Přema Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Jako v Tušimicích.......atomovka hadra....... Citovat
Šalda Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Pr.Tr už má 2 plný palby:D:aut A to sem si myslel že to klubo drátů co mám za TV je hrozně moc:aut Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. prosinec 2009 Autor Odesláno 17. prosinec 2009 a tady je take menší promněna Citovat
čakom Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 krasa až se budeš zbavovat tapeců tak se ozvi Citovat
Šalda Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 vypadá to hned líp:super Bez těch tapeců to bylo takový jakoby nedodělaný:aut Citovat
elton Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Na té první fotce jsem myslel, že ta změna je ten sníh na okně a střeše:D:aut Citovat
MatrixChose Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 A mě tvrdil, že kliky nebudou Citovat
Neon Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 Matrix: to mně taky ... že to je prej hnusný... a že prej švihadla vzadu jsou lepší, než elektrika ... Ještě Ti chybí šíbr -> 1) máme u Dundeeho 2) mám i flexu Citovat
MJSytic Odesláno 4. leden 2010 Odesláno 4. leden 2010 No je tohle možné toto???! Kde ten kluk na to bere chuť? Jinak konečně \"autostěrače\" chválím Citovat
Ferry Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Tak a je to tam, zrcatka elektricky sklapi, hrejou, zadni okna taky jezdi elektricky, bylo to trosku zdlouhavejsi na praci, ale je to tam, volejte slava a tri dny se radujte Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. leden 2010 Autor Odesláno 7. leden 2010 ano ano , dilo dokonáno a za mne už nikdy nic takoveho nechci podstoupit . jen asi budu muset restartovat cidlo teploty v zrcatku bo cestou domu ukazovalo -18 stupnu . Ferry moc diky a mas u mne nejen mikču ale i měřák. Citovat
Ferry Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 no vidis, jeste merak zitra se stavim Tak mne napada, ani jsme nedelali zadny fotky co s tim cidlem to je divny, ze by ukazovalo tak malo, kdyz bylo jen -4 , zkusime poresit Citovat
Šalda Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Pet.ře, natoč na video jak se Ti sklápí zrcátka, docela by mě to zajímalo, musí to být bomba:super Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. leden 2010 Autor Odesláno 7. leden 2010 Ferry to napsal jinak , jsou jen el stelovaci sklaveci bych ani nechtel. jinak Ferry cidlo mam kdyz tak jeste jedno z manualnich zrcatek Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. leden 2010 Autor Odesláno 7. leden 2010 jo a neuveritelne se vzpamatovala stahovacka u spolujezdce , jezdi tam a zpatky jao zamlada , zadky az bude teplejc prostriknu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.