zabit Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 mam takovej dotaz, jde nejak rozmontovat predni svetlomet u 306(facelift) ?? chtel bych je trochu upravit, jelikoz svetlomety na trhu mi nak naladi jedna se mi o tento efekt http://www.mitsubishiclub.cz/graphics/owners/full/6678_200_svtlo.jpg pripadne poradte jestli se neprodavaji uz s cernym krytem kolem parabol [upravil dne 4.8.2008 zabit] Citovat
zabit Odesláno 4. srpen 2008 Autor Odesláno 4. srpen 2008 prave ze si myslim ze neco podobnyho ma tipek na tomhle videu a ja uplne slintam on tam ma sice angeleye kdyztak nevite jaky presne to jsou svetla co tam ma?? [upravil dne 4.8.2008 zabit] Citovat
čakom Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 Mám doma foto se seriovyma světlama večer to sem dám. Ta černá 306 je dost dobrá. Citovat
Creams Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 Tak světla se tkato vyrábí origo chtěl jsem si je koupit http://www.carparts-online.de/Bilder/12040.jpg Cena 98eur Citovat
jurash Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 ta 306 na videu vypada hooodne pekne, tenhle styl se mi presne libi, cista prace... Citovat
Guest Robi607 Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 tá čierna na videu je podarená... Citovat
Stifler Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 Původně zaslal: zabit prave ze si myslim ze neco podobnyho ma tipek na tomhle videu a ja uplne slintam on tam ma sice angeleye kdyztak nevite jaky presne to jsou svetla co tam ma?? [upravil dne 4.8.2008 zabit] Ty světla, co má na tom videu budou zřejmě tyhle: [upravil dne 6/8/08 Stifler] Citovat
Fusion Odesláno 4. srpen 2008 Odesláno 4. srpen 2008 Ta černá z videa je fakt dobrá. Zřejmě ji vlastní někdo kdo má to, co většině chybí, *vkus*. Ty kola sou na ní perfektní. Citovat
zabit Odesláno 4. srpen 2008 Autor Odesláno 4. srpen 2008 presne to jsem hledal(čakom i creams) tak a ted jen poradit kde je sezenu v tyhle zapadli zemicce nebo jeste se vratim k me myslence, jdou ty svetla rozdelat ze by se to udelalo doma [upravil dne 4.8.2008 zabit] Citovat
čakom Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 Původně zaslal: zabit presne to jsem hledal(čakom i creams) tak a ted jen poradit kde je sezenu v tyhle zapadli zemicce nebo jeste se vratim k me myslence, jdou ty svetla rozdelat ze by se to udelalo doma [upravil dne 4.8.2008 zabit] na 406 se dají rozdělat tak by měly i 306 Citovat
zabit Odesláno 5. srpen 2008 Autor Odesláno 5. srpen 2008 a jakou barvu by jsi mi doporucil kdyby se mi to povedlo rozdelat? matnou? lesklou ? vyrobce ?? Citovat
čakom Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 já se na to chystám taky už dlouho koupil jsem si matnou. Výrobce nevim. Citovat
Creams Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 Osobně se chci taky do toho pustit jen nevím jak moje ae rozdělat... chci je vylakovat do barvy auta... Citovat
zabit Odesláno 5. srpen 2008 Autor Odesláno 5. srpen 2008 no kdybych je dal do barvy auta tak bych si moc nepomohl ale jsem rad ze nejsem jedinej kdo ma ten napad, musime prijit na to jak to rozdelat napada me jeden zpusob ale rad bych to dal jeste dokupy Citovat
Béďa Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 Původně zaslal: zabit presne to jsem hledal(čakom i creams) tak a ted jen poradit kde je sezenu v tyhle zapadli zemicce jsou k sehnani celkem v dost shopech.. treba zde http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/predni-tuningove-svetlomety-cerne-cire-peugeot-306-s1590601 Citovat
Zila Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 a čo tak najprv skusit vlepit nejaku černu tapetu a aš potom to dat do farby tapeta ide zlupnut a s farbou sa budeš trapiť Citovat
f3Rd@ Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 Pokud je to svetlo lepene, tak abys ho rozdelal, ho musis \"rozpect\" v troube. Pak potrebujes specialni silikon abys to zase slepil dohromady. Citovat
mio Odesláno 5. srpen 2008 Odesláno 5. srpen 2008 Původně zaslal: zabit a jakou barvu by jsi mi doporucil kdyby se mi to povedlo rozdelat? matnou? lesklou ? vyrobce ?? já to zkoušel nastříkat transparentní barvou na sklo (na sprayi je zadní světlo ze 4 golfa) je to takový kouřový odstín , zatim drží. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.