Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tequila


zbrojnoš

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Fusion

Nejlepší je u obou zbůsobů mít panákovku předem namraženou (umýt, dát do mrazáku) a pak hned po vyndání okraj skleničky "namočit" do soli nebo skořice. Tak se v Mehyku pije aji škopek.

pivo se skorici?? :o:myslim

V Rumunsku se často pije pivo tak, že se okraj půllitru potře solí a přes to se pak pije. Podle mě je to podobnej humus, jako Pavlišovský řízek. Ten se dá najít na jídelních lístcích v hospodách v okolí Náchoda a jedná se o smažený vepřový řízek v trojobalu s knedlíkem a zelím. Já to zkusil jednou a už více nemusím, ale Němci a Poláci si to objednávají v zástupech.

Co se týče Tequilly, nějak jsem tomuhle na chuť nepřišel - to si za stejný peníz dám raději portské nebo dobrou Metaxu, Tequilla mi přijde jako vyhozené penízky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

to je kamikadze tequila :) a vsichni pak vypadaj vic nez dojate :D

když jsem dělal v baru tak tam kluci davali , říkali tomu "záda" každemu sem do dal dva panaky ,do jednoho ferneta a do druhého griotku ,uchopily to najednou mezi prsty jedné ruky a kopli to najednou do sebe tím stylem že fernet byl nad tou griotkou ale do krku to šlo naraz, zaklad byl pořádně se celej zaklonit aby ses nepobryndal ,asi proto ty "záda" každopadně si pamatuji že po paru rundách tam většina spala:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jako mladík chodil po zábavách, docela úspěšná byla Madvědí houba (i dnes si jí občas dám). Jedná se mix 0,5 dl griotky, 2 dl červeného vína a 0,25 l cherry coly - je to nevinná žbrďola, ale třetí půllitr málokterá slečna snesla při plném vědomí (já snesl v kuse maximum 5 sklenic a ráno, . . . . , to mi nebylo úplně O.K.).

Jinak mi chutnají spíš sladší věci, takovej Mozek v krvi (do panáka griotky se nalije podchlazený vaječňák, pokud při nalévání správně klepeš rukou, vznikne Ti opravdu v červené griotce koule připomínající mozek) nebo Vodník (do pomerančového džusu po vrchu lžičky opatrně!!! naliješ modré Curaccao, čímž vznikne dvojbarevný, žlutozelený. velice lahodný nápoj). Když jsem byl na jednom z prvních vandrů, potkal jsem v hospodě OLD TRAMPA, který si objednal "Indiánskej flus", do třetinky 1dl vaječňáku, 1dl griotky a 1dl zelený - to se fakt pít nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: aka

to je kamikadze tequila :) a vsichni pak vypadaj vic nez dojate :D

když jsem dělal v baru tak tam kluci davali , říkali tomu "záda" každemu sem do dal dva panaky ,do jednoho ferneta a do druhého griotku ,uchopily to najednou mezi prsty jedné ruky a kopli to najednou do sebe tím stylem že fernet byl nad tou griotkou ale do krku to šlo naraz, zaklad byl pořádně se celej zaklonit aby ses nepobryndal ,asi proto ty "záda" každopadně si pamatuji že po paru rundách tam většina spala:D

to jsem videla v kombinaci zelena a griotka...prelejvano jedno do druheho nad sebou.....vitr do plachet...prasatka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Fusion

Nejlepší je u obou zbůsobů mít panákovku předem namraženou (umýt, dát do mrazáku) a pak hned po vyndání okraj skleničky "namočit" do soli nebo skořice. Tak se v Mehyku pije aji škopek.

pivo se skorici?? :o:myslim

Bez skořice :) Já myslel tu sklinka se solí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...