"clean style\" dotáhnutý do konce Citovat
juke Odesláno 30. duben 2014 Odesláno 30. duben 2014 taky to dela ta barva, byt to treba v cerny tak je to lepsi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.