Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou jste dostali největší pokutu?


Davidf

Recommended Posts

Dopravní nehoda, 24.12.2004 19,15 hod.- kopec + led naboural jsem do zaparkovaného auta, když jsem dostal smyk (rychlost cca 20km/hod). Vůbec nikomu se nic nestalo. Nasranej policajt = pokuta 3000 Kč. Asi zrovna rozbaloval dárky :-)

Říjen 2007 rychlost v obci naměřena 119 km/hod = bez komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Jirkap

Dopravní nehoda, 24.12.2004 19,15 hod.- kopec + led naboural jsem do zaparkovaného auta, když jsem dostal smyk (rychlost cca 20km/hod). Vůbec nikomu se nic nestalo. Nasranej policajt = pokuta 3000 Kč. Asi zrovna rozbaloval dárky :-)

Říjen 2007 rychlost v obci naměřena 119 km/hod = bez komentáře.

teda ty prasátko, se tím ještě chlubíš!!! :D

[upravil dne 9/3/08 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Opl405

500 Kč v autě, za rychlost 125km/h na 90tce(3roky zpátky).

1000Kč + 2 body kdyz sem jel na motorce, tak me zmerili 65km/h pri vjezdu do mesta..

On existuje i někdo, kdo na motorce staví u policajtů??? Docelas mě mile překvapil, já - co vidím, jak motorkáři jezděj´a když si mimoděk poslechnu silně řeči některých \"silných\" v hospodě, tak mám pocit, že něco jako policajt u cesty je vůbec nevzrušuje (podpořeno zážitkem před 4mi lety, kdy jsem si cestu ze Slovenska hloupě načasoval na neděli, kdy v Brně končila VC motocyklů - zážitek, který se jen těžko popisuje jinými slovy, než že jsem zažil cca 2 hodiny permanentího strachu. Večer ve zprávách byl rozhovor s nějakým dálničním policistou, který přiznal, že motorkářům vždy nechají volnou ruku, protože je stejně nejsou schopni nijak řešit).

Já, pokud to po mě vyžadují, tak zastavim!! Nerikam ze by jim neslo ujet, ale duvod proc to delat??? Navic sem mel zasebou 150km jizdy, a 200 km pred sebou, takze sem v poklidu zaplatil pokutu a jel dál :cool:.

A VC brna sem zazil minuly rok, jel sem z dovolene z chorvatska na moto, a kdyz jsme na jedne z benzinek v brne tankovali, tak pri ceste na olomouc po dálnici bylo skoro lepsi jet v odstavnym pruhu, protoze nekteri sou hrozni strelci :grr:bojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EUR 500 v Chorvatsku, za policejně uznanou spoluúčast v dopravní nechodě, kdy mi do zadní části auta najet ožralý Chorvat. Dodnes tu pokutu a vůbec celodenní vyšetřování nehody cítím jako velkou křivdu a v Chorvatsku mě nikdo neuvidí mnoho let, zas tak jedinečné to tam není...

Jinak naměřená rychlost 178 km/h na nově otevřené dálnici Olomouc-Lipník před cca 5ti lety za 2000,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak největší? 1000kc za sjeté gumy-ale v podstatě tam už ani vzorek nebyl a divím se,že mi rovnou nevzali techničák:aut to jsem měla autko od kamaráda,tzv. na dojetí,než skončí technická a půjde do šrotu.Tu složenku ale ten kamarád tenkrát nějak zařídil..

Pak 200kč zase za vzorek,pak jedna stokorunka a letos v zimě od městských 200kč za špatné parkování v zo\'ně,ale to bylo fakt jenom odskočení do obchodu za rohem a už tam kluci byli:rollTo si nejsem jista-mám li za to body nebo ne?:myslim

To je tak asi všechno na přibližně najetých 160t/km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne ciste konto nevydrzalo ani mesiac po kupeni svoho prveho auta. Zastavil som tam, kde som nemal. Bezne tam ale stoji nespocetne aut a nikto to neriesi. Ja som mal ale proste smolu, isiel akurat okolo policajt a dost ho to vytocilo. Videl ale ze sa nejak nehadam tak po chvili schladol a dohodli sme sa na 500 sk. A druha, ked som si nevsimol znacku ze na tom mieste moze parkovat len zasobovanie. Dostal som papucu. Ale to pribehol taky mlady chalan, s ktorym nakoniec bola rec o krcmach a pod :-). vyslo ma to na 100 SK.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100Kč za vjezd do pěší zóny, kde jsem se chtěl jen otočit, protože jsem to tam neznal, ale ukecat se nedali. No ale čert to vem. Jinak se snažím jezdit tak, aby žádná přijít nemusela, ale svatej teda taky nejsem. Některé úseky mne naprosto se_ou s 50, protože 3 km nikde nic a dalo by se tam dát 70, když ne 90, ale Jablonec je holt vyjímečnej..:nevim Hlavně že v Liberci to jde:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...