Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Kdo byl na posledním Vánočním sraze v Krkonoších u Jirky tak musí potvrdit, že skvěle vaří. :mrk No a jelikož se dal na rozvoz objednaných jídel a včera projížděl přes Žamberk ze severní Moravy, tak jsme si objednali oběd na dnešek. Plus nějaký ten zákusek. Ty jsou radši ještě chovaný v lednici. :D

IMG_20210221_115452.jpg

IMG_20210221_121237.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka jezdí po celý čr... klidně až do ČB..., kdo má fb a má ho v přátelích tak ví.. (kdo ne, tak sz a pošlem kontakt) - krátce - jeho BEZLEPKOVÁ kuchyně už si na rozvoz vyžádala i tranzita.. Už jezdí 2 auta.... jako frajer co jen neheká, že mu zavřeli penzion a prostě maká...! Má super zákusky a pizzy a chlapský kapsy a polívky, vše bez  toho lepku, takže každej si tam najde svoje... i holky, co nechtěj mít po donutu pupek 😂😂😂 Vaří dobře a ceny má férový..

Ve středu 24. jede trasu jíčín, bolka, praha, beroun, plzen a spodem přes příbram prahu a prdy zase zpět do vrchlabí....

 

A Milane.. 😃 Radimovi bylo šoufl z toho sněhu co začal padat... to nebylo z chlastu... 😂😂😂😂😂

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak z chlastu to není nikdy že... 🤣 Každý dycky přemýšlí co špatného snědl, tak jak kuřák je vždy nachlazený a ten kašel není z cigaret 😁

@radim.1008 Ta kačica vypadá, že by chtěla dělat na nižší teplotu a déle. Vypadá to na sušenku. Ale to tak vypadá asi jen z fotky 🙂

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Fruktis napsal:

@vendelinek nekdo vdolky jinej holky...😁

Me treba taky nechutná od tchýně...musi se pořádně dochutit :)

Mě zas chutnal segedin jen od tchýně, nikde jinde jsem nejedl lepší. Stejně jako halušky (manželka promine 😄).

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 2. 2021 at 16:51, vagi napsal:

Manželka dělá vynikající segedín, který mi vždy velmi chutná...ale o chloupek lepčejší dělají (dělali) tady: https://www.motorestlipa.cz/

Nevím, jak to kuchař (kuchařka) dělal (dělala) ale vždy byl stejně luxusní :super

 

Milerova hospoda dobrá, ale strašně plná, poslední dva roky, tedy co ještě byla normálně otevřené, se a mi nikdy nechtělo čekat na nějaké místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám pomalu stávkovat,kuny už nevědí co by jim chutnalo a já sem z toho už pomalu na Chocholouška 😜

Teď tydle dva dny už jsem ani nefotil,nebylo skoro co,včera měli rohlíky jakoby hot dog,něco jako tady to 

Dneska už fakt nevím co bych,tak jsem vymyslel 

Pelmeni s rajskou omáčkou,jo řízky by jim určitě braly ale to se nedá takle furt dělat,už se na ně ptali někdy ve středu 😀 ,řízky mají pomalu každej pátek

IMG_20210225_171059.jpg

IMG_20210225_121027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...