Rebik Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Co říkáte na letošní sérii Hard Rocku pro dospělé? Joe Satriani Metallica KISS Def Leppard Glenn Hughes Prosím hip-hopery o toleranci ke starším spoluobčanům-)) Citovat
Zila Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 :super:super:super Metallica ,KISS ManOWaR yes :bacha:bacha:bacha:bacha:aut [upravil dne 27/4/08 Zila] Citovat
Medvěd Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Možná budu vykázán do věčných lovišť - alle co třeba Bob Dylan Paul Simon Mark Knopfler Ian Andersson Citovat
Rebik Odesláno 27. duben 2008 Autor Odesláno 27. duben 2008 A co jako, ti přijedou letos do ČR??? Citovat
Kurt Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Je pravda, že se s nima letos roztrhl sáček. Mě osobně nejvíc zaujalo vystoupení plánované na 17.8. - R.E.M. Citovat
Medvěd Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Aha - to ale nebylo nikde psané, tož sorry. Jinak na R.E.M. mám momentálně 1 lístek navíc (dostal jsem od bráchy 2 ks k narozkám a Helče se nechce) Citovat
Rebik Odesláno 27. duben 2008 Autor Odesláno 27. duben 2008 A co slova \"letošní\" \"2008\", prostě si tu propagaci uspávačů hadů strč .. -)) Citovat
oni Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Původně zaslal: Vvitty toz vyber pekny toz to jo a to patrim mezi mlady.... Citovat
snow Odesláno 27. duben 2008 Odesláno 27. duben 2008 Vzpomínám jak jsme jezdili za Komárů do Budapešti na Qeeny na Roling Stouny apd. Citovat
slayer83 Odesláno 28. duben 2008 Odesláno 28. duben 2008 A co takhle pánové Judas Priest? už mám lístek na 3.7. do Liberce a těšim se jak malej kluk... Citovat
Algol Odesláno 28. duben 2008 Odesláno 28. duben 2008 Z toho výběru by mě zaujali akorát Kiss a Hughes (snad kvůli BS), z Medvědova výběru nichts (trochen moc pomalý)... Ale proti gustu žádný dišputát...pravděpodobně se stejně letos na žádnou akci nedostanu, ani na Masters, takže zbývá poslech rádia a CD....a proto Heavy metal is the law...schválně kdo ví, od koho je tahle písnička.... Citovat
slayer83 Odesláno 28. duben 2008 Odesláno 28. duben 2008 Původně zaslal: Algol Z toho výběru by mě zaujali akorát Kiss a Hughes (snad kvůli BS), z Medvědova výběru nichts (trochen moc pomalý)... Ale proti gustu žádný dišputát...pravděpodobně se stejně letos na žádnou akci nedostanu, ani na Masters, takže zbývá poslech rádia a CD....a proto Heavy metal is the law...schválně kdo ví, od koho je tahle písnička.... Helloween? Citovat
buml Odesláno 28. duben 2008 Odesláno 28. duben 2008 tak to sem nevedel, ze uz sem tak starej:), ale tuhle muziku posloucham hezkou radku let, jen co je pravda. Bohuzel se mi letos zadnej koncert nepostesti navstivit, tak budu zase jen vzpominat na ty starsi:( Citovat
Neon Odesláno 28. duben 2008 Odesláno 28. duben 2008 KDO půjde na KISSáky?? Ať tam nejdu sám??? snow: ty QUEENy Ti závidim!!! Já je live zažil jenom s Rodgersem a ze záznamů ... Citovat
Hafity Odesláno 29. duben 2008 Odesláno 29. duben 2008 Původně zaslal: bigoš KISS 6.6.2008 :super:super Kde budou? Citovat
Medvěd Odesláno 29. duben 2008 Odesláno 29. duben 2008 KISS Sazka Arena Praha Vysočany Já jdu, ale máte lístky, je vyprodáno? Napsal Rebik, Medved se zase kurva neodhlásil... [upravil dne 29/4/2008 Medvěd] Citovat
kveton Odesláno 29. duben 2008 Odesláno 29. duben 2008 Původně zaslal: lape IRON MAIDEN 8.8.08 Praha Maideni budou v zase v Praze? Ze uz bych na ne konecne sel? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.