Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Tak mi to taky potkalo. Dnes jsem mel nehodu. Jedu si takhle po sídlišti. Najednou ze zarohu vyjede paní se škodovkou. Vzala to trochu zeširoka a odnesl to temer celej bok. K prvnímu kontaktu došlo už na přednim blatníku a dále se pokračuje na přední dveře zadní dveře a lehce pošramocen je i zadní blatník a nárazník. Takže nepříjemnost. Při pravé straně jsou zaparkovaná auta, ale vozy se zde potkávají běžně a bez potíží. Do příjezdu policie jsem si byl téměř jist, že chyba není na mojí straně... mladá pohledná policistka zhodnotila situaci a hned na mě: tak na čípak straně asi bude chybá, no? A prej tedy na mojí. Protože ty zaparkovaná vozidla jsou brány jako překážka na pozemní komunikaci, která je na mé straně. Takže závěr: Při objíždění překážky nedání přednosti v jízdě. Asi je to tak, no...co nadělam A mám to za 2500 peněz + dva bodíky. Na koli hádáte škodu... Policie odhadla 30 000. Jen co se mi to povede, tak tu budou fotky. Ale mám trochu pohmožděnej přední blatník, dveře asi nezachránim a trochu pohmožděnej zadní blatník - spíš jen tak odřenej. http://www.gargamell.borec.cz/24052008198.jpg http://www.gargamell.borec.cz/24052008197.jpg [upravil dne 24/5/08 Gargamell] Citovat
Guest servisman Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 taky by člověk řekl co přednost zprava Citovat
Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Autor Odesláno 24. květen 2008 Jo, to jsem zapomněl napsat. Vede tak jak jsme jeli...oba jsme jeli po hlavní. Citovat
Pata Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 nic prijemneho :roll:roll Bud rad, ze se Ti nic nestalo Btw - ta skudka prolezla technickou? :o:o Citovat
Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Autor Odesláno 24. květen 2008 Jasné, no.. Na technickou jsem se neptal, proč? Mně se zdá docela v pohodě. Jezdí větší vraky. Citovat
Pata Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Původně zaslal: Gargamell Jasné, no.. Na technickou jsem se neptal, proč? Mně se zdá docela v pohodě. Jezdí větší vraky. Treba by se to dalo uhrat na nevyhovujici stav druheho vozidla... pak by se situace mohla zmenit? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Ta takzvaná překážka v podobě zaparkovaných vozidel je dost dlouhá, nemá ti náhodou protijedoucí vozidlo umožnit vyjet, ty jsi ji za zatáčkou nemohl vidět, a kdyby jsi měl předvídat a čekat že tam něco pojede, tak tam stojíš ještě ted:myslim Jinak hlavně že to není nic horšího, třeba ujma na zdraví, plechy se dají opravit Citovat
Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Autor Odesláno 24. květen 2008 Jenže stejně tak ona nemohla vidět mně.... oba jsme se viděli až když bylo pozdě. No a vzhledem k tomu, že jsem byl já ten kdo překračoval svojí polovinu, tak jsem já ten špatnej. Citovat
Pata Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Původně zaslal: Gargamell Jenže stejně tak ona nemohla vidět mně.... oba jsme se viděli až když bylo pozdě. No a vzhledem k tomu, že jsem byl já ten kdo překračoval svojí polovinu, tak jsem já ten špatnej. Ted je otazka, jestli tam ty auta muzou parkovat.... nemaji zustat dva pruhy kazdy nejake minimalni sirky? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Původně zaslal: Gargamell Jenže stejně tak ona nemohla vidět mně.... oba jsme se viděli až když bylo pozdě. No a vzhledem k tomu, že jsem byl já ten kdo překračoval svojí polovinu, tak jsem já ten špatnej. Nj, zrovna blbá pozice, co naděláš, co se tam baba hrne když tam nevidí. Ona má škodu za 500,- a ty maš celej bok v háji. Citovat
Kurt Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Pata: a není tam náhodou křižovatka a nemohou tedy stát až 5 metrů od ní? Citovat
Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Autor Odesláno 24. květen 2008 Taky jsem zkoušel hrát to na to, že tam nemají parkovat, ale bylo mi řečeno že v klasickém téčku křižovatce můžou. Jak jsem říkal, tam se dvě auta v pohodě vyhnout... jezdim tam roky. Jak ta paní vyjížděla, tak to vzala trochu zeširoka... Takže teoreticky tam dva pruhy jsou volné... jak široké nevim, ale dvě auta se tam normálně minou. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Původně zaslal: Kurt Pata: a není tam náhodou křižovatka a nemohou tedy stát až 5 metrů od ní? Ale pořád je to překážka, a musíš dát přednost protijedoucím pokud je na tvé straně. Nikdo ostatní věci okolo toho řešit nebude, to je pravě to, příště se to klidně muže stát znova Citovat
Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Autor Odesláno 24. květen 2008 Přesně tak, na výmluvy se nidko neptá.... že tam stály auta, že tam je blbě ten kontejner a tak... Citovat
Laďa Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 No ona to může být křižovatka tvaru \"T\" a tam by to auto mohlo stát. Citovat
Kurt Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Jj, vím o tom, taky jsem byl viník i když jsem se narozdíl od protistrany nezachoval jako idiot. Citovat
chuck11 Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 Ty řidičove dveře budeš muset asi koupit nové.Jinak škody a škody:nevim Citovat
Gargamell Odesláno 24. květen 2008 Autor Odesláno 24. květen 2008 Nemáte někdo tucha kolik takové dveře stojí? Citovat
Pe.Tr Odesláno 24. květen 2008 Odesláno 24. květen 2008 no kdyby tam hořelo a měli by projet hasiči tak pokutu dostane to červene auti bez debat , v tečku stat mužeš ale furt platí 3m volnej jizdni pruh, jinak tohle bych klasifikoval jako nedaní přednosti zprava , auta na ploše označene jako parkoviště přece nejsou překážky . ja bych vinu nepřiznal anechal to dořešit . jinak v takovehle situaci nechavam auta vyjet , ale rvat se do mini mezery za cenu srážky ? jestli tam dotyčna nahodou nejela schvalně , a jen čekala kdo se chytí , dneska je takovejch vykuků , že bych se ani nedivil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.