Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nákup ND od člena P-C \"bisa\"? - nedoporučuji


Kdo

Recommended Posts

Koukám, jak jsem to tu rozvířil. :o Uvedl bych svůj názor. Když jsem psal vedení, jestli to můžu zveřejnit, nešlo mi o to, aby mi P-C jako takový vymohl nápravu. Je mi jasné, že dejure i defacto nemůžeme dělat nic, jen skřípat zuby. Holt jsem narazil na zmetka na volné noze (bohém, nebo jenom flákač?), který se řídí heslem:\"když se chceš mít jako prase, musíš být svině\", ukolébán pocitem, že se mi to tady nemůže stát = mea culpa. Alespoň budeme vědět, že tenhle druh parazitů se vyskytuje všude. Ani mi nešlo o to něco ve fóru měnit, rušit, zavádět, nebo doplňovat. I návrh Kurta (dobře myšlený) na ev. oslovení druhé strany za této situace by asi nebyl moc účinný, protože by stačilo, aby se nevyjádřila a co psát? Šlo mi jen o to se podělit o svoji zkušenost a o varování. Prostě jsem si ulevil, no. Ani jakákoliv \"odveta\" by nebyla na místě, protože bychom klesli na jeho úroveň a to ani za ty peníze nestojí. Je mi jasné, že na hajzla a podvodníka narazíme leckde, ale proč se nepokusit jejich výskyt na fóru eliminovat.

No uvidíme. Máme možnost alespoň pozorovat šířku hroší kůže a ev. množství (byť stopové) svědomí dotyčného a doufat, že se vyjádří. A nebo to velkomyslně přejde s mávnutím ruky, že mu za to nestojím? To je keců pro pár drobných......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Milan407

Pokud ho chceš nějak vytrestat, navrhuji akci: ZASLAT NA JEHO ÚČET V ČSOB minimální částku od co nejvíce lidí, např. 1 Kč (mám vyzkoušeno, že elektronicky jde zaslat i 0.01 Kč). Jednak má asi málo, že mu to stojí za podvody a také \"NEBUDE ŘEŠIT PÁR DROBNÝCH\". Dle typu účtu v ČSOB má 1 až 5 příchozích plateb měsíčně zdarma ostatní jsou zpoplatněné 6 Kč za položku. Jsem ochoten mu několikrát ten jeden haléř poslat, pokud se nás najde víc, bude docela legrace.

Podobné návrhy jsem na NETu už četl. Jak snadno zneužitelné :bacha :bacha :bacha :bacha :bacha

Ten dobrák může naoplátku zorganizovat podobnou akci např. proti Tobě. Číslo účtu mu sám dáš, díky zaslané platbě.

stačí když prohlásí že mu peníze nepatří, banka je vrátí zpět a žádný poplatek za příchozí platbu nebude účtován

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podvodníků a zlodějů je ve společnosti tolik, že nemá cenu se nad každým případem rozčilovat, chce to obezřetnost a při obchodování na dálku je to vždycky risk

je dobře že se na podvodníka s přezdívkou \"bisa\" upozornilo, ale nedělám si naděje, že si cestu k další aktivitě i třeba jinde nebo zde pod jiným nickem najde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Prosím v podobných souvislostech vůbec nezmiňovat tento klub, podobné praktiky s názorem vedení absolutně NEKORESPONDUJ9!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aha, takže to bylo myšleno vážně? Já spíš myslel že si dotyčný dělá srandu...:myslim:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

To čekání, že se nějak vyjádří asi nemá cenu.

Došlo mi, že na vyjádření čekám zbytečně, protože se vlastně vyjádřil hned na začátku, akorát já ho asi špatně pochopil =

\"NEBUDU ŘEŠIT PÁR DROBNÝCH\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi vubec jsem neřešil kolik má ten posraný zámek kolíku v konektorů.Myslel jsem si že ten zámek bude stejný v kaže 605.Kdybych věděl že to nebude pasovat tak to neposílám.To by mi nestalo za to.Další věc že máme bordel na naší poště,taky nemůžu,vůbec nedávají vědět že někomu přišel náký balík.Každý týden nová poštačka a fronty až ven.Myslete si co chcete,je mi to jedno.Ale jedno vám řeknu schválně jsem to neudělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bisa

Chlapi vubec jsem neřešil kolik má ten posraný zámek kolíku v konektorů.Myslel jsem si že ten zámek bude stejný v kaže 605.Kdybych věděl že to nebude pasovat tak to neposílám.To by mi nestalo za to.Další věc že máme bordel na naší poště,taky nemůžu,vůbec nedávají vědět že někomu přišel náký balík.Každý týden nová poštačka a fronty až ven.Myslete si co chcete,je mi to jedno.Ale jedno vám řeknu schválně jsem to neudělal.

Tak to dej do cajku ne. Na druhou stranu ti vysloveně psal kolik má mít zámek kolíčků, tak by ti oko nevypadlo kdyby jsi na to kouknul ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem že rozdíl v zámku má byt jen že má jeden nebo dva štekry,A Kdo chtěl se dvěma.To jsem nák přehlídl a abych pravdu řekl ani jsem si to pořádně nepřečetl co to má přesně mít.Myslel jsem že hlavně dvě zástrčky a aby to byly pravé přední dveře.Fotkx jsem toho poslal a nevěděl jsem že mám fotit i ty konektory aby se vědělo kolik tam je kontaktů.To mi měl napsat at to taky vyfotím.Mmj o tomhle krásném vláknu jsem se dozvěděl před chvílí a co mohu potvrdit že mě dost sere,ale to byl asi ůčel.Dnes jsem chtěl zajít pro ten balík na tu poštu ale jak jsem viděl tu půlhodinovou frontu tak jsem se na to vyprdl protože jsem neměl na to tolik času a to se stalo víckrát.No ale co už.Další věc je že u nás poslední dobou se z pošty vůbec nenamahají dávat listky do schránky o tom že někomu náký balík přišel.Kdo,měl mi dát vědět že už mu ten balík přišel zpět poslat mi číslo ůčtu a já by mu poslal prachy zpět a ten vymrdaný zámek at si nechá.Jenže ted i kdybych to zaplatil tak se nic nezmění a budu tady vypadat ja Píííča.Je mi líto že to takhle muselo dopadnout,ale já stím obchodem neměl žádný špatný ůmysl a posílal jsem to co jsem myslel že kupec potřebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bisa

Jedině mě ještě napadlo že těch 500kč zaplatím,ale až tohle vlákno zmizí nebo až tady nebudou moje osobní ůdaje atd.Nebo až se tady přestanou psát takové věci.

Já ti nevim, já bych to viděl opačně, srovnej si nejdřiv svoje věci a pak chtěj smazat vlákno, i když si myslim že by ti k tomu měli všichni zučastnění dát souhlas, protože ani tobě by se nelibilo kdyby někdo smazal tve přispěvky bezduvodně;)

No třeba to Kdo vidí jinak, ale to musiš počkat na něj

[upravil dne 18/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...