Ferry Odesláno 17. červen 2007 Odesláno 17. červen 2007 Nebyl jste tam nekdo v posledni dobe ? Nevite jakou maji otviraci dobu ? Na strankach to nemuzu najit. Tak uz jsem to nasel v jedne brozure ke stazeni maji otevreno 7dni v tydnu od 10h do 18h, kdyz se tam dostanu, privezu vam nejaky fotky zde jeste odkaz na stranky: , kdyby mel nekdo zajem [upravil dne 18/6/07 Ferry] Citovat
Bohouš Odesláno 18. červen 2007 Odesláno 18. červen 2007 No já bych se tam někdy chtěl také podívat......:roll Citovat
Ferin007 Odesláno 18. červen 2007 Odesláno 18. červen 2007 Mají muzeum aji přímo na Champs-Elysées v Paříži. Citovat
aka Odesláno 18. červen 2007 Odesláno 18. červen 2007 nevim, zda je to posledni doba, ale jo, byla sem tam v srpnu pisou ti tam, ze 23.6 ti zavrou ve dve, tak kdyby to nahodou byl ten den na fotky bacha ja si jich privezla strasne moc a kdybys mel volno, tak v mulhousach je taky pekne muzeum Citovat
Ferry Odesláno 18. červen 2007 Autor Odesláno 18. červen 2007 Původně zaslal: aka nevim, zda je to posledni doba, ale jo, byla sem tam v srpnu pisou ti tam, ze 23.6 ti zavrou ve dve, tak kdyby to nahodou byl ten den na fotky bacha ja si jich privezla strasne moc a kdybys mel volno, tak v mulhousach je taky pekne muzeum ¨ hehe, nahodou to ten den je, vidis, ani jsem to tam nikde nepostrehl, ale ja uz tam stejne budu rano na tu desatou ( z Prahy vyjizdim ve dve rano, takze pohoda ), takze to neva ze ve dve zaviraji jinak dik za tip, ale to druhe muzeum asi nestihnu, ze Sochaux jedu rovnou na jih do Svycarska a musim jeste stihnout projit se v Geneve a vecer dorazit do Grenoblu, uff bude to narocnej den Citovat
Ferin007 Odesláno 18. červen 2007 Odesláno 18. červen 2007 Tak peknou procházku! A ať do něčeho nešlápneš. Citovat
aka Odesláno 18. červen 2007 Odesláno 18. červen 2007 co tam? nechces me vzit s sebou? tak to druhe vem priste, je moc pekny Citovat
Ferry Odesláno 18. červen 2007 Autor Odesláno 18. červen 2007 Původně zaslal: aka co tam? nechces me vzit s sebou? tak to druhe vem priste, je moc pekny ty jo obavam se ze uz by ses nevesla ani do kufru, v aute uz mam nasackovany dalsi tri spolujezdce a vzhledem k tomu ze tam jedeme na 16 dni, tak bude asi kazdy volny misto zaplneny Jinak ve Svycarsku se chceme proste jen mrknout, dalnicni znamku mam, takze nebudem muset platit na francouzskych dalnicich a do toho Grenoblu, kde mame zajisteny spani je to i o trochu primejsi cesta Citovat
milan78 Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 zdravim cez vikend som bol pozriet v museum Peugeot v Sochaux, oplati sa fakt, vstup 7euro otvorene kazdy den do 18:00 , zaujimave expozicie vela vela starsich aut predvojnovych a povojnovych od vymyslu sveta, kopa domacich spotrebicov peugeot od mlyncekov na kavu po pracky )) z novych krasna expoxicia formul F1 rallyeova 205 T16 , vitazna 405 z Dakaru , samozrejme 206 wrc , 406 z filmu taxi taxi 3 , 607 polocabrio Paladine ci ako sa vola ten koncept, ...moc pekne stoji to za to... neskor mozno pridam fotky... Citovat
Medvěd Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 Že by první tip pro výlet Peugeot-clubu??? Citovat
OK406 Odesláno 25. červen 2007 Odesláno 25. červen 2007 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: aka nevim, zda je to posledni doba, ale jo, byla sem tam v srpnu pisou ti tam, ze 23.6 ti zavrou ve dve, tak kdyby to nahodou byl ten den na fotky bacha ja si jich privezla strasne moc a kdybys mel volno, tak v mulhousach je taky pekne muzeum ¨ hehe, nahodou to ten den je, vidis, ani jsem to tam nikde nepostrehl, ale ja uz tam stejne budu rano na tu desatou ( z Prahy vyjizdim ve dve rano, takze pohoda ), takze to neva ze ve dve zaviraji jinak dik za tip, ale to druhe muzeum asi nestihnu, ze Sochaux jedu rovnou na jih do Svycarska a musim jeste stihnout projit se v Geneve a vecer dorazit do Grenoblu, uff bude to narocnej den Čím tam jedeš??? Citovat
Bohouš Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 Původně zaslal: Medvěd Že by první tip pro výlet Peugeot-clubu??? Tomu bych se teda nebránil - pokud bych nemusel jet sám quatrem :myslim:D Citovat
Mila_S Odesláno 26. červen 2007 Odesláno 26. červen 2007 Původně zaslal: OK406 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: aka nevim, zda je to posledni doba, ale jo, byla sem tam v srpnu pisou ti tam, ze 23.6 ti zavrou ve dve, tak kdyby to nahodou byl ten den na fotky bacha ja si jich privezla strasne moc a kdybys mel volno, tak v mulhousach je taky pekne muzeum ¨ hehe, nahodou to ten den je, vidis, ani jsem to tam nikde nepostrehl, ale ja uz tam stejne budu rano na tu desatou ( z Prahy vyjizdim ve dve rano, takze pohoda ), takze to neva ze ve dve zaviraji jinak dik za tip, ale to druhe muzeum asi nestihnu, ze Sochaux jedu rovnou na jih do Svycarska a musim jeste stihnout projit se v Geneve a vecer dorazit do Grenoblu, uff bude to narocnej den Čím tam jedeš??? Skoro bych hádal, že autem. Že by 406kou? Citovat
milan78 Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 http://fotky.azet.sk/moje.phtml?i9=168afee7f625 Citovat
Medvěd Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Původně zaslal: milan78 http://fotky.azet.sk/moje.phtml?i9=168afee7f625 Nevím jak po kom, ale po mně to chce heslo - které neznám a tudíž Tvé fotky nevidím Citovat
OK406 Odesláno 30. červen 2007 Odesláno 30. červen 2007 Původně zaslal: Medvěd Původně zaslal: milan78 http://fotky.azet.sk/moje.phtml?i9=168afee7f625 Nevím jak po kom, ale po mně to chce heslo - které neznám a tudíž Tvé fotky nevidím Po mě taky to chce heslo:(:( Citovat
Pája Rybišár Odesláno 1. červenec 2007 Odesláno 1. červenec 2007 hmm tak foto asi nebude:bojim:bojim:(:autto je škoda:roll Citovat
milan78 Odesláno 1. červenec 2007 Odesláno 1. červenec 2007 http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=89d7eb4cab25&al=3788247 skuste toto, zaheslovane to nemam , ak by odkaz nefungoval tak si najdite na pokeci uzivatela pagac78 tam su v mojich fotoalbumoch..neviem preco to takto blbne.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.