Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přijmeme zpět Komisar ?


OK406

Přijmeme zpět Komisar ?  

  1. 1. Přijmeme zpět Komisar ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Neměl sem v plánu aby to vyznělo vulgárně ani tím někoho urazil. Pro tvoji informaci spím max 6hodin denně v týdnu abych se uživil a zaplatil studia. Ještě si myslíš, že mám čas. Vůbec nevím proč ti to říkám, ale ZDŮRAZŇUJI, že urážet se nenechám! Sám to nedělám.

To pobavení bylo myšleno tak, že otázky v některých příspěvcích už jsou vyřešené a zodpovězené. V souvislosti s jedním příspěvkem kde je napsáno, "už se tím odmítám zabývat a pořád dokola to poslouchat" mne to vážně velice pobavilo.. ale nikomu se nevysmívám nemam na to povahu.

Konkrétně tebe sem považoval za dalšího odborníka. Trochu si mi posledním příspěvkem zklamal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: stalmik

Jsou nové podmínky a myslím, že zablokování z důvodu mazání už je zbytečné, protože se stejně tento problém na základě tohoto problému řeší a vyřeší.

vše špatné je opět k něčemu dobré :)

jo tak, takze ty bys asi chtel aby jsme mu podekovali za to ze nam ukazal kde je dira v systemu jo??.. hmm pekny..:roker

Ne tak doslova Béďo, ale ta díra v systému byla to musí každý uznat. Nicméně se občas podivuji nad tím jak si každý bere jen to co se mu z příspěvku hodí. Ale to se neděje jen tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

No... On Oddie má sice dost nízkou zápalnou teplotu, ale odborník a machr to fakt je - třeba téma 205-tek... To přeci spolu nesouvisí :D

Souhlas jen mě tím výrokem proti mě prostě zklamal. Nejsem tu proto abych někoho urážel ale proto abych se dozvěděl neco více o P406 a ostatních,poradil a pomohl vyřešit problémy jako třeba tento.

Měla by to být "povinnost" všech pomáhat, radit, řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: stalmikMěla by to být "povinnost" všech pomáhat, radit, řešit

No to snad ne, jaká povinnost? Já třeba na toto fórum chodím, protože mě to baví, ale určitě ne z povinnosti!:grr

Když to je těžký vy si všechno berete moc osobně. Já sem taky chodím pro zábavu. Jen jsem chtěl říct, že problémy závažnějších a složitějších charakterů je dobré řešit a napsat názor. Jakýkoli ale názor. Společně vždy dojdeme ke spravedlivému a rozumnému závěru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

...............................................................................

..............TO Radek: Přesně jak říkáš NULA, DIXI, KOMISAR.. co bude dál? Byl bych rád aby znovu napravený Komisar. Už jenom ty přezdívky NULA a DIXI jsou důkazem toho, že tu byl. Z toho jsem trošku nepochopil proč říkáš, že tu nebyl když tu byl..

Teď trochu :xvul Doufam, že se budu moci někdy na srazu mrknout na tvojí káru je fakt v bombaa stavu..

Jo a 25SZ je opravdu hodně a cením si toho, že jsi bojoval. Vetšinou se takové věci řečí s odstupem času s chladnou hlavou a myslím, že to není až tak od věci. Pral bych se i za jiné, kteří mi byly a jsou ku prospěchu se svými radami.

Myslel jsem to tak že by tu byl jako Komisar, ne jako někdo jiný, kdyby ovšem chtěl, ale mám pocit že z jeho strany o to velký zájem nebyl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: stalmik

...............................................................................

..............TO Radek: Přesně jak říkáš NULA, DIXI, KOMISAR.. co bude dál? Byl bych rád aby znovu napravený Komisar. Už jenom ty přezdívky NULA a DIXI jsou důkazem toho, že tu byl. Z toho jsem trošku nepochopil proč říkáš, že tu nebyl když tu byl..

Teď trochu :xvul Doufam, že se budu moci někdy na srazu mrknout na tvojí káru je fakt v bombaa stavu..

Jo a 25SZ je opravdu hodně a cením si toho, že jsi bojoval. Vetšinou se takové věci řečí s odstupem času s chladnou hlavou a myslím, že to není až tak od věci. Pral bych se i za jiné, kteří mi byly a jsou ku prospěchu se svými radami.

Myslel jsem to tak že by tu byl jako Komisar, ne jako někdo jiný, kdyby ovšem chtěl, ale mám pocit že z jeho strany o to velký zájem nebyl.

Ale já si myslím že by zájem byl, a velký, jen to podle mě Komisař řeší trochu (nebo dost) nešťastným a netradičním způsobem, řečeno decentně. Za těch pár roků (tj. 2 :mrk), co se tu vyskytuju, jsem si toho už párkrát všiml, že je Jeník "na první našlápnutí", nic ve zlým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: stalmik

...............................................................................

