Jump to content
Sign in to follow this  
maNkovic

Toto nieje normalne (cena)

Recommended Posts

toto vás zaráža??? mna skoro porazilo ked som bol v predajni PEUGEOT a pital som sa na 1 GB USB kluc ktory vyzera ako kluc od auta a povedali ze stoji """""6700 Sk,-"""" a obyc. USB kluc stoji cca 300Sk,- tak mna uz vobec nic neprekvapi

Mě ani nepřekvapuje cena těch hadic. Jednou jsem se ptal v Peugeotu na hadici od serva a řekli mi cenu přes 3tis, to samý trubky od klimy, kousek dlouhý cca 50 cm a chtěli za něj 4500,- :bojim

Guest servisman

přesně tak hadici jsem taky kupoval na 405 2 x zahnutá a stála 750 kč,délka okolo 60 cm

Guest servisman

to se mne neptej ale zeptej se výrobce to nejsou hadice na škodovku za 50Kč či max za 100Kč:D

:D To s cenou materiálu přece vůbec nesouvisí! To jsou logistické náklady - musíš to sehnat, objednat, držet na skladě, platit člověka, který se o to bude starat,....

Původně zaslal: Kurt

:D To s cenou materiálu přece vůbec nesouvisí! To jsou logistické náklady - musíš to sehnat, objednat, držet na skladě, platit člověka, který se o to bude starat,....

nech mi daju adresu na vyrobu a pridem si po ne :)

mno, ono vyrobit předformovanou gumovou hadici není sranda.... rovnou koupíš v metráži, ale předformovanou ?

A druhovýroba bude dělat drahé formy na předformované hadice, že ? Zvlášť pro letité modely 205,309,405 apod.

To se jim opravdu vyplatí. :)

Pak je lepší vrakoviště a vybírat, vybírat, improvizovat apod.