Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 rychlost


hanzis1

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

tak uz mi jezdi taky lip.. po vymene filtru a hlavne tankovani lepsiho benzinu od shell (predtim od tesco-levny vodnaty benzin) tak jsem taky rad.. i vic tahne.. a jak uz nekdo psal tak mam taky problem dat plnou nadrz.. 60l je moc penez :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

mohl bych se zeptat, mam neco podobneho, nedavno se mi stalo, ze mi auto nepalilo, jelo na 3 valce a kdyz sem se koukl pod auto, tak katik byl uplne do cervena, byl spatnej rozdelovac, takze uz se nerozpaluje, ale kdyz jedu, tak uz ani trojka mi moc nejde za plynem, je to hrozne liny...a jeste ke vsemu, kdyz se auto zehreje, tak se mi strasne hada motor,ale jenom na volnobeh, ve vyssich otackach jde klidne...mohl by to skubani taky delat katik, ze by se nak po... tim zahratim???diky moc za odpoved, sem z toho zoufalej:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

No ja 306 ku mam asi len pol roka, je to 98cka, sedan, 1,4 8v, 55KW. Ziadne specialne filtrem, benzin normalny 95 ka bezolovnaty. Nic extra, ziadne aditiva.

Asi pre mesiacom som sa vracal o pol jednej s noci s oravy s lyzovacky, isiel som ja, frajerka, nejaka batozina a lyze (samozrejme nie na streche ale v kufri :D )

A skusal som co to da, no a podla tacho nieco nad 180 km/h. Tachometer mam len do 180:D a ked som ju troska podrzal tak isla asi 2km/h nad 180...

Kolesa mam original rozmer, tacho ma len 1 percentnu odchilku od GPS, tak neviem.

Ale jako 170 potom som sa nahanal s jednou 307ckou, a 170 som za nou isiel v pohode 5 minut, motor sa neprehrieval, a tak strasny hukot to vobec nebol.

Ale toto vsetko som skusal len raz v noci na skoro prazdnej dialnici.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Když sem měl 1.4ku tak sem s ni jel maximalne 170 kdyz sem se snazild drzet NEona, Johna, a bohouše po cestě do kostelce....... Byla to fakt zabijarna........Sice trvalo dyl nez sem se na tu rychlost dostal, ale udrzet se nechala...... jinak v tuchvili byla spotreba asi nejakejch 9 nebo 10 litru....

:D:D:D koukám že máme oba stejný zážitky z jízdy za Neonem, čím to bude?:D:D:D A vyzkoušel jsem, že 205 1.9D jede skoro 190:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ako som povedal, ja som dal nad 180 :D A ako si napisal, pri 170 ke sa chovala uplne super... Ziadne namietky. Ja som ju asi 3-5 min na 170 tke drzal, a bez problemov, ani motor sa neprehrieval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...