..............TO Radek: Přesně jak říkáš NULA, DIXI, KOMISAR.. co bude dál? Byl bych rád aby znovu napravený Komisar. Už jenom ty přezdívky NULA a DIXI jsou důkazem toho, že tu byl. Z toho jsem trošku nepochopil proč říkáš, že tu nebyl když tu byl..

Teď trochu :xvul Doufam, že se budu moci někdy na srazu mrknout na tvojí káru je fakt v bombaa stavu..

Jo a 25SZ je opravdu hodně a cením si toho, že jsi bojoval. Vetšinou se takové věci řečí s odstupem času s chladnou hlavou a myslím, že to není až tak od věci. Pral bych se i za jiné, kteří mi byly a jsou ku prospěchu se svými radami.

Myslel jsem to tak že by tu byl jako Komisar, ne jako někdo jiný, kdyby ovšem chtěl, ale mám pocit že z jeho strany o to velký zájem nebyl.

Ale já si myslím že by zájem byl, a velký, jen to podle mě Komisař řeší trochu (nebo dost) nešťastným a netradičním způsobem, řečeno decentně. Za těch pár roků (tj. 2 :mrk), co se tu vyskytuju, jsem si toho už párkrát všiml, že je Jeník "na první našlápnutí", nic ve zlým.

Souhlasím, že to řeší nešťastně. Je to jeho povaha a s tou jeto těžký. Mě se taky musí pomoct a spíš mě nakopnout pořádně do zadku abych se vrátil k něčemu co sem zamítl.. Ale to už je psychoanalýza a o tom to není. taky jsem si jist že zájem velký je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže chtě nechtě jsem se musel registovat abych něco řekl

Chtěl bych se vrátit a to jsem psal vedení ale je vidět že mne raději odsoudili natrvalo

To co se tu děje je bez mého vědomí tak nadávejte tomu kdo tuhle anketu začal stačilo mi to zdřívějška

Takže na ten popud jsem se naštval a napsal co se týče TABU

Co jsem koukal tak jsou ta 2 verze více jich není a podle mne je jasné asi jak to dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jednou jeden malý Fx. Byly mu dva roky a na chalupě mu babička dávala pod prostěradlo igelit, protože se počůrával. "Babičko, babičko, nedávej mi tam dneska ten igelit, já se určitě nepočůrám." I dala babička igelit pryč, uběhla noc a další týden malý Fx spal na igelitu a matrace se sušila na verandě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No před chvilkou jsem dorazil z venku a ve schránce na mě čekal mail který jsem vubec nečekal, a taky potvrzuje že já jsem se mýlil když tu píšu že ze strany Komisara není zájem, po dohodě s ním to sem kopíruji:

Mám zájem, ale jediný co tu bylo že bez mého vědomí to OK406 rozjel sám.

Sám jsem napsal Medvědovi jak to vypadá se mnou zdali mi bude odbloknuta ip pokud bych se zaregistroval

jelikož jsem si přečetl co jste napsali tak pak ta reakce viz co dodal Ladman /tabu/ protože mne odsuzují ale jak dlouho protože jsem udělal blbost mám trpět do důchodu??Proto jsem taky zrušil člernství komisar pak i Dixi a tak zatím nemohu odpovídat na foru

Honza

[upravil dne 30/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

.... vtom období zřejmě kvůli duševnímu zkratu nechtěl. Problém je, že mu to vše došlo déle než by asi bylo záhodno. To nic nemění na tom, že vše se do jisté míry může napravit..

A kde máš jistotu, že se to nebude opakovat?? Myslíš, že tohle je postoj kajícníka majícího snahu o nápravu:

Původně zaslal: dixii

takže chtě nechtě jsem se musel registovat abych něco řekl

Chtěl bych se vrátit a to jsem psal vedení ale je vidět že mne raději odsoudili natrvalo

To co se tu děje je bez mého vědomí tak nadávejte tomu kdo tuhle anketu začal stačilo mi to zdřívějška

Takže na ten popud jsem se naštval a napsal co se týče TABU

Co jsem koukal tak jsou ta 2 verze více jich není a podle mne je jasné asi jak to dopadne

No alespoň ses ozval osobně a ne přes emisary. Proč mám ale pocit, že nějaká "pokora a sypání popela na hlavu" se prostě konat nebude, viz : "na ten popud jsem se naštval "?? Několikrát jsem psal, že to chtělo napsat nějakou "omluvu" do fóra a viděl bys, jak by ti to zvedlo kredit a bylo by hodně těch, kteří by tě rádi viděli zpět.

