Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte....kryty světel-už vyřešeno, jen už se plácaj blbosti


Hhonza

Recommended Posts

předpokládám, že sis tam dal(mračítka),kámoš to má na 306 a na STK nemá žádný problémy,akorát by mě zajímalo,jak to vypadá na 307,ještě jsem to neviděl.já jdu příští týden na STK a mám zadní tuning světla chrom,dával to tam před. majitel ale dal mi k tomu i origoš,tak jsem zvědav jestli to bude OK,nechce se mi to měnit,kdyžtak řeknu,že to takle bylo dovezený z F.(je to dovoz) 307 2.0 HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zaza

předpokládám, že sis tam dal(mračítka),kámoš to má na 306 a na STK nemá žádný problémy,akorát by mě zajímalo,jak to vypadá na 307,ještě jsem to neviděl.já jdu příští týden na STK a mám zadní tuning světla chrom,dával to tam před. majitel ale dal mi k tomu i origoš,tak jsem zvědav jestli to bude OK,nechce se mi to měnit,kdyžtak řeknu,že to takle bylo dovezený z F.(je to dovoz) 307 2.0 HDi 110FAP

Záleží na koho narazíš,zda-li na blbce tak si mu mužeš říkat co chceš:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Koukám že pán je nejchytřejší a asi velký odpůrce úprav na vozidle....

Co se týče STK tak z ní máš možná výtr ty, ne já. Sponzorovat Policii ČR nebudu, už to nedělám několik let a dlouho nebudu, tomu věř.

A když nevíš jak jsopu popraskaný, tak nemel o tom, že mě vyhodí z STK, kdyby jsis pořádně přečetl můj příspěvek tak jsem psal, že jsou to jen takové ty povrchní prasklinky....

Pan neni nejchytrejsi a ani to netvrdi, odpurcem uprav rozhodne nejsem, sam mam na aute nekolik doplnku, lec vsechno co jsem si kdy daval na auto je original peugeot (krome zadnich cirych svetel) a schvalene. A policii taky nesponzoruju, za tech priblizne 100000km, ktery jsem zatim kdy najel jsem kupodivu nemel s policii nikdy zadny vystup a nikdy jsem neplatil

Mno jo takovych co, nemaji vItr z STK tu bohuzel po republice jezdi dost a pak to ma k necemu v nasem state vypadat, spousta lidi totiz nema vitr z niceho a mysli si, ze kdyz mame tu demokracii tak se proste nejake predpisy nemusi dodrzovat, protoze ty jsou prece jen pro ty blby, co se boji a s...rou v koute ...

A k tem prasklinkam, ano sice nevim jak moc hluboky ty prasklinky jsou, ale na druhou stranu, ty vis co to s nima udela napriklad za pul roku, teplo ze zarovek, UV slunecni zareni, spina ktera se do nich nachyta atd ? Treba nakonec ty svetla uplne zmatni, nebo popraskaji jeste vic a hloubeji

Ale coz kazdy at dela jak umi, blizi se nam svatky a nebudem se tu prece navzajem postuchovat

[upravil dne 21/12/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan neni nejchytrejsi a ani to netvrdi, odpurcem uprav rozhodne nejsem, sam mam na aute nekolik doplnku, lec vsechno co jsem si kdy daval na auto je original peugeot (krome zadnich cirych svetel) a schvalene. A policii taky nesponzoruju, za tech priblizne 100000km, ktery jsem zatim kdy najel jsem kupodivu nemel s policii nikdy zadny vystup a nikdy jsem neplatil

Mno jo takovych co, nemaji vItr z STK tu bohuzel po republice jezdi dost a pak to ma k necemu v nasem state vypadat, spousta lidi totiz nema vitr z niceho a mysli si, ze kdyz mame tu demokracii tak se proste nejake predpisy nemusi dodrzovat, protoze ty jsou prece jen pro ty blby, co se boji a s...rou v koute ...

