Medvěd Odesláno 20. březen 2014 Odesláno 20. březen 2014 Už jsem mu to psal jinde, ale ty pátý vrata vypadaj hodně rezavě (myslím, že Aluška - potažmo Dave_k - by s něčím takovým jezdit nechtěli) Citovat
pterson Odesláno 22. březen 2014 Odesláno 22. březen 2014 tak dnes sem potkal na podebradske u cerneho mostu smerem do pocernic Scratche, respektive me predjizdel asi kolem 14ty hodiny, timto ho zdravim:papa Citovat
Aluška Odesláno 22. březen 2014 Odesláno 22. březen 2014 Jojo je to moje bejvalá 306, ale su z toho docela v šoku, auto jsem prodala už 2měsíce zpátky, tak je divný, že to má pořád moje starý SPZ, to si to jako nepřihlásili?? Rozumí tomu někdo? Co kdyby s tím autem něco způsobili, nepůjdou policajti pak po mě? Jak někoho donutit, aby si koupený auto přihlásil? Si snad neplatí ani povinný.... Citovat
Michal-OL Odesláno 22. březen 2014 Odesláno 22. březen 2014 No pokud je to v odhlášce už na nového majitele tak tobě nic nehrozí A je fakt že pokud má trv.bydliště ve stejném kraji ta RZ se nemění. [upravil dne 22/3/14 20:14 od Michal-OL] Citovat
Aluška Odesláno 22. březen 2014 Odesláno 22. březen 2014 Nene s Brnem nemaj nic společnýho, byli z Hlinska. Citovat
Guest servisman Odesláno 22. březen 2014 Odesláno 22. březen 2014 pojištěný to je co jsem koukal zde http://www.bezpojisteni.cz/overte-si-zda-ma-vase-motorove-vozidlo-sjednano-povinne-ruceni podle RZ Citovat
Aluška Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 ChouLu: jasně, když jsem ho prodala, tak jsem byla auto na úřadě odhlásit a pak teprve posílala kupujícím techničák. Servisman: Když tam zadám datum 20.3.2014, tak vyskočí, že je to nepojištěno... S dřívějším datem to vyhodí wuestenrot, kde jsem to měla pojištění já, já pojistku rušila kolem 25.1. Hmmm tak asi udělám nový vlákno, ať to tu nezasí..... Citovat
Medvěd Odesláno 23. březen 2014 Odesláno 23. březen 2014 Včera jsem potkal Gokldinku s přítulem v MAKRu - tímto ještě jednou zdravím. Citovat
Kata517 Odesláno 26. březen 2014 Odesláno 26. březen 2014 Dneska v Humpolci směrem na horní náměstí v ulici Jana Zábrany nás míjela šedá 306 sedan asi ve 14:30 s 2J4 na SPZce. Měla na kufru velké staré logo kufru Citovat
Medvěd Odesláno 26. březen 2014 Odesláno 26. březen 2014 Jak vypadá \"Staré velké logo kufru\"? Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. březen 2014 Odesláno 26. březen 2014 nevěděl jsem kam to dat , nechci polemizovat jestli vkus či nevkus . ještě měl zadní znak lva v oranž. barvě , předek nevím . Citovat
koblih69 Odesláno 26. březen 2014 Odesláno 26. březen 2014 Nevím co to je, ale určitě je to učiněné tragédie Citovat
Přema Odesláno 27. březen 2014 Odesláno 27. březen 2014 ...to je hnus velebnosti....... bílá budiš ale ty kola.....:blicismajlik , zbibácký kruháč....... asi jiná mentalita ve Zdibech [upravil dne 27-3-14 08:41 od Přema] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.