Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

27. pražský minisraz Džbán - 1.3.2007(čtvrtek)


Recommended Posts

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: aka

Ale Dodo, prece bys tomu panovi neveril...neuveritelne keca jako vzdycky! ja nikoho nebiju, kdyz si to nezaslouzi a kdyz jo, tak stejne dycky prohraju.....takze se nemas ceho bat.

Tak to mě spadl kámen ze srdce. Už jsem se lekl, že by sis zašpinila svoje ruce od krve o moji hubu..... :myslim:D

ruce si prece dama nespini, natoz krvi, natoz aby nekomu rozbijela nos ci usta.....(vyjimky se povoluji ve vyjimecnych pripadech....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: aka

Ale Dodo, prece bys tomu panovi neveril...neuveritelne keca jako vzdycky! ja nikoho nebiju, kdyz si to nezaslouzi a kdyz jo, tak stejne dycky prohraju.....takze se nemas ceho bat.

Tak to mě spadl kámen ze srdce. Už jsem se lekl, že by sis zašpinila svoje ruce od krve o moji hubu..... :myslim:D

ruce si prece dama nespini, natoz krvi, natoz aby nekomu rozbijela nos ci usta.....(vyjimky se povoluji ve vyjimecnych pripadech....)

Z těch výjmečných případů jsem měl právě strach, víš? :aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Z těch výjmečných případů jsem měl právě strach, víš? :aut

ale Dodo, rikas mi mym vlastnim jmenem? rikas.

zlobis me nejak? ne, tak kde bys k tomu prisel?

Clověk nikdy neví. Při úsměvu třeba uslintnu a ty to vezmeš třeba osobně a je po \"fasádě\". :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DODO! nemel to byt smyslny rozhovor? a smysluplny? po tom slintas? nebo slintas ze me???ale abych te uklidnila, pokud tve slintani neprekroci meze slusnosti, nebudu to brat osobne:D:D

Medo: jaka seznamka? me si zenicha vybral ty sam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

DODO! nemel to byt smyslny rozhovor? a smysluplny? po tom slintas? nebo slintas ze me???ale abych te uklidnila, pokud tve slintani neprekroci meze slusnosti, nebudu to brat osobne:D:D

Mohl bych slintnout blahy, že tě vidím.... Ale do zelí bych nikomu nelezl, že? V........ (na to jméno opatrně...... Pšt......) :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Rebik

Přijedu asi neposlede s kupé, takže se těším -))

kdopak ho kupuje? ze bych se jeste naposledy nechal svezt :D

No někdo se rýsuje, svézt se můžeš i tak, nebuď línej dojet do Vinoře a můžeme vyrazit na východ. Ty ho nechceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze bych ho nechtel, ale nemuzu si ho dovolit ;)

nejde ani tak o penize, jako spis o potreby... obcas neco vetsiho odvezt, zaparkovat na nasem malem dvore je obcas slozite i s mensi 306. no a k tomu ted platim rekonstrukci bytu, a tam to coupe zahuci financne tak dvakrat :aut

ja si spis dojezdim tu S16 tak na 200tkm, strelim ji nejakemu silenci a pak budu hledat neco jineho :)

tou dobou uz asi neco koncernoveho s CCS kartou a volnymi soukromymi km... :roll

[upravil dne 21.2.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já to furt říkám, že tenhle klub je vlastně seznamka - auta a Pežoty jdou postupně do ústraní

Seznamka?? Jéé - to jsem nevěděl, tak to já se začnu bleskurychle seznamovat ... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...