Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 splnil jsem si konečně sen o duplexu z. naraznik jeste přijde okolo koncovek malinko upravit a okolo tažneho taky, pak to přijde už konečně po roce do barvy auta .( kdo nevi mam zadni nar se svetlejším odstinem-crash) tak mužete začit odsuzovat či chvalit :D:D [upravil dne 16/2/10 Pe.Tr] Citovat
Pata Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 noooo.... vypada to moc hezky :mrk:mrk Citovat
Stifler Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 Povedený. Taky něco podobnýho výhledově plánuju. Jen jsem slyšel, že se u 306ek musí při výrobě duplexu zrušit umístění rezervy. Citovat
OK406 Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 Pouze jen pochválit a taky více fotek a popis + cena atd.:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
maximum Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 vyzera to ozaj pekne.. decentne.. to ja ozaj mozem..., mne sa to fakticne paci... Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Autor Odesláno 17. květen 2008 Původně zaslal: OK406 Pouze jen pochválit a taky více fotek a popis + cena atd.:potlesk:potlesk:potlesk popis radeji ne tim ze je vana na rezervu malinko na pravo od stredu auta a navim mam tazne ktere pryc dat nechci , je opet tlumic postaven na vysku . ale za takova prasarna to nebyla , cena? ja uz mel ultersport nalevo takže ted ten druhy lauf + nejake silentbloky a drzaky a kolenotrubka vyšel i s prací na 4500,- jinak díky z chválu Citovat
OK406 Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 Tak to je pěkná cena. A co fotky zespodu??? Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Autor Odesláno 17. květen 2008 az v tydnu mel jsem jen mobil sebou Citovat
OK406 Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 Dobře a nezapomeň. A taky si změň fotografii v podpisu, aby to bylo aktuální Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Autor Odesláno 17. květen 2008 Původně zaslal: OK406 Dobře a nezapomeň. A taky si změň fotografii v podpisu, aby to bylo aktuální to změnim až dodělám ještě tři věci :mrk:D [upravil dne 17/5/08 Pe.Tr] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 No to jsou fofry:o Ale pěkný no:super Citovat
Guest bostich Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 duplexem se nikdy nic nezkazí :)fotka zespoda by nebyla? Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Autor Odesláno 17. květen 2008 Původně zaslal: Radek Hurvajz No to jsou fofry:o Ale pěkný no:super popravdě taky jsem nečekal že to pujde tak rychle:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Autor Odesláno 17. květen 2008 Původně zaslal: bostich duplexem se nikdy nic nezkazí :)fotka zespoda by nebyla? bude ale až v tydnu , možna pokud nebude pršet tak i zitra by se dalo Citovat
jaudax Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 A fotka zespodu by nebyla??? :D:D Jak se říká do třetice... Jinak to máš moooc pěkné. Ta tvoje manželka tě má hooodně ráda,co? :D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2008 Autor Odesláno 17. květen 2008 Původně zaslal: jaudax Ta tvoje manželka tě má hooodně ráda,co? :D:D na funkci to nemá vliv Citovat
Guest bostich Odesláno 17. květen 2008 Odesláno 17. květen 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: bostich duplexem se nikdy nic nezkazí :)fotka zespoda by nebyla? bude ale až v tydnu , možna pokud nebude pršet tak i zitra by se dalo Čistě informativně.Vůbec neplánuju to samý. Ne, tak bylo by to pěkný, ale plánuju fólie.Takže snad někdy:nevim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.