Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikáte na policii ??


žažo

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Ačkoliv dneska na mě během 5 minut blikalo jedno auto s červeným křížem a nápisem Ambulance, potom větší s nápisem Hasiči a nokonec právě to se zeleným pruhem - asi se na mě domluvili.

A víš, jak to je super, když jede policajt ve služebním nepomalovaném autě a ostatní na něj blikají :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod, proč neblikat na pražáky: úplně okolí ignorují. Např. dnes jsem kolem 16:30 blikal na bílou dodávku, která projížděla Hronovem, ale pražák za volantem (takový vousatý) mě úplně ignoroval. Měl štěstí, že tam nikdo neměřil... :D :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

já blikal dnes asi na 8 aut a každý koukal jak blbec tak už mne to nebaví.jen poslední pochopil a zapl světla,a hádejte byla to slečna v 206:papata pochopila a zamávala mi:potlesk:super

Blikám jen jako varování před nějakou nebezpečnou situací či měřením, ale pokud protijedoucí nesvítí, tak neblikám, ale prostě ty dálkové na několik sec rozsvítím - to dotyčnému dojde mnohem rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Důvod, proč neblikat na pražáky: úplně okolí ignorují. Např. dnes jsem kolem 16:30 blikal na bílou dodávku, která projížděla Hronovem, ale pražák za volantem (takový vousatý) mě úplně ignoroval. Měl štěstí, že tam nikdo neměřil... :D :D :D :D :D :D

A proc jsi na nej teda blikal?? :D:D:D

2 aka: Tuhle historku jsem slysel uz v nekolika verzich, s nekolika hlavnimi hrdiny a na nekolika mistech. Nejvetsi problem vidim v tom, ze revizor nechodi sam, jsou vetsinou 3 a kdyz jednomu vyhodis tak porad zbyvaji 2, kteri ti to daji patricne sezrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Důvod, proč neblikat na pražáky: úplně okolí ignorují. Např. dnes jsem kolem 16:30 blikal na bílou dodávku, která projížděla Hronovem, ale pražák za volantem (takový vousatý) mě úplně ignoroval. Měl štěstí, že tam nikdo neměřil... :D :D :D :D :D :D

:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D No je vidět, že Pražáci jsou oblíbení celorepublikově, asi si dám taky Áčko a zkusím prosadit, aby se po ČR jezdilo tak, že Pražák má před ostatními vidláky absolutní přednost, je to praktické pravidlo, něco jako v Indii - ten větší má vždycky přednost.....

Těším se na Vaše milé komentáře! :D

[upravil dne 13/4/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tu mluvilo o těch cizincích v MHD: Tuhle stojím na nástupišti metra, načež vedle mě přistane postarší španělsky hovořící dáma, a - v hu... hústech jí dýme tak tlustej doutník, že jsem to snad ještě neviděl, no čoudila jak stará 405-ka. Tak jsem jí slušně řekl, že u nás se v metru nekouří, ona to típla o plechový brand na kabelce, a stejně slušně se mi omlouvala, že nikde neviděla žádný nápis, že se to nesmí. To mě docela zarazilo, protože si fakt sám nevzpomínám, že by někde v metru viselo nfěco o zákazu kouření.

Takže - ví někdo o takových nápisech, nebo jsem jen slepej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) samozřejmě že to myslím vážně! :D :D :D

Taky bych navrhovala snížit mimopražským kvóty na počet aut ve vsi. Např:

Brno: 100 ks

Ostrava: 50 ks

Horní Lhota: 260 ks

K. Vary: 3 ks + 6 tanků pro ruské hosty lázeňských hotelů

Háááááá, já mám dneska dobrou náladičku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Důvod, proč neblikat na pražáky: úplně okolí ignorují. Např. dnes jsem kolem 16:30 blikal na bílou dodávku, která projížděla Hronovem, ale pražák za volantem (takový vousatý) mě úplně ignoroval. Měl štěstí, že tam nikdo neměřil... :D :D :D :D :D :D

To je divné, že by Medvěd neviděl blikání? :o

[upravil dne 13/4/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Když už se tu mluvilo o těch cizincích v MHD: Tuhle stojím na nástupišti metra, načež vedle mě přistane postarší španělsky hovořící dáma, a - v hu... hústech jí dýme tak tlustej doutník, že jsem to snad ještě neviděl, no čoudila jak stará 405-ka. Tak jsem jí slušně řekl, že u nás se v metru nekouří, ona to típla o plechový brand na kabelce, a stejně slušně se mi omlouvala, že nikde neviděla žádný nápis, že se to nesmí. To mě docela zarazilo, protože si fakt sám nevzpomínám, že by někde v metru viselo nfěco o zákazu kouření.

Takže - ví někdo o takových nápisech, nebo jsem jen slepej?

U vlezu do metra jsou na to piktogramy, akorát u některejch je třeba si dlouho lámat hlavu, co jimi chtěl básník říci :) Ale ten o nekouření by měl být srozumitelný i pro starší dámu, pokud si jej tedy vůbec všimne, jako že asi ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Já měla právěže jen jednu kávu a to až v práci, ale ráno na mě bliknula nějaká Audina, asi vypadám, že chodím vyšší než povolenou rychlostí .... ehm, kdepak, mě pouštěl přes přechod, gentleman .... :D

A hezky se na tebe gentlemil, viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...