Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikáte na policii ??


žažo

Recommended Posts

Vector> Myslis § 31? ;)

§ 31

Výstražná znamení

(1) Je-li to nutné k odvrácení hrozícího nebezpečí, dává řidič

zvukové výstražné znamení. Mimo obec může řidič dávat zvukové výstražné

znamení i tehdy, je-li to nutné k upozornění řidiče předjížděného vozidla.

(2) Místo zvukového výstražného znamení smí řidič dávat světelné

výstražné znamení krátkým přerušovaným rozsvícením dálkového světla nebo

přepínáním potkávacích a dálkových světel; k upozornění řidiče

předjížděného vozidla je smí dávat i v obci.

(3) Je-li nutné upozornit ostatní účastníky provozu na pozemních

komunikacích na hrozící nebezpečí, zejména v případech, kdy je nutné náhle

snížit rychlost jízdy nebo zastavit vozidlo, dává řidič světelné výstražné

znamení zapnutím výstražného světleného zařízení.

(4) Výstražné znamení se užívá jen po dobu nezbytně nutnou.

...nic jinyho jsem tam nenasel ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokutovat se za to dá celkem běžně a není vyjímkou, že policajti jezdí ten úsek kde měří dokola v normálním civilním autě a pak si tě hned podají:nevim To je to samé, jako když v MHDčku zařveš na celý autobus REVIZOOOOOR, tak to bude krapet horší než za 500,-:papa:papa To se povedlo známému na přestupu Florenc (z C na B) a měl smůlu v tom, že tam byly ještě městský:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

........CCCCSSSSS ???? Vertíku, běž si zkontrolovat ventilky, mám pocit, že tu někde něco uchází :D :D :D

....a nevykroutíš, nevykroutíš ........blik.....blik.... ....blik.......blik........blik...... ...blik.....blik....... .blik.......blik........blik...... ...blik.....blik..... ...blik.......blik........blik...... ...blik.....blik...... ..blik.......blik........blik...... ...blik.....blik........blik.... ...blik........blik......

:D:D:D

blik

Páčka na přepínání světel se teď určitě kroutí vzteky pod volantem, protože ona jediná ví, že blíkám :grr:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Pokutovat se za to dá celkem běžně a není vyjímkou, že policajti jezdí ten úsek kde měří dokola v normálním civilním autě a pak si tě hned podají:nevim To je to samé, jako když v MHDčku zařveš na celý autobus REVIZOOOOOR, tak to bude krapet horší než za 500,-:papa:papa To se povedlo známému na přestupu Florenc (z C na B) a měl smůlu v tom, že tam byly ještě městský:myslim

No a za co mu dali pokutu ? Za znesnadnění práce kontrolního orgánu DP ? Poměrně úsměvné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Supersonic

Pokutovat se za to dá celkem běžně a není vyjímkou, že policajti jezdí ten úsek kde měří dokola v normálním civilním autě a pak si tě hned podají:nevim To je to samé, jako když v MHDčku zařveš na celý autobus REVIZOOOOOR, tak to bude krapet horší než za 500,-:papa:papa To se povedlo známému na přestupu Florenc (z C na B) a měl smůlu v tom, že tam byly ještě městský:myslim

No a za co mu dali pokutu ? Za znesnadnění práce kontrolního orgánu DP ? Poměrně úsměvné.

Známý se asi jmenuje Kavka... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Pokutovat se za to dá celkem běžně a není vyjímkou, že policajti jezdí ten úsek kde měří dokola v normálním civilním autě a pak si tě hned podají:nevim To je to samé, jako když v MHDčku zařveš na celý autobus REVIZOOOOOR, tak to bude krapet horší než za 500,-:papa:papa To se povedlo známému na přestupu Florenc (z C na B) a měl smůlu v tom, že tam byly ještě městský:myslim

Tak to jsme spachali jednou v trajflu a v poho, pan revizor byl teda pekne nasrany, ale nic po nas nechtel... Ale sli jsme na to od lesa a hezky ho pozdravili: "Dobry den pane revizore." :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:nevim mně vždycky lapnou, když nejvíc pospíchám, lístek mám vždycky, ale než ho najdu...tuhle letím na Můstek, Juneau už na mě čeká, já spěchám, tak chci zavolat mobilem, že už se řítím a pan revizor mě zmerčí a říká si: "Ha, ta jakože telefonuje a myslí si, že proběhne bez jízdenky.", takže vyběhne zcela z davu kolem eskalátoru a jde po mně.... štěknul na mě "Jízdenku!" jak kdybych byla nějakej terorista, bez pozdravu, bez kouzelnýho slovíčka, tak jsem mu řekla, že mě zdržuje, ukázala mu lístek, poděkovala, jak je úžasně slušnej a že doufám, že už se nepotkáme.... já chápu, že dělají svoji práci, ale ztratila se z toho jakákoli slušnost..... a když občas čtu stížnosti od zahraničních turistů, jak se revizoři chovají, jak neumí jazyky .... sama jsem to jednou v metru zažila, revizor tam česky řval na nějaké Španěly, oni ani nevěděli, co chce, prostě k nim přistoupí chlápek s odznakem a něco říká česky, i když viditelně Češi nejsou a nerozumí ...to mě fakt s*** ... před třemi týdny jedu na letiště a řidič autobusu to samý: řve na cizince česky "Do prdele tak vstanete nebo jste úplně blbý?" .... seděli totiž na těch sedačkách pro matky s dětmi .... to jako na DP hl. m. Prahy nevědí, že autobusy na letiště vozí i cizince?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:nevim mně vždycky lapnou, když nejvíc pospíchám, lístek mám vždycky, ale než ho najdu...tuhle letím na Můstek, Juneau už na mě čeká, já spěchám, tak chci zavolat mobilem, že už se řítím a pan revizor mě zmerčí a říká si: "Ha, ta jakože telefonuje a myslí si, že proběhne bez jízdenky.", takže vyběhne zcela z davu kolem eskalátoru a jde po mně.... štěknul na mě "Jízdenku!" jak kdybych byla nějakej terorista, bez pozdravu, bez kouzelnýho slovíčka, tak jsem mu řekla, že mě zdržuje, ukázala mu lístek, poděkovala, jak je úžasně slušnej a že doufám, že už se nepotkáme.... já chápu, že dělají svoji práci, ale ztratila se z toho jakákoli slušnost..... a když občas čtu stížnosti od zahraničních turistů, jak se revizoři chovají, jak neumí jazyky .... sama jsem to jednou v metru zažila, revizor tam česky řval na nějaké Španěly, oni ani nevěděli, co chce, prostě k nim přistoupí chlápek s odznakem a něco říká česky, i když viditelně Češi nejsou a nerozumí ...to mě fakt s*** ... před třemi týdny jedu na letiště a řidič autobusu to samý: řve na cizince česky "Do prdele tak vstanete nebo jste úplně blbý?" .... seděli totiž na těch sedačkách pro matky s dětmi .... to jako na DP hl. m. Prahy nevědí, že autobusy na letiště vozí i cizince?

