Zeier Odesláno 25. srpen 2007 Odesláno 25. srpen 2007 Mam dotaz, koupil sem p206. je mozne aby byl tlumic vyfuku po 115.000 km a stari 7 let totalne rezavy jak liska? ted me totiz praskl svar, tkery drzi trubku vyfuku a tlumic vyfuku u sebe a pri posviceni dovnitr tlumice sem zjistil, ze je vevnitr totalni liščí nora. Pokud nekdo poradi, muzu si zhruba rict o kolik je tachometr stoceny Mno a kdyz uz ten tlumic nefunguje jak ma a plyny jim pouze vychazeji primou cestou ven, jak se muze oproti funkcnimu tlumici zvednout spotreba? Diky moc za rady. Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. srpen 2007 Odesláno 25. srpen 2007 je to poznat na spotřebě i vykonu auta , jinak 7 let na jeden vyfuk ,co řict , většinou vyfuk vydrži 3-5 let takže asi tak .Jako jsou vyjimky (Dundee ma vyfuk 13 let na 405 a drži:D) . podle vyfuku stočene km nepoznaš , zkus napsat mejla s VIN kodem auta do Peugeotu-servis at ti poslou vypis oprav -tzv historii . U kazde opravy je i uveden počet km v době opravy ,podle toho poznas jestli je to stočene. podminkou je aby to auto bylo aspon jednou dvakrat v autorizovanem servise. Citovat
OK406 Odesláno 25. srpen 2007 Odesláno 25. srpen 2007 Jak dlouho vydrží výfuk nezáleží kolik má auto najeto. Záleží na kvalitě a hlavně, jestli se jezdí krátké a nebo dlouhé trasy. Děravý výfuk má vliv na spotřebu, výkon motoru a je hluční = pokuta!!! Takže co nejdříve vyměnit za nový Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. srpen 2007 Odesláno 25. srpen 2007 jeden vyfuk tady mám kdybys chtěl za 800,- je tvuj, bosal ,myslim že benzin , v pondeli ti řeknu přesněji . jo je nový . Odkud jsi? Citovat
Zeier Odesláno 26. srpen 2007 Autor Odesláno 26. srpen 2007 jsem okolí zlína. typek se me uz nabidl, ze me ho vymeni za zánovní za litr. mno kdybych mel od tebe za 800, vymenu zvaldnu sam, takze np. muzem resit. hlavne at sedi typ. Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 Původně zaslal: Zeier jsem okolí zlína. typek se me uz nabidl, ze me ho vymeni za zánovní za litr. mno kdybych mel od tebe za 800, vymenu zvaldnu sam, takze np. muzem resit. hlavne at sedi typ. tak ten bosal je už pryč ale mam tu jeden origo peugeot uplně novej pv. c. 2500,- necham ho za slibenych 800,- (at rok nežeru:D) + poplatky spojene s poslanim . hodime to s dobirkou (pokusim se to zabalit do pruhledneho at vis ze prebiras co opravdu chceš ,ok? pošli mi do mejlu adresu kam to poslat. Citovat
OK406 Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Zeier jsem okolí zlína. typek se me uz nabidl, ze me ho vymeni za zánovní za litr. mno kdybych mel od tebe za 800, vymenu zvaldnu sam, takze np. muzem resit. hlavne at sedi typ. tak ten bosal je už pryč ale mam tu jeden origo peugeot uplně novej pv. c. 2500,- necham ho za slibenych 800,- (at rok nežeru:D) + poplatky spojene s poslanim . hodime to s dobirkou (pokusim se to zabalit do pruhledneho at vis ze prebiras co opravdu chceš ,ok? pošli mi do mejlu adresu kam to poslat. To jsi velkorysý. A na moji 406 by si originál neměl za 800,-Kč:D:D Citovat
Guest dixi Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 pokud není děravý a plní funkci tak není co řešit.Já měl přepážky zrezlé tak byl jiný zvuk i spotřeba:papaOno jezdit s děravým výfukem mám raději pokud jede auto potichu Citovat
