Petr605 Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 Ja jsem zatim v moc autech nejel, ale pohodlnejsi, nez je 605, jsem jeste nezazil. Jeste musim vyzkouset, jak se v tom spi, ale asi to taky nebude spatny....:D:D:D Citovat
Dress Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 bohužel spaní nic moc....zatím na spaní bylo nejlepší dle mojich zkušeností bx Citovat
rimmer Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 Ja sem si rikal, ze 405 rulez...jak sem sed do 605, tak si v te 405 pripadam jak slisovany...misto na nohy malo, sedadlo je jakesi male s stisnene...clovek si fakt rychle zvyka na pohodli )) Navic 605 ma jeste ty starsi mekci sedadla..dneska uz delaji ty jejich anatomicke, a na tech se mi ted moc pohodlne nesedi..sou o dost tvrdsi. 605 je kompromis akorat Citovat
Dydzej Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 Napsán autorem Dress bohužel spaní nic moc....zatím na spaní bylo nejlepší dle mojich zkušeností bx A nebo takova Nevada s \"loznou plochou\" neco malo pod 2m, to byl pojizdny hotel Karimatku, spacak a dobrou noc V 605 jsem spal jen jednou, cestou domu z nejake parby, vzadu sikmo na sedacce, protoze vedle v autosedacce bylo dite, a byl jsem spokojenej Citovat
k.malik Odesláno 30. březen 2004 Autor Odesláno 30. březen 2004 Spani, to si snad v 605 zatim odpustim i kdyz to nemusi byt spatny, ale cmoudiky jsou cmoudiky. rano jsem si cichnul a opravdu sila. Ted jsem to probiral s mechanikem ze Saabu. On tvrdi ze mi pada nafta, tak rano dopumpuji ruco a uvidim. Citovat
Petr605 Odesláno 30. březen 2004 Odesláno 30. březen 2004 To s tim asi uzce souvisi, protoze mne padala opravdu hodne. Odpojeni predehrevu nepomohlo, vymena hadic jenom trosku, pumpicka na filru OK. Zhorsovalo se to rapidne s klesajici teplotou. Citovat
k.malik Odesláno 30. březen 2004 Autor Odesláno 30. březen 2004 Presne tak, vymana hadic a filtru pomohla trochu, ale s chladem je to nezpet. On tvrdil ze na filtru jsou spatne gumicky a nebo na vstrikovacim cerpadle saci ventilky. Citovat
Petr605 Odesláno 30. březen 2004 Odesláno 30. březen 2004 No zkus rano poradne napumpovat a uvidis. Citovat
k.malik Odesláno 31. březen 2004 Autor Odesláno 31. březen 2004 Tak jsem rano poradne napumpoval a je to tady. Super start bez cmoudiku (jen chvilku a slobounce) a ted budu patrat kde je chyba v padani nafty. Citovat
Petr605 Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 Tak hodne uspechu pri te detektivni praci... Citovat
k.malik Odesláno 31. březen 2004 Autor Odesláno 31. březen 2004 Jo tak to diky. az zjistim dam vedet. Citovat
Simako Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 taky kouřim, akdyž na to šlapnu při předjíždění modrobila clona . Ale u mě to bude tim že přilejvam volej do nafty Citovat
oddie Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 Olej do nafty? Dobrej způsob, jak si zasrat motor... Citovat
KoZLiK Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 Napsán autorem Dress bohužel spaní nic moc....zatím na spaní bylo nejlepší dle mojich zkušeností bx Na celou noc to neni,ale na šššš... fakt dobry auticko. :D Citovat
Simako Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 Dělám to na radu tchána, ten to lije do všech svejch aut, oktávka, 205 i nákladáky. 205 ma nalítáno přes 500 tisíc a vstřiky jako nový a ja sem taky v poho! Citovat
oddie Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 Ano, to děláš opravdu velmi dobře! A sypeš taky dubový piliny do diferáku, aby nebyl hlučný, a natíráš spodek auta vyjetým olejem, aby nerezlo? Tyhlety prastaré okultní rady jsou teda fakt super - ještě k tomu patří prošlápnutí plynu těsně před vypnutím motoru, aby dobíhal setrvačností z vyšších otáček... argument typu \"to se tak vždycky dělalo\" vůbec hrozně miliju :/ Citovat
Marton Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 ved nafta je sama mastna, naco do toho prilievat olej ? Citovat
Ráďa Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 jestli se tam ten olej neleje tak nějak sám:třeba přes gufera kolem ventilů Citovat
Marty Odesláno 31. březen 2004 Odesláno 31. březen 2004 Napsán autorem Simako Dělám to na radu tchána, ten to lije do všech svejch aut, oktávka, 205 i nákladáky. 205 ma nalítáno přes 500 tisíc a vstřiky jako nový a ja sem taky v poho! Já u simsona dělam taky a už má nalítáno 20 kkm a pohoda......já leju 1:50..kolik ty?....předpokládam, že máš ty i tchán v techničáku u těch aut napsáno u položky palivo - směs oleje a nafty v poměru 1:xx...........:-).......ale jinak, když si chceš zasírat motor a výfuk...je to tvoje věc..... Citovat
k.malik Odesláno 1. duben 2004 Autor Odesláno 1. duben 2004 Co takhle olej z fritaku, pak rizkova vune cmoudiku. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.