A k tem prasklinkam, ano sice nevim jak moc hluboky ty prasklinky jsou, ale na druhou stranu, ty vis co to s nima udela napriklad za pul roku, teplo ze zarovek, UV slunecni zareni, spina ktera se do nich nachyta atd ? Treba nakonec ty svetla uplne zmatni, nebo popraskaji jeste vic a hloubeji

Ale coz kazdy at dela jak umi, blizi se nam svatky a nebudem se tu prece navzajem postuchovat

[upravil dne 21/12/06 Ferry]

To nevím co se stane za půl roku, snad nic, ale třeba budeš mít pravdu. Ale už to vidělo více lidí a jejich názor je stejnej - nic s tím nedělat, páč to je jen povrchní a je to OK.

S tím že si nic nedělám z STK je asi proto, že mám vše v pořádku a rozhodně kryty světel (od Mattigu, tudíž nic domácího) nebudou příčinou aby mě z STK vyhodili. A co se týče dodržování předpisů-jsem možná jeden z mála ve svým okolí, kterej jakžtakž jezdí dle předpisů, páč mě by jako policistu třeba porušení rychlosti či dokonce alkohol apod. stálo mnohem víc než jiné, tudíž s přednáškou o stavu dodržování pravidel jsi na špatným místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zaza

předpokládám, že sis tam dal(mračítka),kámoš to má na 306 a na STK nemá žádný problémy,akorát by mě zajímalo,jak to vypadá na 307,ještě jsem to neviděl.já jdu příští týden na STK a mám zadní tuning světla chrom,dával to tam před. majitel ale dal mi k tomu i origoš,tak jsem zvědav jestli to bude OK,nechce se mi to měnit,kdyžtak řeknu,že to takle bylo dovezený z F.(je to dovoz) 307 2.0 HDi 110FAP

Mračítka ne, dal jsem tam kryty světel....vyfotím to ať jsi moudřejší, ale teď nemám nabitý foťák a pak už bude tma, tak zítra. Nevypadá to špatně, mám to v černé barvě, i když původně to mělo být ve stříbrné jako auto, ale to by tolik nevyniklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji: \"...sám sobě si to přece zakazovat nebudu\" ...jinými slovy \"Jsem sám policista a v našich zkorumpovaných řadách to funguje tak, že když mi zastaví kolegové, jen vytáhnu placku (i přes to, že nejsem momentálně ve službě) a oni mě nechají jet dál, i kdybych měl na autě třeba křídlo z Boeing 747\"

Hned je mi lépe, když vím, že náš systém zdárně funguje a policie ma jen jeden metr pro všechny! :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Cituji: \"...sám sobě si to přece zakazovat nebudu\" ...jinými slovy \"Jsem sám policista a v našich zkorumpovaných řadách to funguje tak, že když mi zastaví kolegové, jen vytáhnu placku (i přes to, že nejsem momentálně ve službě) a oni mě nechají jet dál, i kdybych měl na autě třeba křídlo z Boeing 747\"

Hned je mi lépe, když vím, že náš systém zdárně funguje a policie ma jen jeden metr pro všechny! :nevim

Ááááá....koukám že tvůj přípsěvek je spíše výkřikem závisti....a neříkej že tě toto překvapuje....kolegialita je v každé profesi-např. číšník dá lepší pivo kámošovi než cizímu, kuchař uvaří známýmu z lepšího masa, řezník dá libovější svýmu kolegovi, na úřadě můžeš u kolegy předběhnout a tvoji žádost vyřídí přednostně...je to prostě všude a pokud děláš někde kde to nejde tak nezáviď ostatním-máš možnost to taky dělat, kampaň Hledám parťáka je stále platná...tak pojď mezi nás a jen nedržkuj, takových je ve státě dost co rozumí všemu a hovno vědí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hhonzo,nevím co by ti Destiny záviděl !!:o:D:D:D Já osobně radši půjdu do špitálu utírat důchodcům posraný prdele,než abych byl fízl ! Ale nic proti,každá profese má svoji důležitost.:super A s tou korupcí s tebou souhlasím.Podle mě je to normální lidská vlastnost a je to všude. Čagos !!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: lamancha

ty brďo, jak popraskalo ? Předpokládám že jen povrchově, nebo se snad ty praskliny šíří i mimo přelepene - odmaštěné místo ?:o

