Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zvládáte život v "týhle době" ?


aaischa

Recommended Posts

Mám nápad, co kdyby autor vlákno přejmenoval na něco jako "Totální depka" a každý by sem pak mohl psát co možná nejvíce negativních příspěvků, brečet tadym, jak to stojí za h*vno, jak to na světě nestojí za nic a spěje to do záhuby, atd. Já bych klidně začal, ale nic mi nenapadá, co bych sem napsal. Jsem v pohodě, žít mi baví a problémy si nepřipouštím! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Mám nápad, co kdyby autor vlákno přejmenoval na něco jako "Totální depka" a každý by sem pak mohl psát co možná nejvíce negativních příspěvků, brečet tadym, jak to stojí za h*vno, jak to na světě nestojí za nic a spěje to do záhuby, atd. Já bych klidně začal, ale nic mi nenapadá, co bych sem napsal. Jsem v pohodě, žít mi baví a problémy si nepřipouštím! :super

tohle téma je opravdu jedno z těch depresivních,ale taky asi nejvulgárnějším:D:D:D(každý si zde uleví po svém a přitom nikomu nenadává)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Původně zaslal: destiny

Mám nápad, co kdyby autor vlákno přejmenoval na něco jako "Totální depka" a každý by sem pak mohl psát co možná nejvíce negativních příspěvků, brečet tadym, jak to stojí za h*vno, jak to na světě nestojí za nic a spěje to do záhuby, atd. Já bych klidně začal, ale nic mi nenapadá, co bych sem napsal. Jsem v pohodě, žít mi baví a problémy si nepřipouštím! :super

tohle téma je opravdu jedno z těch depresivních,ale taky asi nejvulgárnějším:D:D:D(každý si zde uleví po svém a přitom nikomu nenadává)

NO VIDIŠ JAK JE TO PROSPĚŠNÝ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Život zvládám v této době hodně dobře. Každý den si říkám, že žiju na hodně dobrým kousku planety, kde se lidi mají jako prase v žitě, nikdo je nepronásleduje, dostupný sociální a zdravotní systém, realtivní bezpečí, půl století bez války atd.

To že někdo onemocní, umře mu člen rodiny, není nic o téhle době, to je prostě reálný život. Takže z čeho mě má přepadat špatný pocit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj zoufalče aaischo !

neřeš to, nemá to cenu. Můj spolubydla na VŠ tvrdil, že "Život je boj". Tak bojuj. Máš přece vlastní hodnoty a vlastní názory !? Nebo jsou pro tebe názory ostatních důležitější, než tvoje vlastní ?

Na auto a konzum kašli, auto je jen prostředek. Život je o něčem jiným a auto by ti k tomu mělo přispět. Protože auto je o svobodě. Přepravuje tě z bodu A do bodu B - prostě tam kam chceš a kdy chceš. Jak "vypadá", a která slečna si do něj s tebou sedne hovoří jen a jen o Tobě :)

Praha je teď na tohle špatná, parkovací místa jsou tam "zdaněná" a očividně to nikomu nevadí. Pražáci se s tím časem naučí žít. Jo, Praha je hlavní město ČR a proto má taky příslušný kredit.

Hele, kašli, co si myslí ostatní o tobě, tvém životě a tvém autě. Jako fakt ber to, že se tebou zabývají. Protože pak jsi zajímavý. Třeba na svoje auto nedosáhnou, třeba umíš něco víc než ostatní. Byť je v tom může být třeba obyčejná závist a zvědavost.

Snaž se pracovat na sobě. V tvém věku se Ti to bude jednou hodit. Aneb : Umět můžeš, dělat nemusíš" ;)

mmch, když jsem byl malý, spousta děcek mi říkala "Brejloune" ... a ejhle, po dalších dvaceti letech zjišťuji, že "Brejlounem" nejsem zcela sám :)

Tvůj život je ve Tvých rukou - snaž se s ním naložit podle tvého nejlepšího přesvědčení. My ti můžeme jen pomoci.

Malá douška:

Díky Pegi-Clubu jsem získal pár "starších nevlastních bráchů", kteří, když je mi nejhůř mě zvednou a pomůžou. Třeba okamžik, když Křápola stávkovala (netěsnost palivového okruhu) a v sobotu v šest večer jsem na kapotě svého vozu viděl sedět človíčka, který mi s úsměvem říkal: " Tohle tam namontuj, a ono to pojede" Tož jsem namontoval a jel. Rozumíš, v sobotu večer - dodání přímo k autu(!) - v tu dobu, v dané chvíli, v dané situaci, prostě k nezaplacení !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: Tak to máš štěstí na opravdový pražský burany. Náplavy na sídlištích, pro který je druhá strana paneláku největší bronx (rozuměj, co je "za humnama"), rodiče jsou manažéři, makaj od nevidim do nevidim a těžce vydřený peníze cpou dětem do chřtánu, protože sami maj pocit špatnýho svědomí.

