Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Pata

Peto to vypada supr :D vodni kamen, to je previt :D

Btw na kolik Te vysla ta hracka? da se tam nejak upravit ten cas? Vypada to na supr darek pro kamose k Vanocum ;)

dovolim si odpovedet ja, celej obvod vyjde tak odhadem na 25Kc, cas se upravuje vhodnymi kombinacemi kondenzatoru a odporu ( je to vlastne katalogove zapojeni casovace 555, pouzit ve verzi SA555 ) startovacim impulsem odpocitavani je zaporny impuls centralniho zamykani na vstup casovace, z vystupu casovace je pak pres tranzistor spinane rele mlhovek

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Pata

Peto to vypada supr :D vodni kamen, to je previt :D

Btw na kolik Te vysla ta hracka? da se tam nejak upravit ten cas? Vypada to na supr darek pro kamose k Vanocum ;)

dovolim si odpovedet ja, celej obvod vyjde tak odhadem na 25Kc, cas se upravuje vhodnymi kombinacemi kondenzatoru a odporu ( je to vlastne katalogove zapojeni casovace 555, pouzit ve verzi SA555 ) startovacim impulsem odpocitavani je zaporny impuls centralniho zamykani na vstup casovace, z vystupu casovace je pak pres tranzistor spinane rele mlhovek

lip bychto neřekl :D

Guest servisman
Odesláno

připadá mi to jako zpoždovač osvětlení kabiny,zapojený na světla

Odesláno
Původně zaslal: sarkomi

připadá mi to jako zpoždovač osvětlení kabiny,zapojený na světla

no rikam katalogovy zapojeni casovace 555 ;) zadna veda, internet je to ho plnej :D staci si jen spocitat vhodne hodnoty soucastek

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

no jasne, vzdyt mam jako bydliste napsano Pocatky ne ? ;) co nadelam ze jsem 3/4 casu v Praze

no jsem vedel ze tam mas psany Pocatky, ale je jich trosku vic..:) takze ktery ze jsou presne ty tvoje??

Guest servisman
Odesláno
Původně zaslal: sarkomi

pěkná prácička to zase bude OK otravovat zdali to jde udělat u něj:myslim

Tak se tady omlouvám OK406 protože mi nyní napsal že tohle do svého auta nechce takže promiň

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Pata

Peto to vypada supr :D vodni kamen, to je previt :D

Btw na kolik Te vysla ta hracka? da se tam nejak upravit ten cas? Vypada to na supr darek pro kamose k Vanocum ;)

dovolim si odpovedet ja, celej obvod vyjde tak odhadem na 25Kc, cas se upravuje vhodnymi kombinacemi kondenzatoru a odporu ( je to vlastne katalogove zapojeni casovace 555, pouzit ve verzi SA555 ) startovacim impulsem odpocitavani je zaporny impuls centralniho zamykani na vstup casovace, z vystupu casovace je pak pres tranzistor spinane rele mlhovek

Super. Tak o tom že bych tohle někdy pochopil, nebo to nedej bože dal dohromady si můžu nechat zdát.:myslim:D

Odesláno
Původně zaslal: Tornado

Nechystate navodek jak si tuhle vecicku dodelat? Nejaky schematko, popis soucastek a co kam pripojit?

v pondeli to sem dam, mam to v praci v PC a nechce se mi to ted kreslit

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Tornado

Nechystate navodek jak si tuhle vecicku dodelat? Nejaky schematko, popis soucastek a co kam pripojit?

v pondeli to sem dam, mam to v praci v PC a nechce se mi to ted kreslit

Ok, moc diky. Tahle funkce by se mi hodila, ale kdyz jsme vydel ty vybrakovany draty, tak nevim jestli to dam. :nevim

Odesláno
Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Tornado

Nechystate navodek jak si tuhle vecicku dodelat? Nejaky schematko, popis soucastek a co kam pripojit?

v pondeli to sem dam, mam to v praci v PC a nechce se mi to ted kreslit

Ok, moc diky. Tahle funkce by se mi hodila, ale kdyz jsme vydel ty vybrakovany draty, tak nevim jestli to dam. :nevim

da se to pripojit i pod volantem na pacce, nebo vypinaci prednich mlhovek, akorat jsme nemeli torx sroubovak k povoleni sroubu toho oblozeni sloupku rizeni, abysme se dostali k pacce svetel, jen orech 10mm s racnou :D

Odesláno
Původně zaslal: Tornado

Nechystate navodek jak si tuhle vecicku dodelat? Nejaky schematko, popis soucastek a co kam pripojit?

no pokuď je v avataru aktulní fotka tvého autí tak maš menší problém .

Chybí ti mlhovky:myslim:D

ikdyž do tlumenych světel by se to zapojit taky dalo ,ale...

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

no pokuď je v avataru aktulní fotka tvého autí tak maš menší problém .

Chybí ti mlhovky:myslim:D.

Taková prkotina přece Tornada nemůže odradit! :D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Tornado

Nechystate navodek jak si tuhle vecicku dodelat? Nejaky schematko, popis soucastek a co kam pripojit?

no pokuď je v avataru aktulní fotka tvého autí tak maš menší problém .

Chybí ti mlhovky:myslim:D

ikdyž do tlumenych světel by se to zapojit taky dalo ,ale...

Dobrej fórek!

Myslím že tu někdo psal že to stojí cca 25 kč. Tak ty mlhovky k tomu a je to za 25oo Kc. :D

Odesláno

no pokuď je v avataru aktulní fotka tvého autí tak maš menší problém .

Chybí ti mlhovky:myslim:D

ikdyž do tlumenych světel by se to zapojit taky dalo ,ale...

Fotku v avataru mam od doby co jsem se zaregistroval, ale mlhovky mam uz pres rok dodelany. ;)

5.jpg

Odesláno
Původně zaslal: Tornado

no pokuď je v avataru aktulní fotka tvého autí tak maš menší problém .

Chybí ti mlhovky:myslim:D

ikdyž do tlumenych světel by se to zapojit taky dalo ,ale...

Fotku v avataru mam od doby co jsem se zaregistroval, ale mlhovky mam uz pres rok dodelany. ;)

Kua a máme po fórku. :nevim:D:aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...