Jump to content
Sign in to follow this  
Dave_k

el. nastavení světel

Recommended Posts

Nemáte někdo náhodou k dispozici 2 kousky el. štelování předních světel + reostat na 406 st. model. Podle tohodle obrázku by to neměl bejt zas až takovej problém vyčenžovat místo manuálu, pokud je tam kabeláž. A ta tam si myslím je už předpřipravená.

[Editován dne 28/3/04 Dave_k]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapojení má prokoumaný Oddie, tak doporučuju poptat jeho, a? nevymejšlíš vymyšlený, ale je to vcelku trivka. Řešil to na 405, ale bude to stejný. Aspoň podle nákresů těch servomotorků.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, brali jsme to ze 405-ky nového modelu, to by mohlo být stejné. Ovladač má 5 vývodů, motorky maj 3. Zapojení je (překvapivě :) ) oba motorky paralelně, 3 dráty do kabiny do ovladače, zbylé dva vývody na ovladači je +12V a kostra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už jsem na to koukal. V kabině jsem vyloup krytku a co za ní nebylo.... konektor na reostat. Kouknul jsem pod kapotu a co tam nebylo... konektory nacvaknutý na plastu. Jen to promluvit a říct \"zapoj mně\" :-). Na schématu jsem zjistil že to je na stejnou pojistku s blinkrama. Zkoušel jsem vydyndat to ruční štelování a během 10 vteřin bylo bezproblémů venku. Takže si myslím že to bude v poho práce na max. 10 minut. Jen doufám že mi ty pohony David pošle.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×