Tyhle děcka pak nemají na práci nic jinýho než odpoledne strávit vybíráním hadrů, co jsou teď in, a zakončit večer v drahým baru mezi podobně postiženejma. Aby se poplácali po zádech, jaký maj dneska slušivý boty, blonďatější blondýnu, na krku řetězovatější řetěz, na blondýně prsatější prsa a před barem audinovatější audinu s invalidovitějším invalidou v modrým políčku za sklem. Je logický, že se ti smějou, když neznají jiný hodnoty.

A co napsal ferda o těch s bavorákama, no jo, je nás dost :super Právě jsem přemejšlel, co vylepčit, esi jako hlinikový křídlo nebo rači dvě:myslim Co myslíš? Jediný, o co mi de, je aby mi buchty házely tanga šíbrem:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

neco proti BMW? :myslim:D:D

ale dekuji za kompliment, ze jsu nejvetsi borec :aut

proti BMW ani popel, jsou to dobre auta, akorat vetsina jejich majitelu jsou kkti. Samozrejme ne vscihni, a myslim, ze ani ty ne. Znam par dobrych lidi co ma BMW-no problem.

Jinak co si o me kdo co mysli a rika je mi uplne ukradeny. U nas na vesnici se rika, ze na jednom konci vesnice si prdnes a nez prijdes domu, tak jsi se posral. Jo, hold drby jak maji byt. Me to bylo vzdy sumak.. Kdo me zna a na kom mi zalezi me zna tak dobre, ze drbum by neveril. A ze si nekdo mysli neco spatneho - no a? Ja si o nem taky myslim svoje... Pokud je to rozumny clovek, tak pokeca, pozna me a nazor zmeni a pokud ne, tak nemam zajem se s nim bavit -je to jednoduche.

No a ze se cloveku obcas stane neco spatneho? To se hold stava... Kazdymu se to nekdy sere, ale nema cenu se rozcilovat, pokud nejde o zivot, jde o hovno -timhle se ridim a mam klid. Na vsechno je potreba se divat z te lepsi stranky... Jako treba ted. Praskla mi pruzina a auto je nepojizdne... No tak se z toho neposeru. Kdyz praskla, tak praskla - o duvod vic proc si koupit novou. Stejne jsem delsi domu premyslel o snizeni, tak to udelam, jinak bych se k tomu stejne asi nedokopal. To je jak s tou sklenici ve ktere je do pulky nalita voda... Je ta sklenice poloprazdna nebo napul plna??? To zalezi na kazdem z nas... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo, co se tyka drba, tak ti reknu jednu vec. At si rika kdo chce co chce. Je to jejich problem. A ne muj. Ja jen pokrcim ramen a jdu dal, protze vim jaka je pravda, a to mi staci.... A nemam potrebu se pred nikym obhajovat. Vazne mi to za to nestoji...

a co se tyka BMW, ja nastesti vim co mam doma... takze se podle toho i tak chovam. Rikma ze to jednoho dne bude pekny veteran... takze asi tak.

Aischo, ted jsem napriklad dorazil z Hospy. Ale mezi nama, ja nepiju, anzto ridim. A mojeobcasni patecni vylety do hospy, jsou s jednim kamosem (asi i jedinym opravdovym) a proste sedneme ke stole a zdrbame vse mozne... v tydnu na to holt neni cas a to delame v jedne fabrice... Takze asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

At si rika kdo chce co chce. Je to jejich problem. A ne muj. Ja jen pokrcim ramen a jdu dal, protze vim jaka je pravda, a to mi staci.... A nemam potrebu se pred nikym obhajovat. Vazne mi to za to nestoji...

presne tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Ferdo, co se tyka drba, tak ti reknu jednu vec. At si rika kdo chce co chce. Je to jejich problem. A ne muj. Ja jen pokrcim ramen a jdu dal, protze vim jaka je pravda, a to mi staci.... A nemam potrebu se pred nikym obhajovat. Vazne mi to za to nestoji...

a co se tyka BMW, ja nastesti vim co mam doma... takze se podle toho i tak chovam. Rikma ze to jednoho dne bude pekny veteran... takze asi tak.

Aischo, ted jsem napriklad dorazil z Hospy. Ale mezi nama, ja nepiju, anzto ridim. A mojeobcasni patecni vylety do hospy, jsou s jednim kamosem (asi i jedinym opravdovym) a proste sedneme ke stole a zdrbame vse mozne... v tydnu na to holt neni cas a to delame v jedne fabrice... Takze asi tak.

proti tomuhle nic nemam to sem i napsal už vejš :) páč tam deš s někym pokecat atd, ne za účelem pořádně se o......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...