Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Před hodinou, minimaxa napsal:

Včera večer jsem vytáhl z mrazáku kus bůčku a celé krůtí prso. Dneska ráno po 6h jsem okořenil bůček sůl pepř kmín a pod to cibuli a na krůtí stehno jsem vzal sušený česnek a grilovací koření. Posadil jsem ho na bůček a strčil na 140°C do trouby. V poledne jsem to vytáhnul a nehorázně jsem se přežral 🤣🤣 

 

Jak dlouho že to trvalo než se Krůtí prso proměnilo na Krůtí stehno??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2022 at 16:05, HonzaZ napsal:

Od zítřka mají v Kauflandu tatarku za 45,90 :papa

Tady ti musím odpovědět asi takhle, máme tady Kaufland,byl jsem tam asi dvakrát,co ho postavili a už tam asi rok nechodím,nasrali mě tam když jsem se chtěl jen zeptat kde najdu nějaký věci zavařený a ta osoba,( jen jsem se k ní přiblížil na dva metry) na mě zavolala ochranku😀a od tý doby ať si tam všechno sežerou 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda, to jsou věci 😮 Já si vždycky vyhlídnu nějakou oběť (nejlíp chlapa, ty jsou ochotnější - ale těch v obchodě moc není) a rozhovor začnu slovy "Dobrý den, vypadáte, že se tady v těch regálech vyznáte líp než já..." :D A obvykle me na místo dovedou nebo někam nasměrují ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, vendelinek napsal:

Tady ti musím odpovědět asi takhle, máme tady Kaufland,byl jsem tam asi dvakrát,co ho postavili a už tam asi rok nechodím,nasrali mě tam když jsem se chtěl jen zeptat kde najdu nějaký věci zavařený a ta osoba,( jen jsem se k ní přiblížil na dva metry) na mě zavolala ochranku😀a od tý doby ať si tam všechno sežerou 😀

Tak jdi do Penny, tam ji mají taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa přesně takhle jsem začal taky, slušně,ale asi jak jsem měl zvysenej hlas a ona asi byla asi slepá, bez vyzvání začala na plný kule řvát ochranka ochranka 😀

Tak sem se sebral a byl prdelí v zátočině 😀

a od tý doby už mě tam neviděli😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od zítra? Tak kouknu do letáku a uvidím,ráno budu mít volno,tak projedu město a uvidím kde co maji 

Jo,mají Karlova korunka 240gramů ,tu právě nekupuju,to není to "pravý ořechový",jen Hellman's 

No vážně,je tam,hned na třetí straně,jsem to přehlidnul 

OK dík,ráno se tam stavím😉👍

 

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...