GRiMx Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 http://autofun.blesk.cz/bosozoku-japonsky-tuning-9262/ Citovat
Mizlerek007 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 ty vo*e ty lidi musej bejt postižený tohle nejní možný... přehlídka zrůd Citovat
Jimmy106 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 samozrejme ze jsou mentalne zaostali, minimalne budou jednodussi nez vetsina populace.. to je na nich videt uz na prvni pohled.... sice jsem se zasmal, na druhou stranu mi prijde smutne takoveto fotky vubec zverejnovat pro pobaveni spolecnosti Citovat
čakom Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 ta zavařena prdel je divna http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/406/9657248 Citovat
bajza206 SW Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 Tenhle hnus jezdil kousek od nás vždycky jsem si řikal že ho vyfotim a šoupnu sem Citovat
mi16 Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 ach jaj.. komu niet rady , tomu niet pomoci... Citovat
Guest StibTo Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 ten zavarenej zadek je na pokutu ... Citovat
Vítek1 Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 jak je to ted se zadni znackou musi byt uprostred nebo se da dat na stranu [upravil dne 22/1/12 08:07 od Vítek1] Citovat
Stifler Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Vítek1: Značka musí být vždy uprostřed. Výjimku má automobilka Alfa Romeo, která má možnost mít přední značku na straně a to jen díky konstrukčnímu řešení přední masky. Nikdo jiný výjimku nemá, všechna auta musí mít přední i zadní značku uprostřed. Citovat
Návštěvník Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Tabulka registrační značky musí být umístěna na silničním motorovém vozidle vpředu a vzadu, s výjimkou vozidel uvedených v odstavci 4, a to kolmo ke směru jízdy. Silniční motorová vozidla mají tabulku registrační značky umístěnu vpředu uprostřed, pokud není v technickém průkazu zapsáno její umístění vlevo. Vzadu mají silniční motorová vozidla tabulku registrační značky umístěnu uprostřed nebo vlevo. Přípojná vozidla, traktory a samojízdné pracovní stroje mají tabulku registrační značky pouze vzadu uprostřed nebo vlevo. Vpředu musí být tabulka registrační značky umístěna na vozidlo tak, aby její spodní hrana nebyla níže než 200 mm a vzadu níže než 300 mm od roviny vozovky. Horní hrana tabulky registrační značky umístěné na silničním vozidle nesmí být výše než 1 200 mm nad rovinou vozovky, pokud je v technickém průkazu zapsáno umístění vyšší, může být nejvýše 2 000 mm. Na traktoru nebo samojízdném pracovním stroji může být nejvýše 4 000 mm. Na stránkách mdcr píšou: \"Tabulku registrační značky umístí vlastník nebo provozovatel vozidla do místa určeného konstrukčním řešením tak, aby při běžném provozu na pozemních komunikacích nedošlo k její ztrátě.\" Náklaďáky mají běžně RZ na straně vepředu i vzadu. Citovat
ZoSo Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 mě to příde spíš jako nevkus..ikdyž zpracování ok.. Citovat
elton Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Nevím, ale mě se to doscela líbí. Vypadá sportovně. Citovat
PAJA106 Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 http://www.sportovnivozy.cz/23152-renault-clio-sport-renault-clio-sport-20i-valasske-mezirici Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.