Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Hádám se s mámou o tom,jak mám projet křížovatku. Když odbočujete vlevo a v protisměru auto odbočuje taky doleva,tak se míjíte spolujezdcovo stranou a nebo řidičovo? Já tvrdím,že spolujezdcovo, máma opak. Tak potřebuju nějaký důkaz kdo má pravdu.

Viz obrázek

A) nebo B) ?

A)

[upravil dne 27.10.2007 M.a.R.i]

post-0-14109596821823_thumb.jpg

Odesláno

Pozdravuj maminku a vyřiď jí, že jsem skutečně vděčen osudu za to, že jsem se s ní dosud na křižovatce nemíjel. ;)

Odesláno

Je to A. No to teda se mi stalo už že jsem potkal chlapa na křižovatce kterej se mě snažil za každou cenu objet jako tvoje maminka, naštěstí nic nejelo tak jsem zastavil a nechal ho ať si dělá co chce, ale měl jsem sto chutí mu něco říct;)

Odesláno

Dle citace příšlušného paragrafu se odbočující vozidla míjejí VLEVO. Pozdravuj paní matinku - prohrála. :papa

Edit: kdyby se rozhodla vyrazit vozmo do světa, dáš vědět viď :mrk

[upravil dne 27.10.07 Kdo]

Odesláno

Já nevím, co mám dělat. Jsem jí ukázal Vaše reakce a pořád tvrdí svou, prej se to tak učila v autoškole:). A prej Vám ještě ukáže, jde si listovat v knížce autoškoly :D

:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: KoudaK

A

Děkuji. Se za to máma tak pere,že už sem si myslel,že jsem totální blb a že půjdu odevzdat řidičák :D

Hmm,tak at ho de odevzdat máma.. To bude pro nás ostatní lepší..:D:myslim:super

Odesláno
Původně zaslal: Kdo

Dle citace příšlušného paragrafu se odbočující vozidla míjejí VLEVO. Pozdravuj paní matinku - prohrála. :papa

Edit: kdyby se rozhodla vyrazit vozmo do světa, dáš vědět viď :mrk

[upravil dne 27.10.07 Kdo]

Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju

Odesláno

hele ja když dělal zavěrečky autoškoly ,tak kluk co jel předemnou na křižovatce řízene policistou měl odbočit vlevo , no a když si začal v 50km/h najiždět jako že ho objede z prava ,to sem jen videl jak cajtovi-komisařovi v autě lezou oči zdulku ,tak učitel mu škubnul zvolantem aby jsme ho minuly a objely jak kaže zakon , tak jsem viděl i oči toho policajta v křižovatce , ten bílý obličej s pukama misto oči vidim do dnes :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: M.a.R.i

Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju

Ne, ber to z výhledu. Ty prostě pojedeš doleva před něj, takže se budete míjet spolujezdcovo stranou.

[upravil dne 27.10.07 Kdo]

Odesláno

Jo a upozorňuju,že máma najela přes 40000km ročne,ale poslední 4roky najede tak 1000-3000km. A za tu dobu měla jenom jednu menší nehodu,když před ní na přechodu prudce zabrzdilo auto a ona do něj drcla.

Odesláno
Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: M.a.R.i

Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju

Ne, ber to z výhledu. Ty prostě pojedeš doleva před něj, takže se budete míjet spolujezdcovo stranou.

[upravil dne 27.10.07 Kdo]

Přesné znění je: Vyhýbají se vlevo (jejich vozidla se míjejí pravými boky).
Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: M.a.R.i

Vlevo? To by potvrzovalo máminu verzi ne? Nebo si to špatně představuju

Ne, ber to z výhledu. Ty prostě pojedeš doleva před něj, takže se budete míjet spolujezdcovo stranou.

[upravil dne 27.10.07 Kdo]

Přesné znění je: Vyhýbají se vlevo (jejich vozidla se míjejí pravými boky).

Z tý vyhlášky bych to moc nepochopil, přijde mi dost zmatené,kdyby rovnou napsali to co máš v závorce,tak by to bylo bez pochyb, možná proto máma tvrdí,že se to tak učili

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...