zdenda405 Odesláno 12. prosinec 2008 Odesláno 12. prosinec 2008 DNES (12.12.2008) BYLO V PLZNI ODCIZENO VOZIDLO ZNAČKY FIAT 127 (r.v. 1979) SPZ: 3P8 4144, BÍLÉ BARVY. PROSÍM O JAKOUKOLIV ZPRÁVU, KTERÁ BY VEDLA K JEHO NALEZENÍ. NA AUTĚ BYLA KOLA ZNAČKY: BCW Steffan 8X14, 4 x 100 2 x ET 4 2 x ET 12 GUMY: 2 x dunlop Sp 9000 rv. 2004 ponicene od lemu 2 x continental conti sport rv. 2006 VEŠKERÉ INFORMACE VOLEJTE NA: 608815860 http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1GWuDA http://kunda.pirates.cz/foto/11012008012.jpg Citovat
Marcel505 Odesláno 12. prosinec 2008 Odesláno 12. prosinec 2008 K čemu to komu bude? To jsou fakt dneska magoři... Citovat
Maverick Odesláno 12. prosinec 2008 Odesláno 12. prosinec 2008 Marcel: To nejsou magoři, ale patnáctiletý fakani co s tim půjdou krosit někam na pole, protože jinak si to nedovedu vysvětlit... Citovat
Honza z Nera Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 Třeba se někdo povozí a pak to najdeš odstavený někde na sídlišti Vono se sebere opravdu všechno. . . Citovat
Marlin Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 jak na to koukam, tak ten fiat nevypada zle, to podle em spise bylo kradeno na zakazku Citovat
OK406 Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 Tak to je mi líto!!! Unás cikáni ukradli Formama a pak jej zapálili! A anby nebyl všemu konec, na během hašení přišla zpráva, že na druhým konci města cca 3km spadl na chlapa strom(bylo to i ve zprávách v tv), takže hasiči byli zapotřebí jinde (mot.pila a další vybavení). A pak se zastávejte špinavách cikánů , tedy romů jak se samovolně označují a politici se jich bojí!!:blicismajlik:bacha:bacha:bacha Citovat
Čeněk Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 Obejdi okolní vrakoviště, nebo šrotiště. U nás starší auta kradou a vozí je na šrotiště, kde za ně dostanou peníze......:bojim Citovat
kobra Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 ee - dnes je krize , šrotoviště zavřený, hliník nemá cenu, měď taky ne. To auto koupil fanda od zloděje. Citovat
Alesek Odesláno 13. prosinec 2008 Odesláno 13. prosinec 2008 Krásný autíčko těm lidem usekat ruce a nohy. Citovat
Marlin Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 tak uz se pry nasel. a je vcelku Citovat
Béďa Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 tak to dobre dopadlo, vybrali si opravdu nenapadny auto.. Citovat
Marcel505 Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: Marlin tak uz se pry nasel. a je vcelku Snad ne zapadaný pod sněhem když je obleva... Citovat
zdenda405 Odesláno 14. prosinec 2008 Autor Odesláno 14. prosinec 2008 Přesně tak v čera večer sme ho objevily..už je schovanej aby nam ho zase někdo neodcizil Citovat
Marcel505 Odesláno 14. prosinec 2008 Odesláno 14. prosinec 2008 Původně zaslal: zdenda405 Přesně tak v čera večer sme ho objevily..už je schovanej aby nam ho zase někdo neodcizil A jakej byl teda účel té krádeže? Nějaký puberťáci? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.