Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stale něco klepe na zadní napravě


Michal.B

Recommended Posts

ano ani mne sa nekydajú litre z vačku, preto mám P406.

ale keď robiť, tak všetko, lebo keď to budeš odrbávať, tak sa ti to vypomstí. Na tvojom mieste by som vzadu vymenil všetky tyčky, uloženie stabilizátora a aj tie lisovacie silentbloky. Nezabudni aj na tlmiče, tie sú tiež v gumách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když auto rozhoupu tak se to ozve jenom někdy.

A další problém; zepředu mi taky něco bouchá, nebo spíš mlátí.

Dělá to z obou stran; zní to jako kdybych vezl tašku s prázdnýma lahváčema. Nejvíc to jde slyšet když jedu po kostkách nebo když trefím kanál. :(

Musíš na kanál (jámu) a vysledovat to zespodu.

Pokud by ses objednat do Zábřeha (tam teď budou mít dovču do 30.7.) tak by ti to opravili na místě, protože běžné náhradní díly mají skladem.

V OL je Auto Fajt, ale byl jsem tam jen jednou, takže nemám zkušenosti, jak jsou dobří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Bude mi treba menit vodorovne tycky na zadnej naprave a mozno aj zvysle. Chcem tam dat tie Meile HD alebo mi este radili Sasic. Neviete mi dat nejaku adresu odkial by som to mohol objednat v dobrej cene? Nemozem akosi nic najst. A neviete ci je toto HD prevedenie? http://autodily.mjauto.cz/peugeot/406-break-8e-f/2-0-hdi-110_80/stabilizator/meyle11160100002.html [upravil dne 13/7/12 17:31 od Bugi]

[upravil dne 13/7/12 17:32 od Bugi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou HD tyhle tycky se v provedeni HD nedelaji jenom svislej stabylizator na zadek http://autodily.mjauto.cz/peugeot/406-break-8e-f/2-2-hdi_98/stabilizator/lem2452903.html a predek http://autodily.mjauto.cz/peugeot/406-break-8e-f/2-2-hdi_98/stabilizator/MOL28605.html:papa

[upravil dne 13/7/12 18:28 od Stosun]

[upravil dne 13/7/12 18:29 od Stosun]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uvidim ale mozno pojdem do tej vodorovnej tycky Delphi lebo ta ma vyjde asi kolo 15 eur/kus a este mi odporucali Sasic ale ten stoji az kolo 28 eur/kus a ked si prepocitam to Meile aj s postovnym tak to je tiez dost velka palka... mate niekto skusenst s tou znackou Delphi co sa tyka tej vodorovnej tycky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tie Febi mam moznost co som tak kukal po autodieloch tak mozno skusim aj tie... ale najradsej by som tam dal asi tie Meile ak ich zozeniem niekde v okoli. Praveze ta nasa zadna naprava je dost komplikovana a je tam velmi vela veci na generalku... ale holt to je dan za to pohodlie:) Vcera sa viezol kamarat na mojom Peugeote co ma Fabiu a velmi si to chvalil ze je to velmi velky rozdiel v komforte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tie Febi mam moznost co som tak kukal po autodieloch tak mozno skusim aj tie... ale najradsej by som tam dal asi tie Meile ak ich zozeniem niekde v okoli. Praveze ta nasa zadna naprava je dost komplikovana a je tam velmi vela veci na generalku... ale holt to je dan za to pohodlie:) Vcera sa viezol kamarat na mojom Peugeote co ma Fabiu a velmi si to chvalil ze je to velmi velky rozdiel v komforte...

hej hej ja som mal octaviu... a tez mozem povedat ze peugeot je pohodlnejsi... zaujimave ze ta zadna naprava robi tak vela....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Guest Džůny

Dneska jsem 406 odvezl na STK na válce za 120 Kč. Technik prošel obě nápravy, zatřáslo se s tím, žádné vůle se nenašly.

Odvezl jsem si pochvalu za stav podvozku. :D A hotovo. Tak nevím.

Pořád se ozývá klepání od zadního levého kola. Hlasitě a při sebemenší nerovnosti. Šílím z toho.

Stejně tak zepředu se ozývá ten podivný zvuk. Spíš takové \"třískání\" než bouchání (nemohly by to dělat třeba ty tepelné štíty kolem brzd?).

Takže vzadu už snad jenom to uložení tlumičů? Jak se k tomu dostanu?

Nebo co to sakra je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš tam někoho posadit, aby ti pomohl najít, odkud zvuk jde. Já jsem teď řešil na své 5008 zvuk, který se mi (sedíc za volantem) zdál od zadního skla. Pomocník určil, že je to pod z. prostřední sedačkou.:D

Bylo by potřebné, abys to dokázal vyvolat i na stojícím autě - kýváním, vakláním, kopáním do pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...