Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Nemáte někdo tušení kolik může zhruba stát dovoz osobního auta například z Floridy??? Citovat
Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Díky,akorát jsem zjistil,že auto v ceně 1500USD tě i s dopravou údajně vyjde na 159 000 :o:o takže Citovat
Vvitty Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Prekvapeni, co? mimochodem, on je nejaky duvod sem tahat z US auto v tamni prodejni cene 1500 dolaru? vraku jsou tady plny autobazary... Dovoz aut z US se sice vyplati, ale ne u levnejch popelnic, to se nevyplati tahat ani z reichu... Citovat
jack 306 Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 co když to je veterán třeba jako mustang atd..... Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 každopadne nesmis zapomenout ze usa auto by pred stk muselo projit zmenou . tzn , musis vymenit predni a zadni svetla , pokud jsou vybavena xenony tak dodelat naklapeni -tedy snimace na napravy a ostrikovace . to nemluvim otom pokud by to byl silnejsi obsah coz usa moc 1,6 nedela tak muzes mit problem s emisema . Citovat
Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Vvitty Prekvapeni, co? mimochodem, on je nejaky duvod sem tahat z US auto v tamni prodejni cene 1500 dolaru? vraku jsou tady plny autobazary... Dovoz aut z US se sice vyplati, ale ne u levnejch popelnic, to se nevyplati tahat ani z reichu... Jo,už asi dva roky scháním AUDI 5000 typ 43,rok 77-82,a většina se jich dělala na Americkej trh. Citovat
Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Kvůli týhle krasavici jsem se ptal,kdyby jste jí náhodou někdo někde zahlídl,několik málo jich prý údajně je i v ČR:( Citovat
oddie Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Kup v tom místě víc aut, abys naplnil kontejner, a zařiď si to všechno sám, budeš to mít o něco levnější Citovat
Marcel505 Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Pe.Tr každopadne nesmis zapomenout ze usa auto by pred stk muselo projit zmenou . tzn , musis vymenit predni a zadni svetla , pokud jsou vybavena xenony tak dodelat naklapeni -tedy snimace na napravy a ostrikovace . to nemluvim otom pokud by to byl silnejsi obsah coz usa moc 1,6 nedela tak muzes mit problem s emisema . Ale na nějaký nesrovnalosti dostane třeba americký auto 50 vyjímek. Citovat
Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Pe.Tr každopadne nesmis zapomenout ze usa auto by pred stk muselo projit zmenou . tzn , musis vymenit predni a zadni svetla , pokud jsou vybavena xenony tak dodelat naklapeni -tedy snimace na napravy a ostrikovace . to nemluvim otom pokud by to byl silnejsi obsah coz usa moc 1,6 nedela tak muzes mit problem s emisema . Ale na nějaký nesrovnalosti dostane třeba americký auto 50 vyjímek. Tahle Audinka už by šla na veteránský RZ takže žádné úpravy nejsou potřeba. Citovat
pastorek Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Pepouch Kvůli týhle krasavici jsem se ptal,kdyby jste jí náhodou někdo někde zahlídl,několik málo jich prý údajně je i v ČR:( Krásna klasika. Veľmi podobné (až na tie svetlá) je AUDI 200 a to sa dá zohnať i tu. Citovat
Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: Pepouch Kvůli týhle krasavici jsem se ptal,kdyby jste jí náhodou někdo někde zahlídl,několik málo jich prý údajně je i v ČR:( Krásna klasika. Veľmi podobné (až na tie svetlá) je AUDI 200 a to sa dá zohnať i tu. Máš pravdu,je to opravdu odvozená verze od AUDI 200,ale ani tu jsem tady nesehnal.Vsadím se s tebou o dobrou flašku že na ní nenatrefíš: Citovat
Medvěd Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 No, Audi 4000 to sice není, ale zase vyjde \"jen\" na 1000 Éček http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=94080021&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=de&pageNumber=1 Citovat
Pepouch Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Medvěd No, Audi 4000 to sice není, ale zase vyjde \"jen\" na 1000 Éček http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=94080021&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=de&pageNumber=1 Takže zítra žhavím telefony!!!!!!:mrk:mrk DĚKUJU!!:papa Citovat
Medvěd Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 On to ani na těch fotkách zase jako zázrak nevypadá, jen v tom Německu je aspoň trošku výběr Citovat
pastorek Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Pepouch Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: Pepouch Kvůli týhle krasavici jsem se ptal,kdyby jste jí náhodou někdo někde zahlídl,několik málo jich prý údajně je i v ČR:( Krásna klasika. Veľmi podobné (až na tie svetlá) je AUDI 200 a to sa dá zohnať i tu. Máš pravdu,je to opravdu odvozená verze od AUDI 200,ale ani tu jsem tady nesehnal.Vsadím se s tebou o dobrou flašku že na ní nenatrefíš: Ak nevadí že je to Avant a Quatro.... http://audi-200.autobazar.eu/22-t-quattro-avant-id752414.html P.S. Pijem jedine Cabernet a Tokaj. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.