Asi to budou jen takovéty povrchové praskliny, nejsou velký ale je jich tam mraky....no jsou všude tam, kde jsem to očišťoval a jelikož při očišťování tím hadrem přejedeš prakticky přes půlku světel, tak se prasklinky pod kryty neschovaly a jsou vidět. Pokusím to vycvaknout a přidám foto jestli se povede. Ale každýmu komu jsem to říkal tak na mě čuměl jak tele na nový vrata.....

Teda, to koukám. Já bral světla technickým benzínem nebo ředidlem a nic... I rámečky okolo světel jsem vzal ředidlem, a to jsou z plastu, blýskavé a blýskají se dál...

Teda, z čeho to teď ti francouzi dělají... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: destiny

Cituji: \"...sám sobě si to přece zakazovat nebudu\" ...jinými slovy \"Jsem sám policista a v našich zkorumpovaných řadách to funguje tak, že když mi zastaví kolegové, jen vytáhnu placku (i přes to, že nejsem momentálně ve službě) a oni mě nechají jet dál, i kdybych měl na autě třeba křídlo z Boeing 747\"

Hned je mi lépe, když vím, že náš systém zdárně funguje a policie ma jen jeden metr pro všechny! :nevim

Ááááá....koukám že tvůj přípsěvek je spíše výkřikem závisti....a neříkej že tě toto překvapuje....kolegialita je v každé profesi-např. číšník dá lepší pivo kámošovi než cizímu, kuchař uvaří známýmu z lepšího masa, řezník dá libovější svýmu kolegovi, na úřadě můžeš u kolegy předběhnout a tvoji žádost vyřídí přednostně...je to prostě všude a pokud děláš někde kde to nejde tak nezáviď ostatním-máš možnost to taky dělat, kampaň Hledám parťáka je stále platná...tak pojď mezi nás a jen nedržkuj, takových je ve státě dost co rozumí všemu a hovno vědí

Máš pravdu, že kolegialita funguje takřka v každém oboru a vesměs proti ní nic nemám. Bohužel však v případě policie se jedná o porušování zákona, nikoliv o kolegialitu! Jestliže řezník dá libovější maso známému, nedá se to srovnat s tím, že policista přehlédne u kolegy, porušení zákona nebo vyhlášky!!! Co se týká mé závisti, tak mi věř, že Ti Tvé zaměstnání ani trochu nezávidím! (Zvláště teď, po odsouhlasení nového znění Zákoníku práce ;)

Tvůj názor \"...nezáviď ostatním-máš možnost to taky dělat\" mě opravdu dostal. :potlesk Myslím si, že na základě takového názoru jsem si o Tvé inteligenci udělal dokonalý obrázek a neomylně Tě zařadil do skupiny lidí, se kterými si rozhodně nemám co říct!

A to, že podle Tebe rozumím všemu a hovno vím, je nejspíš ten důvod, proč nedělám policistu a nemám kryty na světlech! :D

Už se vidím, jak mne dohání má slepá závist k tomu, že prodávám firmu, propouštím všechny zaměstnance a nastupuji k policii, abych mohl využívat výhod policejní kolegiality v podobě přehlížení dopravních a jiných přestupků. :super:D Buď si jistý, že i přes to, že vím hovno, tak má práce sebou přináší mnohem více výhod, než práce policisty a zmínka o závisti z mé strany nebyla rozhodně na místě. Nehledě na to, že dostáváš svou výplatu především kvůli tomu, že já a mne podobní (co vědí hovno) řádně platí daně!

