Geri007 Odesláno 2. červen 2008 Autor Odesláno 2. červen 2008 Pata: Tak to doufam, rada poznavam novy fajn lidicky:-))) Citovat
Geri007 Odesláno 2. červen 2008 Autor Odesláno 2. červen 2008 Další počin, který v brzké débě plánuju, je úprava masky :-))) tak se nechte překvapit...snad se mi to povede tak, jak bych si predstavovala:-))))) Citovat
Pata Odesláno 2. červen 2008 Odesláno 2. červen 2008 Geri: tak to koukej prijet na nejaky srazik, ver, ze budes prijemne prekvapena Citovat
Berkoff Odesláno 2. červen 2008 Odesláno 2. červen 2008 jeste bych se optal, cim to je strikane? myslim syntetika, lak, co je pod tim? atd ... Citovat
Stifler Odesláno 2. červen 2008 Odesláno 2. červen 2008 Musim říct, že na holku je to fakt dost dobrej výkon a je obdivuhodný, že o autech i něco víš. Takových holek asi na světě moc nechodí resp. nejezdí. Většina holek je ráda, když vědí, kde je spojka, plyn a brzda a ve kterym zrcátku si můžou za jízdy přepudrovat nos. Gratuluju ke vzorově nalakovanýmu nárazníku a těšim se na další příspěvky s povedenýma úpravama tvý 306ky. Citovat
Geri007 Odesláno 3. červen 2008 Autor Odesláno 3. červen 2008 Pata: to vis, ze se nekam dojedu podivat.. jen si to musim nejak rozplanovat:-))) ale urco dorazim:D Citovat
Geri007 Odesláno 3. červen 2008 Autor Odesláno 3. červen 2008 Původně zaslal: Berkoff jeste bych se optal, cim to je strikane? myslim syntetika, lak, co je pod tim? atd ... nevim, jak to myslis:-)))) jako lak ?? co vim, tak by to mela bejt syntetika, ale taky mi nekdo rikal, ze se snad metla jako syntetika uz nemicha.. takze ti to opravdu presne nereknu... jinak jako co je pod cim?? jako pod lakem?? ....tak samozrejme prebrousenej starej lak, jemnej kit, strikaci kit - plnic jsem teda uz nedavala, jelikoz jsem strikaci kit vybrousila hezky a ryhy uz tam nebyly....a pak lak a bezbarvej...:-)))))))) Citovat
Geri007 Odesláno 3. červen 2008 Autor Odesláno 3. červen 2008 Stifler: kdyz vidim slepici, jak je nalepena na volantu, v ocich smrt a na tachaci 30km/h tak utikam, ujizdim co muzu a najradsi bych jim ridicak na miste roztrhala... nedejbuh, kdyz opravdu clovek vidi, jak si maluje pusinu... jeziiiiiis... to se o me pokousi vzdycky infarkt... no, co.. ale zase si rikam, kazdej jsme nejakej a kazdyho bavi neco jinyho... me bavi se rejpat v autech a nekoho jinyho treba lepit letadla bo si malovat nechty:-))))) Citovat
Lluciano Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Btw. co je to za nárazník? Origo na 306 starší model vypadá kapku jinak. Přijde mi jako z 205... Citovat
Geri007 Odesláno 3. červen 2008 Autor Odesláno 3. červen 2008 Původně zaslal: Lluciano Btw. co je to za nárazník? Origo na 306 starší model vypadá kapku jinak. Přijde mi jako z 205... covece, tak jako to ti nepovim, kdyz se mi zeptas na cokoli od opela, tak ti reknu snad i historii toho dilu:D:D:D ale u peugeotka se teprve ucim... ale pokud vim, tak je to origo z 306 mam XSo, takze asi tak.. ale vic ti vazne nereknu:roker Citovat
Driver Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Původně zaslal: Lluciano Btw. co je to za nárazník? Origo na 306 starší model vypadá kapku jinak. Přijde mi jako z 205... Je to nárazník z 306ky, myslím že z verze XS... Citovat
Lluciano Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Jojo, bo by se asi z 205 nevešel... Zarazily mě ty mlhovky, jak jsou tam umístěný a taky že není pod maskou vyprofilovaný. Tak sorráč! :-) Nalakovaný pěkně. Jinak nárazník jako takový mě nenadchnul, i mi přijde, že pod maskou a světly nějak špatně lícuje. Mám origoš, v laku a s mlhovkami a jsem nadmíru spokojen. Po opravě odřeninky a stříknutí černých ploch přihodím fotku. Citovat
oddie Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Mám na staré 306 taky pár míst na nalakování, nechceš si pohrát? Kapota do rozstřiku, LZ blatník dtto, celé víku kufru... Jo, jsi dobrá, že si takhle hraješ, není to žádná sranda. Myslím, že v tomhle strčíš 99% zdejších uživatelů do kapsy... Citovat
Geri007 Odesláno 3. červen 2008 Autor Odesláno 3. červen 2008 Lluciano: je to mozny, hlavne mi tam nesedi levej blinkr - bohužel jsem zatim nezjistila jak se k nemu dostat bez vyndani svetla - a opravdu se mi to uz o vikendu delat nechtelo:-)) ale stejne mam v planu andilky,takze to nejak neresim a v hlave mam novou masku, jen si musim nejak pohrat, aby to bylo hezky,...takze cert vi, co se mi ztoho vyklube..:D Citovat
Geri007 Odesláno 3. červen 2008 Autor Odesláno 3. červen 2008 Původně zaslal: oddie Mám na staré 306 taky pár míst na nalakování, nechceš si pohrát? Kapota do rozstřiku, LZ blatník dtto, celé víku kufru... Jo, jsi dobrá, že si takhle hraješ, není to žádná sranda. Myslím, že v tomhle strčíš 99% zdejších uživatelů do kapsy... :D:D to bys mi az takle veril jo?? to by asi neklaplo:myslim nejsem lakyr:o i kdyyz.... pokud bys chtel batikovany auti, no problemo senooor:aut...a kdyz si predstavim tu pripravu pod lak.. jejdaa... stacilo mi brousit pul auta u kamose pred lakem... a rekla bych, ze uz vim, proc si dobrej lakyr necha praci pekne zaplatit:roker Citovat
oddie Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Klidně, stejně to mám jen jako takovou pixlu na popojíždění Teď už to bude sranda, už je to v plniči a finálně přebroušené, ale předtím, na to kitování a broušení, tak to bych ti to svěřil s obrovskou radostí, to mi věř mě to totiž až zas tak moc nebaví Citovat
agresssor Odesláno 3. červen 2008 Odesláno 3. červen 2008 Heled a je tzo hodne prace bo ne?? budu menit zadni naraznik a prave premejslim esli si hgo mam striknout sam bo to nechat na lakyrovi..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.