asi by je ubylo, kdyby tak pridali napis v anglictine a francouzstine... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:nevim mně vždycky lapnou, když nejvíc pospíchám, lístek mám vždycky, ale než ho najdu...tuhle letím na Můstek, Juneau už na mě čeká, já spěchám, tak chci zavolat mobilem, že už se řítím a pan revizor mě zmerčí a říká si: "Ha, ta jakože telefonuje a myslí si, že proběhne bez jízdenky.", takže vyběhne zcela z davu kolem eskalátoru a jde po mně.... štěknul na mě "Jízdenku!" jak kdybych byla nějakej terorista, bez pozdravu, bez kouzelnýho slovíčka, tak jsem mu řekla, že mě zdržuje, ukázala mu lístek, poděkovala, jak je úžasně slušnej a že doufám, že už se nepotkáme.... já chápu, že dělají svoji práci, ale ztratila se z toho jakákoli slušnost..... a když občas čtu stížnosti od zahraničních turistů, jak se revizoři chovají, jak neumí jazyky .... sama jsem to jednou v metru zažila, revizor tam česky řval na nějaké Španěly, oni ani nevěděli, co chce, prostě k nim přistoupí chlápek s odznakem a něco říká česky, i když viditelně Češi nejsou a nerozumí ...to mě fakt s*** ... před třemi týdny jedu na letiště a řidič autobusu to samý: řve na cizince česky "Do prdele tak vstanete nebo jste úplně blbý?" .... seděli totiž na těch sedačkách pro matky s dětmi .... to jako na DP hl. m. Prahy nevědí, že autobusy na letiště vozí i cizince?

Heč, mě většinou nestavěj. Ale jednou jsem jednoho revizora sundal, dobíhal jsem na přestupu na Můstku na B - čko, slyšel jsem jak dole přijelo metro, a a revizor mi zastoupil cestu a pokusil se mě rozeběhlého chytit. No nechytil... a docela slušně se asi vyválel, každopádně to neustál. Příště ho už asi taková kravina nenapadne :)

Jo ještě jednu veselo příhodu s revizorem jsem měl. V tramvaji, takovej divnej nedůvěryhodnej příprcka, tak jsem mu řekl, ať ukáže průkaz (to musí, se shodným číslem s odznakem. No tak ho ukázal, tak já mu na oplátku ukázal legitku, a on tak nějak nakvašeně zakrákoral něco ve smyslu, co by mi asi tak udělal, kdyby byl falešnej revizor, když mám jízdenku, tak na co že chci vidět průkaz. Tak jsem mu zamračeně odvětil, že bych mu urazil palici, kdyby byl falešnej... na to už kupodivu nic neřekl, nevím proč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Mefisto86

Taky blikám. Jen s jednou malou vyjímkou. Neblikám na audi A8, BMW 7 a jim podobné podnikatelské koráby.:D Jezději jak pra***a, tak se vždyci jen směju, když je cajti lověji. Ještě jsem nazažil aby nějaká podobná kára blikla na mě.:cool:

Taky nezapomeň zdůraznit, že sleduješ i písmena na RZ (SPZ), abys náhodou neblikal na pražáky (taky jezděj´všichni jako hovada,. maj´lepší platy, tak si je nezapomeň pořádně vychutnat!!!)

Na pražáky klidně bliknu. Na SPZ totiž mám taky áčko:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Jééé, na to jsem úplně zapomněl. Když to stihnu postřehnout, tak na pražáky a pražky taky neblikám.

Což o to, na pražky bliknu, ale zásadně neblikám na auta, co mají zelený pruhy na bocích. ;)

Ačkoliv dneska na mě během 5 minut blikalo jedno auto s červeným křížem a nápisem Ambulance, potom větší s nápisem Hasiči a nokonec právě to se zeleným pruhem - asi se na mě domluvili. A když už jsme u těch zážitků - viděl jsem krááásně hořící Š1203 - nejdřív to za nima smrdělo benzínem, pak už byl i černej kouř a nakonec kluci zastavili, vyskočili a utíkali do polí - protože jsem neměl hasičák ani odvahu, tak jsem zbaběle pokračoval v cestě. Ale na 100% vím, že oba byli v pořádku. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...