vix Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 třeba u dieselu to vliv na spotřebu ani moc nemá ... ... když mě přerezl(!) střední díl (v polovině auta) a roura končila těsně před nádrží - jelo to stejně a žralo to stejně. ... akorát je hlučný, dokonce tak, že tuneři závidějí. Já s tím jezdil 3 dny, pak už to nešlo, bylo to o uši. ... a zajímalo by mě, jak chtějí páni polucisti měřit hlučnost třeba "sportovních" výfuků v polních podmínkách ? Poslechem ?? Jestli oni slyší 101 dB, tak já rovných 98 dB Citovat
Fusion Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 Já mám podobnou zkušenost jak Vix. - Asi před 3 měsícama mě upadl výfuk 1,5m!! za motorem (žádnej tlumič), spotřeba stejná, stejně to jelo, jenom je člověku blbý tomu šlapat jak normálně protože to je šílenej řev. - Předminulej víkend sem jel na Slovensko bez posledního tlumiče a dokonce sem udělal 605 rekord ve spotřebě 7,05l/100km neboli 31,7l na 450km. Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 Původně zaslal: OK406 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Zeier jsem okolí zlína. typek se me uz nabidl, ze me ho vymeni za zánovní za litr. mno kdybych mel od tebe za 800, vymenu zvaldnu sam, takze np. muzem resit. hlavne at sedi typ. tak ten bosal je už pryč ale mam tu jeden origo peugeot uplně novej pv. c. 2500,- necham ho za slibenych 800,- (at rok nežeru:D) + poplatky spojene s poslanim . hodime to s dobirkou (pokusim se to zabalit do pruhledneho at vis ze prebiras co opravdu chceš ,ok? pošli mi do mejlu adresu kam to poslat. To jsi velkorysý. A na moji 406 by si originál neměl za 800,-Kč:D:D mužu ti nabidnout Bosal za 1800,- levnějc nemohu , to už bych nežral 2 roky a to při svych 130kilo fakt nedam:D:D:D Citovat
Zeier Odesláno 27. srpen 2007 Autor Odesláno 27. srpen 2007 Původně zaslal: Fusion Já mám podobnou zkušenost jak Vix. - Asi před 3 měsícama mě upadl výfuk 1,5m!! za motorem (žádnej tlumič), spotřeba stejná, stejně to jelo, jenom je člověku blbý tomu šlapat jak normálně protože to je šílenej řev. - Předminulej víkend sem jel na Slovensko bez posledního tlumiče a dokonce sem udělal 605 rekord ve spotřebě 7,05l/100km neboli 31,7l na 450km. Pe.Tr, tak ja uz ho nechci :D:D ne... mas tam mejla, tak ho ocheckuj Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 Původně zaslal: Zeier Původně zaslal: Fusion Já mám podobnou zkušenost jak Vix. - Asi před 3 měsícama mě upadl výfuk 1,5m!! za motorem (žádnej tlumič), spotřeba stejná, stejně to jelo, jenom je člověku blbý tomu šlapat jak normálně protože to je šílenej řev. - Předminulej víkend sem jel na Slovensko bez posledního tlumiče a dokonce sem udělal 605 rekord ve spotřebě 7,05l/100km neboli 31,7l na 450km. Pe.Tr, tak ja uz ho nechci :D:D ne... mas tam mejla, tak ho ocheckuj tak už jsem hodil reakci:D Citovat
Fusion Odesláno 27. srpen 2007 Odesláno 27. srpen 2007 Jojo, to je novej tuning. Vyhodíš zadní tlumič a jezdíš o dva litry míň a +20HP Ne, spotřebou sem byl překvapenej, ale co na to mělo největší vliv je asi to, že sem jel dálnici 100-110, zbytek 70-80 a po cestě Brno - Senec - Brno není jedinej kopeček. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.