Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik by stála oprava ????


Quiddo1

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

neopravovat to je na ... prodat na vrakac ci nekam kde ti daj nakej peniz, a az te vyplati pojistovna tak sup pro neco novejsiho.

Alespon tak bych to resi ja

Hlavne ze jsi (jste) v poradku a koupis si novej model, ne:D

[upravil dne 3/6/07 buml]

Souhlasím s Bumlem, to nemá smysl , pojištovna ti to uzná jako totálku. Leda bys dokázal přenést přes srdce že bys (pokud bys to nechal opravit) jezdil s autem poskládanym ze dvou aut ,protože to hle je na přepuleni a navařeni zadní pulky z jineho auta.a výměna B sloupku. takže ve finále nic moc a nikdy to neprodáš tak aby se ti vrátily prachy za opravu. Kup NEW CAR , měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,tak dnes jedu do peugeou servisu ve V.Mýtě si nechat udělat rozpočet na opravu.

Podle pojišťovny předběžně mi bylo řečeno že je to totálka na likvidaci,tak jdu zkusit jestli by nešlo nechat vyměnit celou karoserii,každopádně nechci jezdit v autě 2v1:xvul aby se mi pak někdy při havárce rozpadlo na díly a nebo po pár letech schnilo v místě co se svařovalo.

tak až budu vědět více jestli se to nechá opravit nebo jestli se to rozebere dám tu všem vědět,je to každopádně škoda protoze bylo po kompletní údržbě v peugeotu a nebyla tam snad jediná závada co mi říkaly snad jen škrábance na laku a lupka na předním skle.

Motor byl supr,nový rozvody,filtry ,svíšky,sint olej total,nebral olej najeto 113000km.

Nápravy byly absolutně vpořádku na technický co jsem si to nechal prověřit tak říkaly že jde opravdu o auto po prvním majiteli a že bylo dobře servilováno.Výfuk nový.Kola nová Dunlpo Sp1,zadní hliníkáče to bohužel nepřežily do jednoho mi narazila a druhé jsem ohnul o pařez v pangejtě.

Tak zatím všem ahoj a držte palce ať někde vyhrabou novou kastli:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby Ti někdo sešrotoval takto pěkně udržované a šolichané autí, tak to musí doopravdy naštvat. :grr

Jenom pokud půjdeš na totálku, tak bacha na pojišťovnu, protože oni vůbec nezohlední všechny tyto vychytávky a cenu stanový podle svých tabulek jako že ve výši, ve které se dnes auto prodává, ale realita bývá někde jinde. Já jsem takto řešil Favorita a trochu se mi podařilo uhádat právě na základě dokladů (fotek, účtů atd.) co vše se na autě udělalo, ale už to taky nějaký rok je.

Hodně štěstí a pevných nervů! (myslím, že je budeš potřebovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No keď sa na to pozriete viackrát, tak by som povedal, že kšeftári s plecharinou /klampiari/ by to zobrali,

stĺpik vymeniť nie je problém, ostávajú troje dvere /bočné + zadné/ a podbeh, a zadnú nápravu zoženie niekde celú.

Videl som tu už iné autá naburané ako dávali dokopy.

Zober z poisťovne čo sa dá, lebo tie ku*vy dávajú strašne málo. A dohodni to s dobrým autoklampiarom. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v peugeotu s fotkami a bylo mi předběžně řečeno,že z neorig dílu by oprava stála 200-250tis.Bohužel ale už karosérie nedodávají a tak by to muselo být z dílů a to se mi zase nelíbý že by to zezatělo ve svárech ikdyby vyměnily celé díly včetně podlahy a taky mi říkali že pak už nejsou u tokového auta schopni garantovat bezpečnost a nerezivění,takže je to na novou boudu,zřejmě z dovozu(starší auto),ale to zase oni nesmějí,tak budu muset počkat až co zaplatí pojišťovna za to dovézt auto a následně ho ustrojit do mých nových dílů a udělat kompletní sevis,aby se to auto dostalo do stavu jako před nehodou.

Dnes jsem projel pár autobazáčů a je to hrůza :bojim samý bořený orezlý slátaný pastičky s tvrzením že je to v plné výbavě (100-140tis.) a když jsem se zeptal kde to má takové ty věci jako je vyhřívané+el sedačky ,tempomat klima,el.zrcátka ,mlhovky,aut roz.světel,a tak dále :grrtak se děsně divily co si to na ně vymýšlím za nesmysly:( je to býda v našich autobazarech něco vyšťourat)

Nemá tu někdo na prodej 406 break? v fakt plný výbavě a servisovaný v peugeotu?

Nevadí mi že to bude 1997 a vejš,cenu respektuju ale scháním jen skoro nové auto tak do 150tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mrkni na ceny venku at jses v obraze treba tady http://www.autoscout24.ch/AS24Web/List.aspx?wl=1&lng=ger&from=Search&make=55&model=1939&cur=CHF&body=1543&zipcountry=CH&sort=price&total=98&carsperpage=&page=1 ale je to CH, nevim jak je to s dovozem, ale na prestavbu by to slo ne? :myslim ja bych to neopravoval, to radsi prehodit znacky :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...