Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

DNES (12.12.2008) BYLO V PLZNI ODCIZENO VOZIDLO ZNAČKY FIAT 127 (r.v. 1979) SPZ: 3P8 4144, BÍLÉ BARVY. PROSÍM O JAKOUKOLIV ZPRÁVU, KTERÁ BY VEDLA K JEHO NALEZENÍ.

NA AUTĚ BYLA KOLA ZNAČKY: BCW Steffan 8X14, 4 x 100

2 x ET 4

2 x ET 12

GUMY: 2 x dunlop Sp 9000 rv. 2004 ponicene od lemu

2 x continental conti sport rv. 2006

VEŠKERÉ INFORMACE VOLEJTE NA: 608815860

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1GWuDA

http://kunda.pirates.cz/foto/11012008012.jpg

Odesláno

Tak to je mi líto!!! :xvul Unás cikáni ukradli Formama a pak jej zapálili! A anby nebyl všemu konec, na během hašení přišla zpráva, že na druhým konci města cca 3km spadl na chlapa strom(bylo to i ve zprávách v tv), takže hasiči byli zapotřebí jinde (mot.pila a další vybavení). A pak se zastávejte špinavách cikánů , tedy romů jak se samovolně označují a politici se jich bojí!!:grr:blicismajlik:bacha:bacha:bacha

Odesláno
Původně zaslal: zdenda405

Přesně tak v čera večer sme ho objevily..už je schovanej aby nam ho zase někdo neodcizil

A jakej byl teda účel té krádeže? Nějaký puberťáci?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...