IMHO ty si sám podřezáváš větev pod sebou svým postojem, který ale nekoresponduje s tvojí situací a ti, kteří se za tebe berou pak čelí logickému tlaku okolí. Připadáš mi jako fotbalista, kterého hodně chce nějaký klub a který se proto chová takhle povýšeně, ale ty tenhle přestup rozhodně nemáš jistý. A ty ještě svým prohlášením de facto připouštíš, že při prvním sebemenším impulzu by se situace opakovala.

Trošku tvůj příspěvek rozeberu, jestli jsem tě pochopil správně.

-"Chtěl bych se vrátit a to jsem psal vedení ale je vidět že mne raději odsoudili natrvalo" to vypadá, že se tomu divíš...

- "To co se tu děje je bez mého vědomí tak nadávejte tomu kdo tuhle anketu začal stačilo mi to zdřívějška" to je tedy síla. Tvoje forma vděku, že se za tebe OK406 přimlouval??

- "Takže na ten popud jsem se naštval a napsal co se týče TABU" no jo, taky jak jinak.....

- "Co jsem koukal tak jsou ta 2 verze více jich není a podle mne je jasné asi jak to dopadne" která je ta správná?

Edit: než jsem to dopsal, vložil Hurvajz svůj příspěvek, který jsem ale četl až dodatečně.

[upravil dne 30.8.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže abych řekl jak to vidím dle ohlasu že jsem nežádoucí a není asi tomu co dodat Nechtěl jsem rozebírat to co bylo dříve,člověk jakse říká zmoudří.Nechtěl jsem vytahovat staré věci ale někteří to tak načali.

Znám jedno "potrestat umí každý ale odpouštět jen málokdo" takže děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo_ můžu Ti říci jen jedno kde jsem měl já jistotu že moje děti se vrátí když si je brali tchýně s tchánem.Před 10 lety mi kluka nevrátili protože jej blbě asi hlídali Utopil se bylo mu 11 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dixii: neznam te,ale bral jsem se za tebe,ale kdyz o pomoc nestojis a ctes jen to negativni tak neni co resit!

co kdyby jsi si dal pauzu a napsal jen vedeni,treba po novym roce,ono se to malinko uklidni- muj navrh,Cao.

STOJIM ZA ROZHODNUTI VEDENI PC, at uz zmeni rozhodnuti nebo ne. Delate dost prace, sem vam zato vdecnej.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

takže abych řekl jak to vidím dle ohlasu že jsem nežádoucí a není asi tomu co dodat Nechtěl jsem rozebírat to co bylo dříve,člověk jakse říká zmoudří.Nechtěl jsem vytahovat staré věci ale někteří to tak načali.

Znám jedno "potrestat umí každý ale odpouštět jen málokdo" takže děkuji

Počkej já si vůbec nemyslím že si nežádoucí. Možná u pár lidí a je mooc fajn, že jsi se ozval. Chtěl bys tedy znovu dostat svůj nick KOMISAR a radit ostatním věcnými odkazy?? A je dobře, že přiznáváš veřejně chybu a jestě lepší je, že píšeš, že si zmoudřel!!Myslím si, že teď je vše jasný! Vrátit se chceš a zmoudřel jsi. Nemám co dodat snad jen....

Pusťte ho zpátky!!! Prosím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

Nechtěl jsem rozebírat to co bylo dříve,člověk jakse říká zmoudří.Nechtěl jsem vytahovat staré věci ale někteří to tak načali.

Možná to tak nevypadá, ale např. já ti fandil a snažil se ti poradit, jak postupovat. To je rozebrat, co bylo dříve. A k starým věcem si se měl naopak zcela určitě vyjádřit. Například tím, že jich lituješ (což nevím) a že to už neuděláš, myslím hysterické mazání svých příspěvků - protože to je to, co nejvíc poškodilo fórum a smysl témat.

Původně zaslal: dixii

Znám jedno "potrestat umí každý ale odpouštět jen málokdo"

A zase ani náznak pokání, jen výčitky směrované na druhé. Kolikrát bys ty odpustil někomu, kdo by ti opakovaně škodil?? Navíc v tvém případě se to pořekadlo má říci v obráceném gardu. Tobě několikrát odpustili, než sáhli k potrestání

Původně zaslal: dixii

takže děkuji

Nemusíš děkovat, to je tvoje zásluha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

Kdo_ můžu Ti říci jen jedno kde jsem měl já jistotu že moje děti se vrátí když si je brali tchýně s tchánem.Před 10 lety mi kluka nevrátili protože jej blbě asi hlídali Utopil se bylo mu 11 let.

Tohle jsem nevěděl. Jako s člověkem a tátou s tebou hluboce cítím - máme jen dceru a vím, co je to strach, ale při vší úctě to nesouvisí s tématem. Promiň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...