escorpion Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Ale preco ho nezobrat. Vsak ma peknu nalepku aj kolesa. Tomu sa hovori EVOLUCIA, pomaly sa mu to vyvija na poriadne auto. Alebo to bude ako s motylmi? Pomaly vylieza zo skaredej skodovackej kukly prekrasny Peugeot? Nálepky už prerazili:D [upravil dne 30.4.2008 escorpion] Citovat
Pechy Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Kole hezký jsou, nálepka taky.. Ale auto to je hnus Citovat
omegaalfa Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 jaký auto ? kde ? já vidím pouze nalepku a celkem pěkný kola.... Citovat
nanux Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Mno tak myslím že hezká je jen ta nálepka Citovat
Guest M-A-X Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Pekna nalepka ale ten hnus na kterym to visi:bacha Citovat
escorpion Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Původně zaslal: omegaalfa a zde je nálepka již na autě .... Vsak hovorim ze EVOLUCIA toto tu Octavku caka, casom sa z nej vykluje poriadne auto Citovat
corsair.cz Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Pěkná nálepka! Nevíte kde ji splašit? Citovat
MJSytic Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Původně zaslal: Scratch ale mozna by chtel :-) Nejlepší je ten TDi čkový komín Citovat
Lentilka Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 i když mám Peugeota tak Oktávku v RS nebo tu 1,8T 20V bych si nechal líbit:aut Citovat
tomike Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 nadherne levica. ten rychly pruh je origo z vyroby? Citovat
omegaalfa Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 Původně zaslal: tomike nadherne levica. ten rychly pruh je origo z vyroby? určite nee Citovat
Lentilka Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 ted jak se na to divam tak mi spis prijde ze to neni jak ta tvoja 207 ale jak 407 Silhouette... Citovat
MatrixChose Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 :D si pozdě uvědomil, co je auto :D Citovat
robozv Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 nesmejte sa mu aj ja som zacinal na embéčke a myslel som si ze mam ferari a az potom som si kupil auto (peugeot) no to je pekny zart a parodia na 407 coupe Citovat
Lentilka Odesláno 30. duben 2008 Odesláno 30. duben 2008 se mi to zdá nebo ta Silhouette má useknutej zadek oproti normální 407 coupé Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.