M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Hádám se s mámou o tom,jak mám projet křížovatku. Když odbočujete vlevo a v protisměru auto odbočuje taky doleva,tak se míjíte spolujezdcovo stranou a nebo řidičovo? Já tvrdím,že spolujezdcovo, máma opak. Tak potřebuju nějaký důkaz kdo má pravdu. Viz obrázek A) nebo B) ? A) [upravil dne 27.10.2007 M.a.R.i] Citovat
Kurt Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Pozdravuj maminku a vyřiď jí, že jsem skutečně vděčen osudu za to, že jsem se s ní dosud na křižovatce nemíjel. Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: KoudaK A Děkuji. Se za to máma tak pere,že už sem si myslel,že jsem totální blb a že půjdu odevzdat řidičák Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Kurt Pozdravuj maminku a vyřiď jí, že jsem skutečně vděčen osudu za to, že jsem se s ní dosud na křižovatce nemíjel. :D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Je to A. No to teda se mi stalo už že jsem potkal chlapa na křižovatce kterej se mě snažil za každou cenu objet jako tvoje maminka, naštěstí nic nejelo tak jsem zastavil a nechal ho ať si dělá co chce, ale měl jsem sto chutí mu něco říct;) Citovat
Lukash605 Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 nic proti mamince,ale jsem rád že jsem jí nepotkal na silnici:D Citovat
Kdo Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Dle citace příšlušného paragrafu se odbočující vozidla míjejí VLEVO. Pozdravuj paní matinku - prohrála. Edit: kdyby se rozhodla vyrazit vozmo do světa, dáš vědět viď [upravil dne 27.10.07 Kdo] Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Já nevím, co mám dělat. Jsem jí ukázal Vaše reakce a pořád tvrdí svou, prej se to tak učila v autoškole:). A prej Vám ještě ukáže, jde si listovat v knížce autoškoly :D:D Citovat
KoudaK Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: M.a.R.i Původně zaslal: KoudaK A Děkuji. Se za to máma tak pere,že už sem si myslel,že jsem totální blb a že půjdu odevzdat řidičák Hmm,tak at ho de odevzdat máma.. To bude pro nás ostatní lepší..:myslim:super Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Kdo Dle citace příšlušného paragrafu se odbočující vozidla míjejí VLEVO. Pozdravuj paní matinku - prohrála. Edit: kdyby se rozhodla vyrazit vozmo do světa, dáš vědět viď [upravil dne 27.10.07 Kdo] Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 hele ja když dělal zavěrečky autoškoly ,tak kluk co jel předemnou na křižovatce řízene policistou měl odbočit vlevo , no a když si začal v 50km/h najiždět jako že ho objede z prava ,to sem jen videl jak cajtovi-komisařovi v autě lezou oči zdulku ,tak učitel mu škubnul zvolantem aby jsme ho minuly a objely jak kaže zakon , tak jsem viděl i oči toho policajta v křižovatce , ten bílý obličej s pukama misto oči vidim do dnes :D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
Kdo Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: M.a.R.i Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju Ne, ber to z výhledu. Ty prostě pojedeš doleva před něj, takže se budete míjet spolujezdcovo stranou. [upravil dne 27.10.07 Kdo] Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Jo a upozorňuju,že máma najela přes 40000km ročne,ale poslední 4roky najede tak 1000-3000km. A za tu dobu měla jenom jednu menší nehodu,když před ní na přechodu prudce zabrzdilo auto a ona do něj drcla. Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Už se s tím pomalu smiřuje, HUURÁÁ :potlesk:potlesk:potlesk:super:super:roker Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. říjen 2007 Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Kdo Původně zaslal: M.a.R.i Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju Ne, ber to z výhledu. Ty prostě pojedeš doleva před něj, takže se budete míjet spolujezdcovo stranou. [upravil dne 27.10.07 Kdo] Přesné znění je: Vyhýbají se vlevo (jejich vozidla se míjejí pravými boky). Citovat
M.a.R.i Odesláno 27. říjen 2007 Autor Odesláno 27. říjen 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: Kdo Původně zaslal: M.a.R.i Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju Ne, ber to z výhledu. Ty prostě pojedeš doleva před něj, takže se budete míjet spolujezdcovo stranou. [upravil dne 27.10.07 Kdo] Přesné znění je: Vyhýbají se vlevo (jejich vozidla se míjejí pravými boky). Z tý vyhlášky bych to moc nepochopil, přijde mi dost zmatené,kdyby rovnou napsali to co máš v závorce,tak by to bylo bez pochyb, možná proto máma tvrdí,že se to tak učili Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.