Přeji Ti hodně pracovních úspěchů v roce 2007 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: destiny

Cituji: \"...sám sobě si to přece zakazovat nebudu\" ...jinými slovy \"Jsem sám policista a v našich zkorumpovaných řadách to funguje tak, že když mi zastaví kolegové, jen vytáhnu placku (i přes to, že nejsem momentálně ve službě) a oni mě nechají jet dál, i kdybych měl na autě třeba křídlo z Boeing 747\"

Hned je mi lépe, když vím, že náš systém zdárně funguje a policie ma jen jeden metr pro všechny! :nevim

Ááááá....koukám že tvůj přípsěvek je spíše výkřikem závisti....a neříkej že tě toto překvapuje....kolegialita je v každé profesi-např. číšník dá lepší pivo kámošovi než cizímu, kuchař uvaří známýmu z lepšího masa, řezník dá libovější svýmu kolegovi, na úřadě můžeš u kolegy předběhnout a tvoji žádost vyřídí přednostně...je to prostě všude a pokud děláš někde kde to nejde tak nezáviď ostatním-máš možnost to taky dělat, kampaň Hledám parťáka je stále platná...tak pojď mezi nás a jen nedržkuj, takových je ve státě dost co rozumí všemu a hovno vědí

Máš pravdu, že kolegialita funguje takřka v každém oboru a vesměs proti ní nic nemám. Bohužel však v případě policie se jedná o porušování zákona, nikoliv o kolegialitu! Jestliže řezník dá libovější maso známému, nedá se to srovnat s tím, že policista přehlédne u kolegy, porušení zákona nebo vyhlášky!!! Co se týká mé závisti, tak mi věř, že Ti Tvé zaměstnání ani trochu nezávidím! (Zvláště teď, po odsouhlasení nového znění Zákoníku práce ;)

Tvůj názor \"...nezáviď ostatním-máš možnost to taky dělat\" mě opravdu dostal. :potlesk Myslím si, že na základě takového názoru jsem si o Tvé inteligenci udělal dokonalý obrázek a neomylně Tě zařadil do skupiny lidí, se kterými si rozhodně nemám co říct!

A to, že podle Tebe rozumím všemu a hovno vím, je nejspíš ten důvod, proč nedělám policistu a nemám kryty na světlech! :D

Už se vidím, jak mne dohání má slepá závist k tomu, že prodávám firmu, propouštím všechny zaměstnance a nastupuji k policii, abych mohl využívat výhod policejní kolegiality v podobě přehlížení dopravních a jiných přestupků. :super:D Buď si jistý, že i přes to, že vím hovno, tak má práce sebou přináší mnohem více výhod, než práce policisty a zmínka o závisti z mé strany nebyla rozhodně na místě. Nehledě na to, že dostáváš svou výplatu především kvůli tomu, že já a mne podobní (co vědí hovno) řádně platí daně!

Přeji Ti hodně pracovních úspěchů v roce 2007 ;)

Koukám, že s tebou je to rozhovor typu \"já o voze ty o koze\". No nic......jen podotýkám, že hlášek typu \"platím na vás daně\" jsem slyšel mraky a nic jiného než se smát nemůžu. A navíc, když bych porovnal zaplacené daně většině lidí a podnikatelů, tak dojdeme k tomu, že vlastně my sami na sebe platíme nejvíc, páč nám daně hlídá stát a nemůžeme v nich dělat podvody a machinace.....No nic, taktéž ti popřeju spokojený rok 2007 a tobě a všem podobným přeji abyste nikdy nás zkorumpované, blbé, buzerující a skvělé placené policisty z vašich daní nemuseli nikdy potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citujem:

