jaro123456789 Odesláno 29. červen 2007 Odesláno 29. červen 2007 pri vymene vzduch filtra ,ked som vybral stary zistil som že je na vrchu nejaky zaolejovany čo to znamenať ,mam strach že budem musieť robyť GO motora /alebo sa mylim/ Citovat
jozefsv Odesláno 29. červen 2007 Odesláno 29. červen 2007 Původně zaslal: jaro123456789 pri vymene vzduch filtra ,ked som vybral stary zistil som že je na vrchu nejaky zaolejovany čo to znamenať ,mam strach že budem musieť robyť GO motora /alebo sa mylim/ to asi budes musiet Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. červen 2007 Odesláno 29. červen 2007 Původně zaslal: oddie Co kdybys napsal typ auta, co? osobní -no buď těsnění pod hlavou , nebo je to ted nevim jak to nazvat ,taky těsněni ale jinde,mam to na jazyku Citovat
jaro123456789 Odesláno 29. červen 2007 Autor Odesláno 29. červen 2007 peugeot 405- 1,6 r v 1993 Citovat
oddie Odesláno 29. červen 2007 Odesláno 29. červen 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: oddie Co kdybys napsal typ auta, co? osobní -no buď těsnění pod hlavou , nebo je to ted nevim jak to nazvat ,taky těsněni ale jinde,mam to na jazyku Jestli nemá olej ve filtru s něčím vůbec nic společného, tak je to těsnění pod hlavou... Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. červen 2007 Odesláno 29. červen 2007 Původně zaslal: 1Maza myslíš těsnění víka ventylu? ee, hledam vydrž te tak nic to je u dieselu [upravil dne 29/6/07 Pe.Tr] Citovat
Tornado Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Mam 1.9TD a taky jsem si vsimnul, ze v sacim potrubi mam trochu oleje, ktery uz zaspinil gumu vzduchoveho filtru. Je to stejny problem jako vyse, tedy tesneni pod hlavou? [upravil dne 30.6.2007 Tornado] Citovat
Garfield Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Prosím prosím, já asi vím! Je to olej z odvětrání klikovky, že, Oddie? Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Původně zaslal: Garfield Prosím prosím, já asi vím! Je to olej z odvětrání klikovky, že, Oddie? Bingo ! ja pro to hledal nazev a ono stači i takhle:D Citovat
oddie Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Původně zaslal: Tornado Mam 1.9TD a taky jsem si vsimnul, ze v sacim potrubi mam trochu oleje, ktery uz zaspinil gumu vzduchoveho filtru. Je to stejny problem jako vyse, tedy tesneni pod hlavou? [upravil dne 30.6.2007 Tornado] Umíte číst??? Těsnění pod hlavou s tím NEMÁ vůbec nic společného!!! Citovat
Tornado Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Cist umim. Asi to myslis skrz svoji minulou odpoved. Puvodni dotaz byl ale na benzin. Ja se ptal na diesel. Nedomyslel jsem si ze to plati i pro ne. Citovat
GOHii Odesláno 1. červenec 2007 Odesláno 1. červenec 2007 Původně zaslal: Garfield Prosím prosím, já asi vím! Je to olej z odvětrání klikovky, že, Oddie? Přikláním se k tomuto, na starém opelu přesně to samé... jenže nebyl důvod to odstraňovat...auto šlo z domu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.