elton Odesláno 30. říjen 2013 Odesláno 30. říjen 2013 Milhauskkku, to musíš tady: http://us12.chatzy.com/55213319336412 Citovat
radim.1008 Odesláno 31. říjen 2013 Odesláno 31. říjen 2013 O silnicích, co kdo je, pro koho dělá a tak podobně Citovat
Péťa Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 B:Dnk http://us12.chatzy.com/55213319336412 Citovat
elton Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 bonk: http://us12.chatzy.com/55213319336412 Citovat
Medvěd Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Nepolezu někam, kde nikdy nikdo není http://www.peugeot-club.com/index.php?co=blabla/login chajdujte si kde chcete [upravil dne 9/11/2013 21:05 od Medvěd] Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Medvede trosku jsem nepochopil .... chodi se na JINY chat nez ten z Tveho linku. A jak mi ted John psal pojme to max 10 lidi to vysvetluje castecne nevelkou ucast pravidelnou Citovat
vendelinek Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 http://us12.chatzy.com/55213319336412 Citovat
Medvěd Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 jiný chat než ten co jsem uvedl neznám a když ještě píšeš o tom, že na ten Váš může jen omezené množství lidí a je s tím problém, pak jaksi nechápu jeho vznik. Ale už poslední dobou nechápu skoro nic Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 Medvěde, nachapeš jeho vznik??? Vzniknul když se přesouvalo staré forum na nové, když stránky a server nejeli tak nejel ani náš chat, tak se provizorně spustilo tohle a někteří si ho oblíbili více než ten co tu máme no. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.