Koukám, že s tebou je to rozhovor typu \"já o voze ty o koze\". No nic......jen podotýkám, že hlášek typu \"platím na vás daně\" jsem slyšel mraky a nic jiného než se smát nemůžu. A navíc, když bych porovnal zaplacené daně většině lidí a podnikatelů, tak dojdeme k tomu, že vlastně my sami na sebe platíme nejvíc, páč nám daně hlídá stát a nemůžeme v nich dělat podvody a machinace.....No nic, taktéž ti popřeju spokojený rok 2007 a tobě a všem podobným přeji abyste nikdy nás zkorumpované, blbé, buzerující a skvělé placené policisty z vašich daní nemuseli nikdy potřebovat.

tak na toto mi neda nereagovat, zase jeden, co v kazdom podnikatelovi vidi spinu, podvodnika, zlodeja, proste svinu...Verim tomu, ze si presne taky isty ako vacsina ludi, ktori si myslia, ze to a hento luxusne auto si urcite poctivo dany podnikatel nezasluzil, lebo nanho urcite nakradol a nedajboze tym okradol aj teba, urcite ich s radostou zastavujes a nechys im to \"vyzrat\", sviniam jednym zlodejskym...kde beries tu istotu, ze ostatni poctivo dane neplatia a len policajti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegialita funguje. Kolegovi v práci nedal prednosť policajt, ktorý nebol v službe a bol na svojom súkromnom aute. Kto bol na vine??????????, no proste bežný občan. Tak po \"vyšetrovaní\" na policajnej stanici, môj kolega zaplatil pokutu 5000,-SK. Nám pre istotu pred vianocami vykradli firmu. Prišli policajti a ešte odomňa chceli aby som im povedal, kto to urobil ... vivat policajný rozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Admine,símTě zamkni tohle vlákno než se nám to tady popere, diskuze je :xvul vypadá to, že v podstatě rozumní lidi tady teď ze sebe dělají idioty, což mi na P-C vůbec nechybělo:rolljinak

a/nejsem policista

b/nejsem podnikatel

c/ obě skupiny jsou v tomhle státě (světě) zapotřebí a v obou skupinách se najdou grázli a tupci (stejně jako mezi doktory, pedagogy, řezníky atd.) protože všechna povolání dělají LIDI - takže ať se nejdřív každý koukne na sebe a pak plive na ostatní - což je ovšem to nejtěžší a není toho schopen takřka nikdo.Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Admine,símTě zamkni tohle vlákno než se nám to tady popere, diskuze je :xvul vypadá to, že v podstatě rozumní lidi tady teď ze sebe dělají idioty, což mi na P-C vůbec nechybělo:rolljinak

a/nejsem policista

b/nejsem podnikatel

c/ obě skupiny jsou v tomhle státě (světě) zapotřebí a v obou skupinách se najdou grázli a tupci (stejně jako mezi doktory, pedagogy, řezníky atd.) protože všechna povolání dělají LIDI - takže ať se nejdřív každý koukne na sebe a pak plive na ostatní - což je ovšem to nejtěžší a není toho schopen takřka nikdo.Howgh

Nechtěl jsem na nikoho házet špínu a už vůbec ne na policii jako celek. Jen mi prostě trochu zvedly ze židle názory typu \"na auto si můžu dát co chci a pokuty se bát nemusím, jsem sám policista\" nebo názor \"závidíš mi, že můžu podvádět? Tak pojď k policii a můžeš podvádět taky.\" a po té, co jsem upozornil na to, že s takovým přístupem nesouhlasím jsem byl nazván někým, kdo \"všemu rozumí a ve skutečnosti ví hovno\", tak jsem na to reagoval a dotyčnému naznačil, že prominout někomu porušení zákona není kolegialita, ale spíš korupce a že se necítím jako někdo, kdo ví hovno, když zaměstnávám desítky lidí a řádně platím daně, ze kterých je placen právě ten člověk, který mě tak nazval. To je celé a souhlasím, že je téma OFF TOPIC!

[upravil dne 4.1.07 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...