Béďa Odesláno 12. červen 2017 Autor Odesláno 12. červen 2017 KoudaK: díky, díky.. snažím se aby vypadalo k světu StibTo: víceméně si to vystihl, nebylo by to origo a navíc flaty na háky se mi až tak stejně nelíbí, kdyby to bylo celý flat (ramínka i lišty) tak je to jiný ale to myslím se nikdy na 306 nedělalo.. Citovat
Milan+ Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 A hlavně to s nima není až taková výhra. Tady stačí dát jednou za rok gumky a v poho je pár let vystaráno. Flaty abys dával co dva roky nové. Citovat
Roman Bazi Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 Nádhera, nádhera . Originál 306 je pro mě nejkrásnější. Citovat
vendelinek Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 (upraveno) Opět musím dát palec nahoru, další legenda Běďo,měl ses rovnou postavit mezi ně Moc krásná 306 Docela by mě zajímalo co použivaš za vosk nebo čím to lešťíš,snad nikdy jsem auto neměl v takovým stavu jako ty tohle To je prostě zrcadlo Odesláno z Samsung J 5 Upraveno 13. červen 2017 uživatelem Béďa Citovat
Béďa Odesláno 13. červen 2017 Autor Odesláno 13. červen 2017 díky za chlávu, auto stálo na place mezi legendama jinak co se té kosmetiky týče, tak já používám už slušnou řádku let šampóny Mequiar´s a vosky od Dodo Juice.. Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 V so stačila okena a staré tílko po synkovi Citovat
Béďa Odesláno 13. červen 2017 Autor Odesláno 13. červen 2017 Pe.tr: tak mohlo to být horší, kdybys použil svoje trenky Citovat
Béďa Odesláno 13. červen 2017 Autor Odesláno 13. červen 2017 Co už, snad si ji přikryl aspoň nepoužitýma. Citovat
Béďa Odesláno 15. červen 2017 Autor Odesláno 15. červen 2017 sice o týden později než jsem potřeboval ale přeci dorazily.. mě se líbí a už se těším až budou na autě Citovat
MilanF1 Odesláno 15. červen 2017 Odesláno 15. červen 2017 Pěkná antracitka. Podobnou jsem dneska polejval kapotu. Fotka není ideální, vypadá to jako matný lak. Citovat
Béďa Odesláno 15. červen 2017 Autor Odesláno 15. červen 2017 (upraveno) radim: tady https://renovace-alu.cz/ Milan: foto z mobilu, matna není a antracit taky ne.. hodně záleží na světle a úhlu Upraveno 15. červen 2017 uživatelem Béďa Citovat
Béďa Odesláno 16. červen 2017 Autor Odesláno 16. červen 2017 jj, práškové lakování.. kola byla bohužel už jednou renovovaná a po opískování vylezlo pár "kostlivců", takže podklad nebyl úplně 100% ikdyž se to samozřejmě tmelilo a brousilo, sem tam nějakou chybku to má ale nic hroznýho proti tomu jak jsem kola koupil.. Citovat
MilanF1 Odesláno 16. červen 2017 Odesláno 16. červen 2017 OK, to já nepískuju, jenom rozbrušuju a tmelím. Já tedy lakuju mokrou cestou ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.